Пластични хирурзи - нови мнения

  • 194 021
  • 735
# 330
При теб добре е било, при мен е неописуема болка, пищях като ми махаха дренажите. Явно не търпя на болка въобще. Самата ми кожа е много чувствителна също,дори някой да ме ощипе пищя. Но вчера беше ужасно днес е по-добре вчера не можех и до тоалетна да отида, нито да се движа.
Виж целия пост
# 331
При теб добре е било, при мен е неописуема болка, пищях като ми махаха дренажите. Явно не търпя на болка въобще. Но вчера беше ужасно днес е по добре вчера не можех и до тоалетна да отида.

Ти при кой доктор беше ?
Виж целия пост
# 332
Др Молов. Страхотен лекар, направи ги уникални и снощи като ми стане зле късно вечерта понеже ме болеше той веднага дойде от вкъщи и ме успокои.
А иначе вчера единия път ми причерня като ме заболя. Имам много нисък праг, преди време като ме боляха бъбреци и бях припаднала от болката. Може и до психика да е, аз и кръв като видя припадам. Ама да не плаша момичетата това сигурно е само при мен.
Виж целия пост
# 333
Др Молов. Страхотен лекар, направи ги уникални и снощи като ми стане зле късно вечерта понеже ме болеше той веднага дойде от вкъщи и ме успокои.
А иначе вчера единия път ми причерня като ме заболя. Имам много нисък праг, преди време като ме боляха бъбреци и бях припаднала от болката. Може и до психика да е, аз и кръв като видя припадам. Ама да не плаша момичетата това сигурно е само при мен.
А имаш ли разтояние между гърдите ,че при мен си има  и не знам така ли ще си остане🧐и какви си сложи колко сс?
Виж целия пост
# 334
Ами не е много разстоянието нормално си е. 260 cc висок профил,  но погръдната ми обиколка е 69 см. Много ми е тесен гръдния кош.
Виж целия пост
# 335
Ами не е много разстоянието нормално си е. 260 cc висок профил,  но погръдната ми обиколка е 69 см. Много ми е тесен гръдния кош.
Моята  обиколка е 73 и си мисля че са ми малки 405сс ултра висок профил ,като говорихме ,че ще ми слага висок профил .😞Не знам как ще ми стоят .Дано всичко да е ок след месец
Виж целия пост
# 336
405 cc според мен са добре, той се е съобразил с височината ти,кг, гръден кош, млечна жлеза и е преценил. А ти не искаш ултра висок профил така ли. Те medium height ли ще са? Понеже ултра висок и висок профил не е толкова разликата по снимки и картинки като съм гледала. Ултра високият профил ще са по- изпъкнали напред.
Виж целия пост
# 337
Ами аз не знаех че ще ми слага ултра висок защото говорихме за висок профил 425 сс ширина на импланта 12,5 и ми се видя доста (защото моите гърди са 12,5 и 12,2)и го питах може ли  да са 400 .Казаха ми 405 ,че може и но никой не ми каза ,че ще са ултра висок и се притеснявам да не ми се очертава имапланта .Въпреки че сега е 11,6 диаметъра на импланта .Най вече това разтояние ме притеснява дали ще се събере .
Виж целия пост
# 338
Явно на Стоянов анестезиолога е по добър 😂 аз такива преживявания не съм имала.
 Аз като си видях гърдите там изпаднах в ужас. Мислех, че нещо се е объркало и не са сложили импланти Simple Smile Като говорих със сестрата, че са много малки ( 375 и 405 заради асиметрия) ми обясни, че сега мускула ги притиска и затова изглеждат по малки. И наистина като се отпусна сякаш изпъкнаха. Така, че не бързайте със изводите, нека мине време. Сега има отоци, после и разстоянието намалява...
Виж целия пост
# 339
Нали до първата превръзка не се сваля сутиена и няма как да си видите гърдите?
Чувала съм,че пациентки на Стоянов са с много по-малко болки и че доста по-бързо се възстановяват.Не знам дали е така.
Виж целия пост
# 340
Болката не зависи от анестезиолога. И аз бях при Стоянов да беше преди няколко години нооо умрях от болка. При раждането не ме е боляло толкова - все едно имаше павета върху мен. Беше зверска болка, но отмина за 5 дни всичко си е индивидуално!!!
Виж целия пост
# 341
Нали до първата превръзка не се сваля сутиена и няма как да си видите гърдите?
Чувала съм,че пациентки на Стоянов са с много по-малко болки и че доста по-бързо се възстановяват.Не знам дали е така.

Аз първо вчера бях само с превръзка и с дренажи, и си виждах гърдите, самата превръзка беше само отдолу, днес като ми махнаха дренажите ми сложиха сутиена.
Виж целия пост
# 342
Аз съм вече много уплашена - насълзена съм като чета...много ме е страх от тази болка...Също не търпя на болка, когото раждах още на 5 см разкритие си поисках епидурална да спре да ме боли...олеее ужас...как ще изтърпя това...много ме е страх  + от неуспех.
Поне се харесваш и са станали супер, която енай - важното:))) Браво:)
Това с тпеперенето на мускулите съм го виждала, томно вадеха едно момиче от операция е цялата се тресеше - ужасно изглеждаше - ох...направо ме хвана шубето яко...да ви кажа...
Имам още 8 дни  да се колебая или да се отказвам Grinning Simple Smile))

Инаме съм направила всички изследвания - 99% , само мамографията остана, днес правих и тест алергии от упойки - всичко е ок Simple Smile
Виж целия пост
# 343
Kaleia не се притеснявай, на мен вече да ти кажа ми е много по добре особено като си се прибрах вкъщи. При резки движения само ме боли и като ходя.  Аз лично имам много нисък праг на болка а и като цяло съм много чувствителна и затова така ми беше, но има много момичета, които не ги е боляло толкова много. Търпи се няколко дни явно само е така и след тва си се радваме на новите придобивки и ще забравим всичко Hug
Виж целия пост
# 344
Не знам ,но явно при мен е минало леко.След операцията постоянно заспивах. Сега съм си в къщи почивам си ,даже точно се събудих 😄 нито има такива страшни болки . Е разбира се ако ставам и много шавам не е комфортно .Трябва да има човек да ви помага.
Повече си почивка на легло .Няма страшно и успех на всички .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия