Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво означава нисък хемоглобин и как се лекува?
Какви са нормалните интервали за кърмене на новородено бебе?
Какви са признаците за започване на контракции?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво означава нисък хемоглобин и как се лекува?
-
Какви са нормалните интервали за кърмене на новородено бебе?
-
Какви са признаците за започване на контракции?
-
Какви са признаците на контракциите и как да ги разграничим от подготвителните контракции?
-
Как да се справим с влагата и влажността в интимната област?

Никол около нас е доста разпространено в последно време и би ме спряло при избора, на Йоана нещо не се сещам за галено име
Елена е хубаво име, ама пък съкратеното "Ленче" не ми харесва на мен. Магдалена е много красиво име, а и галените"Меги"/"Маги" също му звучат добре. Но това си е лично мое разсъждение. Всеки си е с различен усет
Баткото почти не ревеше, а малката вкарва страшни децибели...ще събуди кооперацията