В МАЙската група настана оживление-всички се стягат за родилно отделение!Тема 10

  • 41 674
  • 507
# 180
Карагогова честита дъщеричка ! Много да се гушкате !
Виж целия пост
# 181
Честито на всички мами с новородени бебчета. Бъдете здрави и много щастливи.
И при мен от 2-3 нощи ми се появяват болки ниско долу в корема, като при цикъл и след няколко минути ме отпуска,  а имам още 21 дни до термин и седмица до плановото секцио. Дано устискам поне още седмица.

И при мен имаше такива болки 10тина дни преди датата на секциото, но така и не тръгна бебка Naughty Тогава АГ ми каза, че просто тялото ми не знае, че ще ражда секцио и постепенно си се подготвя за раждане Simple Smile Стискам палци да си изчака уговорената дата Peace
Виж целия пост
# 182
Честити бебенца,майчета!Да са ви живи и здрави,а на вас желая бързо възстановяване! Hug

Относно избора на име,понякога става така,че когато си вземеш вързопчето в ръце и ти се решава проблема с името.С първото ми детенце беше така...бяхме решили едно име,но когато го гушнах и реших съвсем друго. Mr. Green

Иначе моята принцеса си е добре...яде,спи,пълни памперсите...излизаме на разходка,когато времето е хубаво и така.Само дето моята операция нещо ме притеснява,а преди седмица ходих на контролен и док каза,че си е перфектна,всичко й наред и си заздравява добре,но от няколко дни насам от едната страна от време на време имам леееки болки като от натъртени или ожулено...много е странно и при раздвижване веднага отминава. newsm78

цветна палитра как е твоята операция?
Виж целия пост
# 183
Честити бебчета на карагогова и всички останали новородили майки  Hug
Виж целия пост
# 184
Честито на всички мами
И ние вече една седмица сме си у нас ,започнаха ни коликите през деня добре спим ядем ,но през ноща няма спане едни писаци един  рев към сутринта се преспиваме ..да отминава по - бързичко защото е страшно.
Лека вечер  Heart Eyes
Виж целия пост
# 185
цветна палитра как е твоята операция?

Ами болка не усещам, мястото е изтръпнало. Но пък и след първото секцио си ми беше изтръпнало. Иначе раната не сълзи вече толкова. Познат хирург хвърли едно око. Каза, че често се случва и да си продължа с промивките със спирт, като просто после слагам стерилна марля отгоре, за да не се замърси нещо. Трябвало да се затвори Thinking

petq.iteva , от опит бих ти препоръчала да пуснеш т.нар. бял шум на бебчо. Аз синът ми го приспивах под аспиратора в периода на коликите. Понеже бебка и тя си поревава бая(макар да не съм забелязала колики на този етап да има), вчера и пусках от youtube прахосмукачка Crazy Веднага се кротва и започва да се ослушва, като постепенно и се унася Peace
Виж целия пост
# 186
Ехе благодаря ще пробваме веднага щом започне  #Crazy
Виж целия пост
# 187
Даже и в момента съм я пуснала на телефона Crazy Поне тази нощ не ме държа будна, а само хапваше набързо и заспиваше.
petq.iteva , вие как изкарахте нощта?
Виж целия пост
# 188
Момичета да ви питам кога спряхте приема на магнезий? Аз от вчера го спрях на 37 седмици и усещам постоянно втвърдяване на корема. Много трудна седмица ми предстои. Дано я изкарам да станат 38 седмици и да раждам вече.
Виж целия пост
# 189
mariaspp, И аз го спрях някъде тогава,не виждам обаче особена разлика в честотата на контракциите, само от време на време са една идея по-болезнени, но вече съм и в 39та седмица... и за мое учудване нямам крампи в краката,което ме притесняваше най-много Simple Smile почивай си повече, не се претоварвай и би трябвало всичко да е наред... и не се хвърляй да миеш прозорци, че те бая контракции предизвикват Grinning

А аз да ви питам нещо странично - как се справяте с подуването? Нищо ми нямаше допреди 2-3 дни, обаче леко се затопли и стана страшно  Confused болят ме пръстите на дясната ръка,почти не мога да хващам нещо по-тежко, от време на време имам пробождащи болки в ставите на ръката... и то само на едната,другата е горе долу добре Sad започнаха да ми се подуват и краката, едвам се обувам...не мога да си сваля и пръстените, колкото и да ми се иска Sad от една страна съм вече много накрая и са глупости,за да мрънкам, но изведнъж ми дойде много ударно и почти не спах предните 2 дни, та ако имате някой съвет за облекчаване, ще съм благодарна  Hug
Виж целия пост
# 190
Към края на бременността всико това е нормално. И аз от както спрях всякакви лекарства оплаквания много две седмици стават. Неделя и до болницата ходих много болки имах в кръста ниско под корема квърд корем повръщане често ходене по голяма нужда и никакво движение на бебето цял ден. Доктора каза подготвителни още има време. Няма разкритие няма изтекли води бебето спи тоновете му паднали до 120.  Почиваме за сега и до термина ни 9 дена останаха
И честито на родилите мами  bouquet
Виж целия пост
# 191
И при мен има леко подуване в краката и ръцете. Нищо не правя за това, гледам да си почивам повече. При мен болката е в лявата ръка. Усещам си пръстите подути, твърди и болезнени. Преди 11 г с първата бременност нямах такива проблеми.
Прозорци ще мия като се възстановя след раждането. Мръсни и прашни са, но по-важно е да съм добре, пък и на тях ще им дойде времето. И без това всеки ден вали и се цапат.
Виж целия пост
# 192
Да се запиша в темичаката и аз. Такава хубава, пълна с хубави новини  Two Hearts

Първо да честитя на всички, които вече гушкат бебчета и да пожелая и тук леко раждане на все още очакващите кето мен!

Остават ми 6 дни до термин и вече сме нетърпеливи, а бебката си стои кротичко на топло и не излиза  preggo
Появиха се контракции тази нощ, след  luvbed уж бяха болезнени и регулярни на около 6-7 мин , после скъсиха на 5мин.. Сутринта като си пиех кафето бях сигурна, че на обяд ще съм в болницата. А те отслабнаха, по едно време засякох на интервали през 2-3 минути, но слаби и после спряха съвсем  Joy Добре е не вдигнах под паника мъжа да излиза от работа. В събота пак имах някакви контркции, уж пак бяха ритмични, но и те затихнаха по същия начин. И така, чакаме  малката да си избере датата, то вече е ясно, че е с характер и само си прави шегички  Joy  С каката не е имало такива неща - като се започна и си се роди направо.

За име и ние сме в драма. Имам фаворит, но не знам как ще се приеме, снощи четохме списъци и се спряхме на още 2, но сякаш пак оставам на първия вариант. Явно и ние ще чакаме да гушна принцесата, за да почувствам как да я кръстя  Thinking

Виж целия пост
# 193
Аманди ние с теб сме с един термин да видим кога ще се похвалим  Simple Smile . На теб първото ти детенце как се роди спрямо термина ?
Виж целия пост
# 194
С огромна радост идвам да се похваля, че днес чрез планово секцио се роди най-голямото щастие в живота ми! Госпожицата е 3 килограма и 50 сантиметра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия