Пластични хирурзи - нови мнения

  • 194 022
  • 735
# 315
Момичета мина операцията. Сега съм относително добре.. ще пиша подробно за деня ми по късно и пак ви благодаря за подкрепата Hug
Виж целия пост
# 316
Katia.hadzhieva33 Честито! Бързо и безпроблемно възстановяване! Чакаме да разкажеш когато си по-добре! Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Katia.hadzhievа, честито!!! bouquet
Леко и бързо възстановяване. Hug
Виж целия пост
# 318
Кате, браво:)))
Честито:*
Виж целия пост
# 319
Катя,честитоо! bouquet
Baby165,какво каза Стоянов?Убеди ли го за повече?
А с какъв профил ще са ти?
С теб сме с еднакъв ръст и кг,но моята подгръдна е маалко по-голяма.
Виж целия пост
# 320
Катя,честитоо! bouquet
Baby165,какво каза Стоянов?Убеди ли го за повече?
А с какъв профил ще са ти?
С теб сме с еднакъв ръст и кг,но моята подгръдна е маалко по-голяма.
Всъщност аз исках по малко 405 сс
иначе уговорката беше за 425 ,но ми се струва като за първи път доста защото e максималното което мога да побера.Въпреки че той ми каза че няма разлика , смисъл за 20 сс ,просто ще имам малко повече място да се развие млечната жлеза когато забременея.
ПС-с висок профил съм .
Виж целия пост
# 321
Mentor Round High Profile Xtra

405к-11,6см.- диаметър, 5,9см-проекция.
425к-11,9 см-диаметър,5,8 см.-проекция
455к-12,1 см-диаметър,6 см.-проекция
470к-12,3см-диаметър,5,9 см.-проекция

Разликите наистина са  доста минимални.
Аз се чудя дали изобщо би имало видима разлика между тях в големината. newsm78
Виж целия пост
# 322
Mentor Round High Profile Xtra

405к-11,6см.- диаметър, 5,9см-проекция.
425к-11,9 см-диаметър,5,8 см.-проекция
455к-12,1 см-диаметър,6 см.-проекция
470к-12,3см-диаметър,5,9 см.-проекция

Разликите наистина са  доста минимални.
Аз се чудя дали изобщо би имало видима разлика между тях в големината. newsm78

на първата консултация ми показа каталог в който пишеше 425 -12,5 диаметър което ми е максималното и за това се спрях на 405
Виж целия пост
# 323
Явно да,защото на Xtra high profile 425 са -11,9см.
А защо е променил профила?
На мен ми избра този,понеже аз казах,че искам да имат обем горе и да имат секси изглед.
Странното е,че ми каза,че сега слагаме този профил,а след като родя,след време ако реша,ще сложим най-високия.
Е кой е най-високия?Явно не е Xtra high profile.
Виж целия пост
# 324
Явно да,защото на Xtra high profile 425 са -11,9см.
А защо е променил профила?
На мен ми избра този,понеже аз казах,че искам да имат обем горе и да имат секси изглед.
Странното е,че ми каза,че сега слагаме този профил,а след като родя,след време ако реша,ще сложим най-високия.
Е кой е най-високия?Явно не е Xtra high profile.

Аз не съм искала Xtra high profile ,а само high profile xaxa .
Мисля че това е най високия ,по висок не знам дали има🤨 Доволна съм от резултата не ми стоят много високо .Но ако знаех че е Xtra high щях да искам повече.Нямат кой знае какъв обем отгоре .
Виж целия пост
# 325
Аз не разбрах,че вече си се оперирала Simple Smile
Всъщност с колко кубика си?
Като големина как ти се струват?
Виж целия пост
# 326
Xtra high profile 405 cc .Добре е ,но можеше и по голями като се има впредвид че ще спаднат .
Виж целия пост
# 327
Моите ще са 470к,но проекцията е еднаква с твоите,а разликата в диаметъра е нищожна.
11,6 е твоя,моя 12,3см.
Интересно защо не ти е казал все пак.Можеше да поискаш 470 все пак,макар че дали изобщо щеше да има разлика не знам. newsm78
Виж целия пост
# 328
Здравейте момичета, да ви разкажаи как минаха нещата при мен. Вчера: казаха ми да съм в болницата в 8:30, станах рано в 6:30 не бях яла вече 12 часа и умирах от глад, и това да не можеш да пийнеш вода или да си измиеш зъбите е ужас за мен... /това, което ми каза хирурга да не се гримирам сутринта, да не се мажа с лосиони, да не се парфюмирам,без лак на ноктите/ стигнах в болницата в 8ч, на рецепцията ми искаха лична карта, изследванията и да доплатя/нямаха пос терминал/. После казаха в чакалнята да чакам да ме извикат. Към 9ч ме извика кардиоложката. Първо си говорехме, казах й че съм с ниско кръвно, след това ми направи електрокардиограма, писа хиляда неща, разпитва ме за всичките ми болести през целия ми живот ама всякакви подробности един час.. за всеки един орган какви проблеми съм имала.. примерно трябва да се каже ако сте имали песъчинки в бъбреците, болни зъби, гастрит, язва, дори и за родителите питат за заболявания. Както и какви лекарства съм приемала през последния месец и колко като доза... Като бях готова при нея дойде сестра да ме вземе, даде ми пижама, направиха ми тест за антибиотик. След това дойде анестезиоложката тя ме пита по общо за заболявания.. и каза на сестрата каква упойка да подготви. След това дойде Доктора разчерта ме, снима ме, попълних документи, донесе ми имплантите да ги видя и отидохме към операционната. Там всички пускаха шеги успокояваха ме. И неусетих кога съм заспала.. не знаех и колко време е минало събудих се и мускулите ми трепереха особено в ръцете около 20мин. Слагаха ми системи. Преместиха ме от реанимацията в моята стая. Вода ми казаха по късно, чак към 18ч мисля че ми дадоха и то казаха няколко глътки за да не повърна, а вечерта хапнах, носех си бебешки бисквитки/понеже те не ми дразнят стомаха/
Относно болката няма да я коментирам, защото съм с много нисък праг на болка и не искам да изплаша никой.
Почти не спах през нощта. Особено когато мускула на лявата ми гърда почна да пулсира от само себе си, но поисках обезболяващи. Когато седя статично и не мърдам не ме боли. Днес вече съм една идея по добре, но мен си ме боли, даже и доктора каза че имам много нисък праг на болка. Сутринта ме караха да се раздвижвам това ми беше трудно, но за мен махането на дренажите беше най-неприятно.  Смениха ми превръзката, сложиха ми сутиена. Дадоха ми рецепта за антибиотици и обезболяващи и скоро ме изписват. Пропуснах да кажа че не съм имала световъртеж, повръщания и някакви странични ефекти от упойката, малко ми драскаше гърлото от тръбата която са ми слагали но ми дадоха стрепсилс и ми се оправи.
Съжалявам за дългия коментар, но исках да разкажа всичко.
/ като съвет да ви дам да сте спокойни на всички които им предстои и също за изписването да си вземете дреха с копчета, защото лично аз не мога да си вдигна ръцете повече от 90градуса/
Успех на всички Hug
Виж целия пост
# 329
Здравейте момичета, да ви разкажаи как минаха нещата при мен. Вчера: казаха ми да съм в болницата в 8:30, станах рано в 6:30 не бях яла вече 12 часа и умирах от глад, и това да не можеш да пийнеш вода или да си измиеш зъбите е ужас за мен... /това, което ми каза хирурга да не се гримирам сутринта, да не се мажа с лосиони, да не се парфюмирам,без лак на ноктите/ стигнах в болницата в 8ч, на рецепцията ми искаха лична карта, изследванията и да доплатя/нямаха пос терминал/. После казаха в чакалнята да чакам да ме извикат. Към 9ч ме извика кардиоложката. Първо си говорехме, казах й че съм с ниско кръвно, след това ми направи електрокардиограма, писа хиляда неща, разпитва ме за всичките ми болести през целия ми живот ама всякакви подробности един час.. за всеки един орган какви проблеми съм имала.. примерно трябва да се каже ако сте имали песъчинки в бъбреците, болни зъби, гастрит, язва, дори и за родителите питат за заболявания. Както и какви лекарства съм приемала през последния месец и колко като доза... Като бях готова при нея дойде сестра да ме вземе, даде ми пижама, направиха ми тест за антибиотик. След това дойде анестезиоложката тя ме пита по общо за заболявания.. и каза на сестрата каква упойка да подготви. След това дойде Доктора разчерта ме, снима ме, попълних документи, донесе ми имплантите да ги видя и отидохме към операционната. Там всички пускаха шеги успокояваха ме. И неусетих кога съм заспала.. не знаех и колко време е минало събудих се и мускулите ми трепереха особено в ръцете около 20мин. Слагаха ми системи. Преместиха ме от реанимацията в моята стая. Вода ми казаха по късно, чак към 18ч мисля че ми дадоха и то казаха няколко глътки за да не повърна, а вечерта хапнах, носех си бебешки бисквитки/понеже те не ми дразнят стомаха/
Относно болката няма да я коментирам, защото съм с много нисък праг на болка и не искам да изплаша никой.
Почти не спах през нощта. Особено когато мускула на лявата ми гърда почна да пулсира от само себе си, но поисках обезболяващи. Когато седя статично и не мърдам не ме боли. Днес вече съм една идея по добре, но мен си ме боли, даже и доктора каза че имам много нисък праг на болка. Сутринта ме караха да се раздвижвам това ми беше трудно, но за мен махането на дренажите беше най-неприятно.  Смениха ми превръзката, сложиха ми сутиена. Дадоха ми рецепта за антибиотици и обезболяващи и скоро ме изписват. Пропуснах да кажа че не съм имала световъртеж, повръщания и някакви странични ефекти от упойката, малко ми драскаше гърлото от тръбата която са ми слагали но ми дадоха стрепсилс и ми се оправи.
Съжалявам за дългия коментар, но исках да разкажа всичко.
/ като съвет да ви дам да сте спокойни на всички които им предстои и също за изписването да си вземете дреха с копчета, защото лично аз не мога да си вдигна ръцете повече от 90градуса/
Успех на всички Hug

Попринцип и аз много не издържам на болка ,но не ме е боляло толкова ,по скоро беше неприятно някакво странно боцкане от дренажите ,опъване.Като се събудих от упойката сестрата ми даде да пия вода и повърнах.После се оправих ,дадоха ми супичка след това меню да си избера нещо за хапване. На сутринта ми донесоха закуска, кафенце обезболяваща банка.🤪
Самото махане  на дренажите е за секунди Бях чела,че много боляло и им викам на докторите “Това ли беше “😀 след като ги махнаха .
Днес съм си в нас пих един течен аналгин и се чувстам се1 имам мускулна треска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия