Пластични хирурзи - нови мнения

  • 194 021
  • 735
# 300
Katia.hadzhieva33 Късмет и всичко да мине идеално, леко и лесно, и най-вече да се харесаш след това и да няма проблеми! Стискам палци! Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Успех и от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 302
Успех, стискаме ти палци и да пишеш когато мине всичко Simple Smile))
Чакаме те още по - красива Simple Smile
Виж целия пост
# 303
Благодаря на всички за споделянето на опита. Hug Утре е денят. Искам да ви попитам тези, които сте оперирани, след поставяне на упойката задължително ли се слага тръба в гърлото или по преценка.. и след това като се събуди човек има ли дискомфорт в гърлото като кашлица. Понеже го четох в един форум, а кашлица след операция на гръдните мускули това вече ми се струва ужасно...

Тези операции винаги са с интубация. Защото за нуждите на операцията - мускулите трябва да се релаксират, а релаксират ли се - ти не можеш да дишаш. И те връзват към машината, с която да дишаш.

Тръбата се поставя, след като заспиш и се вади преди да се събудиш - спомен от нея няма. Кашлят пушачите, давят се. Аз не пуша - не съм имала дискомфорт, но момичето, което оперираха след мен - беше пушачка, и поне 30 мин се давеше в кашлица и секрети. Доста неприятно наистина, но ако не пушиш, няма от какво да се притесняваш. После не помня гърлото да ме е драскало, боляло и т.н.
Виж целия пост
# 304
Благодаря на всички за споделянето на опита. Hug Утре е денят. Искам да ви попитам тези, които сте оперирани, след поставяне на упойката задължително ли се слага тръба в гърлото или по преценка.. и след това като се събуди човек има ли дискомфорт в гърлото като кашлица. Понеже го четох в един форум, а кашлица след операция на гръдните мускули това вече ми се струва ужасно...
Здравей ,успех и само да те попитам твойта операция  в Бургас ли ще бъде ?
Виж целия пост
# 305
Много ви благодаря за подкрепата момичета, прекрасни сте Hug

TaLii в София ми е операцията
Виж целия пост
# 306
Здравейте момичета,
Алена много точно е обяснила за интубационната тръба. Няма нищо страшно и притеснително, но при мен анестезиолога каза, че ще постави по-тънка тръба, защото е по-тясно гърлото. Нямах никакъв дискомфорт след това. От упойката също ме увери, че няма да ми е лошо и така беше. Дава се вода на глътки и след 3-4 часа препечена филийка и ставаш /с помощ в началото/, после вече и сама. При мен неприятното беше силно изтръпване на пръстите на ръцете, но анестезиолога ми каза, че е от преразтягане на нерва, все пак 4 часа си с разпънати ръце. При по-кратките операции вероятно това не се случва.
Успех на Katia и стискам палци!
Виж целия пост
# 307
Baby165,аз съм 170 см,53 кг,76 см подгръдна с почти нулев старт и ще бъда
с Ментор 470к кръгли.
Много са важни и параметрите на имплантите,а не само кубиците.
Не гледайте само кубиците.
Твоите с какви параметри са?
Подгръдната ми обиколка е 73.169 съм висока 53 кг .Утре ще ходя пак да се консултирам с доктора между 405 или 425 .Но под 400 мисля ,че няма смисъл, защото всички които познавам под 400 ходят да си ги уголемяват .🧐
Виж целия пост
# 308
Baby165,аз съм 170 см,53 кг,76 см подгръдна с почти нулев старт и ще бъда
с Ментор 470к кръгли.
Много са важни и параметрите на имплантите,а не само кубиците.
Не гледайте само кубиците.
Твоите с какви параметри са?
Подгръдната ми обиколка е 73.169 съм висока 53 кг .Утре ще ходя пак да се консултирам с доктора между 405 или 425 .Но под 400 мисля ,че няма смисъл, защото всички които познавам под 400 ходят да си ги уголемяват .🧐
Има смисъл и с под 400к и с под 300к  Peace
Виждала съм много красиви гърди,които не са големи.
И те си имат своя чар,стил,класа.
Най-важно е как изглеждат и стоят на дадената жена.
А и понякога не е възможно да се сложат по-големи.
Все пак здравето е най-важно!
С каква марка ще си?Кръгли или анатомични?Имаш ли си твои гърди?
При кой ще се оперираш?
Виж целия пост
# 309
Препоръчително е, когато се правят много големи гърди - да e на стъпки, заради прекаленото разтягане на тъканите кожа мускул и т.н. Aовечето жени с времето искат повече. 😈
Виж целия пост
# 310
Аз затова казах на доктора да ми сложи максимума,за да съм спокойна, че повече не е можело Laughing Laughing
Виж целия пост
# 311
Здравейте! Да разбирам ли, че с по-голяма гръдна обиколка и по-широк гръден кош предразполага към по-големи импланти?
Виж целия пост
# 312
Имплантът е като капка вода - с форма полусфера. Има опр. площ - кръгчето, като основа; и височина. Колкото по-големи са основата и височината, толкова и обемът е по-голям. На гръдния кош се измерва каква площ имаме, на която да легне импланта. Ако една жена има по 12 см  място на двете гръди, не може да се сложи имплант с диаметър 14 см., защото ще отиде до под мищниците. Мястото за импланта се определя от подгръдната обиколка и разстоянието между гърдите. Ако гърдите са раздалечение - в това пространство не може да се сложи имплант, и така при раздалечените гърди намалява площта за импланти. Съответно - колкото по-голям е гръдния кош, толкова повече място има за импланти.
Виж целия пост
# 313
Благодаря a.l.e.n.a! Simple Smile
Виж целия пост
# 314
Baby165,аз съм 170 см,53 кг,76 см подгръдна с почти нулев старт и ще бъда
с Ментор 470к кръгли.
Много са важни и параметрите на имплантите,а не само кубиците.
Не гледайте само кубиците.
Твоите с какви параметри са?
Подгръдната ми обиколка е 73.169 съм висока 53 кг .Утре ще ходя пак да се консултирам с доктора между 405 или 425 .Но под 400 мисля ,че няма смисъл, защото всички които познавам под 400 ходят да си ги уголемяват .🧐
Има смисъл и с под 400к и с под 300к  Peace
Виждала съм много красиви гърди,които не са големи.
И те си имат своя чар,стил,класа.
Най-важно е как изглеждат и стоят на дадената жена.
А и понякога не е възможно да се сложат по-големи.
Все пак здравето е най-важно!
С каква марка ще си?Кръгли или анатомични?Имаш ли си твои гърди?
При кой ще се оперираш?

Ментор ,кръгли. Чашката в момента  ми е между А и Б сега .
При И.Стоянов ще се оперирам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия