В МАЙската група настана оживление-всички се стягат за родилно отделение!Тема 10

  • 41 674
  • 507
# 165
Ивка, честит ти юнак и бързо възстановяване и преборване на депресията. И аз бях доста ревлива първата седмица след раждането. Предполагам хормоните са виновни.
Виж целия пост
# 166
Момичета да се отчета и аз на 03.05 в 14.32 чрез планово секцио се роди Микаела 2800гр. и 48см.
Виж целия пост
# 167
Честити бебчета
Виж целия пост
# 168
Честити бебчета и от мен  bouquet
Виж целия пост
# 169
Честито на родилите мами! Аз днес бях на запис, тоновете са добри. След няколко часа обаче като ходих да пишкам и видях кафеникаво зацапване по бельото и пак отидох до родилното да ме прегледат. Доктора каза, че всичко е ок и ме изпрати вкъщи. Ако започнат контракции тогава да отида пак. В понеделник пак съм на запис. Багажа вече е в колата...
Виж целия пост
# 170
Radost на 3.05 бях на преглед. Казаха че всичко е наред бебето ще реши кога ще излезе. И чантата за болницата е до вратата. Вече сме нетърпеливи
Виж целия пост
# 171
Емел важното е всичко да е наред седмица по рано или късно всички бебенца ще се родят  Simple Smile
Виж целия пост
# 172
Честито на родилите мами.
Виж целия пост
# 173
Мацки,дайте малко страничен съвет... уж бяхме измислили име(на) и зависеше почти само от деня,в който се роди бебче, (ако е еди кога си, ще е еди как си) и така нататък, но колкото повече си повтарям имената и се чудя кое ми звучи по-добре, толкова по-обикновени и безинтересни ми се струват...  Sad
Колебаем се между Йоана и Никол, като Никол би било на баща ми, а отделно си мислим и за Магдалена, което би било на майките ни...Елена също ми харесва,но няма някое, за което да си кажа "ей това е името!" Sad  За тези от вас,които са се колебаели между няколко имена -  как избрахте в крайна сметка?
Виж целия пост
# 174
Честито за новите бебчета в темата Hug

diet_mountain_dew, ние гледахме не само името да ни хареса, но да има и хубави варианти за галено име. Все пак като е малко детенцето, рядко му викаш с цялото име. От тези, които ти си изброила, аз лично бих се спряла на Магдалена Peace Никол около нас е доста разпространено в последно време и би ме спряло при избора, на Йоана нещо не се сещам за галено име newsm78 Елена е хубаво име, ама пък съкратеното "Ленче" не ми харесва на мен. Магдалена е много красиво име, а и галените"Меги"/"Маги" също му звучат добре. Но това си е лично мое разсъждение. Всеки си е с различен усет Peace

Ние иначе си се гледаме с моята хубостница. Денем предимно спи и после го раздава нощна птица. Че взе да си увеличава и часовете на будуване. Тази сутрин ми се кокори от 4.30 до 8 - точно в най-любимото ми време за спане Mr. Green А и за разлика от батко си, не заспива по време на хранене, а иска после да я гушка някой, да я разнася...иначе надига един вой Crazy Баткото почти не ревеше, а малката вкарва страшни децибели...ще събуди кооперацията Crazy


Виж целия пост
# 175
Днес в 7:10 родих моето трето детенце и втора дъщеричка Венелина. 2980 гр 51 см. Беще много бързо и болезнено, без шевове и за система с окситоцин не остана време...  но резултата сега се гушка под мишницата ми... Simple Smile
Виж целия пост
# 176
Ох днес ми е ужасно романтично от сутринта като е започнал този бебевалеж....  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Цветна палитра, все едно моите мисли си написала  Hug а и майка ми е Мария, а майка му на мъжо е Маргарита, така че донякъде и тях бихме ги уважили откъм име... а и някои хора казват, че бебето си идва с името, та ще видим Simple Smile

Поздравления, karagogova, като имаш сили пиши как е минало  Heart Eyes
Виж целия пост
# 177
Днес в 7:10 родих моето трето детенце и втора дъщеричка Венелина. 2980 гр 51 см. Беще много бързо и болезнено, без шевове и за система с окситоцин не остана време...  но резултата сега се гушка под мишницата ми... Simple Smile

Честита дъщеричка Hug Да расте здрава и засмяна за радост на всички около нея Hug
Виж целия пост
# 178
Честити ни нови бебенца,да са ни живи и здрави!На мамите бързо възстановяване!
Виж целия пост
# 179
Честито на всички мами с новородени бебчета. Бъдете здрави и много щастливи.
И при мен от 2-3 нощи ми се появяват болки ниско долу в корема, като при цикъл и след няколко минути ме отпуска,  а имам още 21 дни до термин и седмица до плановото секцио. Дано устискам поне още седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия