В МАЙската група настана оживление-всички се стягат за родилно отделение!Тема 10

  • 41 674
  • 507
# 90
Момичета, при мен наистина са били контракции и снощи в 1.15 с нормално раждане се роди нашият син Явор! Simple Smile Желая леко и успешно раждане на всички, на които предстои Simple Smile
Честито бебенце, да е жив, здрав, весело и щастливо детство! Бързо  възстановяване!
Виж целия пост
# 91
Здравейте мами и бебоците! !!!Честито на всички родили,да са живи и здрави децата,майките,татковци те и всички.Ние вече седмица сме в къщи само с Венета.Калоян до онзи ден беше в кувиоз -защото беше много малък.Вече е на легалце, все още в интензивното и е 2070кг.Чакаме да качи до 2200 и да си го взимаме и него.Малката е добре,на АМ е.Въпроса ми е по колко трябва да яде.В епикризата като я изписаха пишеше по 65мл.,но...тя едва днес изяде около 62-63мл.Просто заспива и не иска. Спи си добре.Дори се налага да я будя на 3 часа да яде.Изписаха я 2440.Сега незнам колко е,още не сме я теглил и. Другият проблем ни е че не ака - аз вече 3 пъти с термометър и става работата .Но сама - не ще. Давам Биогая,вода почти не пие - защото не ще и така....Другият ми въпрос е за болничните. 45 дневния ми е издаден на 29 март.Платени са ми за март дните на 6 април.Родих на 13 април и имам от болницата от 13 април до 23 май (дано не бъркам за датата)Миналата седмица ми изплати ха до края на април ,но ведомости е за този 45 дневния,не от болницата.Ох,дано го обясних правилно.Та как ще се изплаща сега - от ЖК или от болницата?Лек ден на всички и  у спи и леко раждане на тези,които още не са родили.😊😊😊
Виж целия пост
# 92
Здравейте маминки и аз да кажа за нашето малко бижу Екатерина. Роди се на 25.04, 3200 кг 49 см. Желая Ви на всички да прегърнете скоро и вие вашите малки сладурчета. Уникално е чувството, раждането беше много бързичко, за около час и всичко приключи. Пожелавам на всички едно лесно и бързо раждана като моето. Вече сме вкъщи, чувстваме се добре и чакаме педдиатърката да дойде, чче май запознаха коликите. Целувки на всички!
Виж целия пост
# 93
Здравейте мами и бебоците! !!!Честито на всички родили,да са живи и здрави децата,майките,татковци те и всички.Ние вече седмица сме в къщи само с Венета.Калоян до онзи ден беше в кувиоз -защото беше много малък.Вече е на легалце, все още в интензивното и е 2070кг.Чакаме да качи до 2200 и да си го взимаме и него.Малката е добре,на АМ е.Въпроса ми е по колко трябва да яде.В епикризата като я изписаха пишеше по 65мл.,но...тя едва днес изяде около 62-63мл.Просто заспива и не иска. Спи си добре.Дори се налага да я будя на 3 часа да яде.Изписаха я 2440.Сега незнам колко е,още не сме я теглил и. Другият проблем ни е че не ака - аз вече 3 пъти с термометър и става работата .Но сама - не ще. Давам Биогая,вода почти не пие - защото не ще и така....Другият ми въпрос е за болничните. 45 дневния ми е издаден на 29 март.Платени са ми за март дните на 6 април.Родих на 13 април и имам от болницата от 13 април до 23 май (дано не бъркам за датата)Миналата седмица ми изплати ха до края на април ,но ведомости е за този 45 дневния,не от болницата.Ох,дано го обясних правилно.Та как ще се изплаща сега - от ЖК или от болницата?Лек ден на всички и  у спи и леко раждане на тези,които още не са родили.😊😊😊

Относно АМ и количествата му не съм компетентна. Но за бъркането в дупето - НЕ ПИПАЙ!!! На голямо бебе не е хубаво да се бърка така, а за новородено - АБСУРД!!! Чревцата им са много тънки, пропускливи и къси, големи бели рискуваш така! Говори с педиатърката и сменете АМ - Фризовом повлиява добре на бебета, които се запичат от сухите млека.
Виж целия пост
# 94
Честито на мама Нуфита и на WhoWho  bouquet !
Да сте живи и здрави заедно с бебетата Hug !
Виж целия пост
# 95
Честити бебета на всички !
Виж целия пост
# 96
Честити бебенца, да са живи и здрави
Виж целия пост
# 97
Честито бебче Явор! Да расте здрав и мноооого щастлив!!!
Виж целия пост
# 98
Честити бебчета,да са много здравички,а на мамите желая бързо възстановяване! bouquet

Ради сега би следвало да ти изплатят само за дните от Май,а за тези от Април недей ги чака,защото там се препокриват с предишния болничен.А и нали казва,че вече са ти изплатили до края Април.Сега след 23 Май ще получиш още един болничен и вече минаваш на същинското майчинство.Дано съм успяла да отговоря на въпроса ти.
Силно стискам палците и скоро да си приберете момченцето вкъщи! Peace А защо сте на АМ?
Виж целия пост
# 99
Нуфита и Whowho честито бебче и бързо възтановяване
Днес и ние бяхме на преглед всичко е ОК само едно ме притесни дк каза че околоплодните  водите са малко. И от два дена не е толкова активно с болки съм като менстуални но не ми каза дали ще чака термина си 18.05
Виж целия пост
# 100
Честити бебчета,да са много здравички,а на мамите желая бързо възстановяване! bouquet

Ради сега би следвало да ти изплатят само за дните от Май,а за тези от Април недей ги чака,защото там се препокриват с предишния болничен.А и нали казва,че вече са ти изплатили до края Април.Сега след 23 Май ще получиш още един болничен и вече минаваш на същинското майчинство.Дано съм успяла да отговоря на въпроса ти.
Силно стискам палците и скоро да си приберете момченцето вкъщи! Peace А защо сте на АМ?
Благодаря за отговора.На АМ сме,защото на мен изобщо не ми слезна кърма.Може би от претеснение-изписаха ме а бебетата ми останаха там...Едва след 2 седмици си взехме момиченцето...
Виж целия пост
# 101
Дойде и за нас най - голямата радост бебе Божидар,нашия приказен дар от Бога! Днес в 2.35 се роди 3.370 кг.49 см.Няма такава радост наистина. Господ да го закриля, да закриля и всички родени и все още не родени дечица и майки! АМИН!
Виж целия пост
# 102
Дойде и за нас най - голямата радост бебе Божидар,нашия приказен дар от Бога! Днес в 2.35 се роди 3.370 кг.49 см.Няма такава радост наистина. Господ да го закриля, да закриля и всички родени и все още не родени дечица и майки! АМИН!

Даж Боже! Честито щастие Simple Smile
Виж целия пост
# 103
Надя честито да сте живи и здрави  bouquet  !
Виж целия пост
# 104
Благодаря ви, момичета! Честито и за другите бебчета! Нека растат много здравички и усмихнати!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия