Пластични хирурзи - нови мнения

  • 194 022
  • 735
# 390
Била е при Молов, как ? Консултация, операция? От кое не е доволна, моля пояснете.
Виж целия пост
# 391
Момичета,
Едно е на представяне и приказки
Едно е на реализация - било в рекламата, било в кардиологията, било в която и да е дейност.

Не съм против никого все още, но не мога да разбера и във форума Тялото как няколко човека супер впечатление от един доктор - "НАЙ-ДОБРИЯТ В БЪЛГАРИЯ", защото:
1) Изслушвал ги
2) Не им взимал пари за консултация
3) Влезнали стринката и братовчедката на съседката и те били уау-впечатлени.
4) Още не ги е оперирал, ама бил "Най-готния в България"
То по тея критерии кой е добър и кой не, не може да се каже. Дори доктор с 30-минутна консултация, стига да се разберете за имплантите, може да свърши кадърна работа.

Вярно, че съм нова в сферата, но аз лично ако се подложа на това ще ми е все едно дали съм се срещала лично с опериращия доктор или не. Важно е колко е операции е имал, имало ли е неуспешни, оплакали се и също доста важно: определяне на размер, профил и пр.

Всъщност д-р Молов аз не разбрах къде оперира. Пак повтарям - нямам против никого, даже "светилата" Simple Smile
Виж целия пост
# 392
Положителните мнения може да са дело на самите хирурзи.
Молов ,ако е толкова добър нямаше да се хвали наляво и надясно с негови "известни пациентки".
Какво като консултацията му трае 1 час?!
Важен е резултат,а не приказки.
Моята приятелка не е доволна от него,защото на консултацията е било супер,но когато му писала на вайбър мигновенно прочитал съобщенията и отговарял с по една дума "ОК" .
Не само това,но обещал да й отговори за изследвания ,така и не й писал.
АКо си вършеше работата толкова добре колкото на думи едва ли би стоял постоянно на вайбър,да отговаря на важните си и известни пациентки.
Виж целия пост
# 393
Абсолютно съм съгласна с казаното от kaleia. Няма как някой доктор да ви е съмнителен само защото много го хвалят. Специално най-прехвалените Георгиев и Стоянов имат ужасяващи случаи, за които е писано и в tialoto и има и снимков материал. Няколко момичета са писали за Георгиев, че за да продължи повече от 3 минути консултацията трябва да се капарира операцията при секретарката. И това ако е отношение..
Форумът е за мнения и съвети. Аз специално за себе си твърдя, че съм адски доволна от др Молов и като отношение и като резултат. Гърдите ми станаха прекрасни, не съм и очаквала, даже ако някой желае снимка ще му изпратя няма проблем, аз с доказателства мога да боравя, ако ви изглежда като реклама е ваш проблем. А колко лекари има, които ще дойдат през нощта да ме видят след операцията само му звъннах и го попитах дали е нормално да ме боли той след 20мин беше в болницата и ме успокояваше, че за лятото ще съм прекрасна, че скоро ще спре да ме боли..
Относно консултациите /моят опит/ е че и на мен не ми е искал пари за консултацията, защото единия път нещо му изникна и отмненихме и след това каза, заради това че ме изчака няма да ти приема парите.
А и малко са лекарите, които ще се занимават да отговарят непрекъснато на глупави въпроси във вайбър на някой който се е притеснил за операцията. За какво ли не му досаждах има желязно търпение Joy Преди това бях на консултация  при Динев, който така и не ми вдъхваше доверие и след консултацията му звъннах да го питам нещо, което бях забравила и той ми се скара, че не е време за консултации беше 18ч и щял да си изключи телефона и така и не.ми отговори.
Както и да е няма да споря аз съм си доволна това е най-важното, момичетата, с които се запознах от този форум, които са оперирани при него и ми пишеха, колко са доволни и ми вдъхваха кураж, много съм им благодарна Hug
Който и да изберете, нека да ви вдъхва доверие и след това да сте доволни от резултата. Аз нито за миг не съм се водила от реклами, събрах мнения от мои познати, гледайки техните резултати и ходих на консултации при техните хирурзи и той ме грабна най-много. Винаги ще има всякакви мнения, но малко са лекарите, които са отзивчиви и сърцати и се радвам, че попаднах на такъв. Blush
Виж целия пост
# 394
Другото което се сетих да ви попитам е има ли някакво определено време след операцията което трябва да мине, за да отида на Мамолог или мога и сега. И къде да отида в София? Какви са цените на прегледа, то всъщност само на ехограф ли е, това ли е прегледа?

 Изчакай да мине още малко време да се наместят имплантите и да сраснат добре и отиди, само недей да ходиш при проф.Гаврилов. Аз ходих при него, с идеята, че е светило, но е доста зле настроен към имплантите и се държа определено грубо. Доколкото знам Евгени Василев и Младенов, в Тинка Киркова са добър варинят. Иначе съм ходила няколко пъти при Свещаров, но  не съм възхитена.
Виж целия пост
# 395
Sunshine, бавно е пълното възстановяване, поне 3 месеца, дори и 6 бяха малко при мен. Чувствителността липсваше много време при мен и сега е многооо слаба. Но за цвета на кожата и при мен беше така, цялата бях синя  първия месец, после минах през зелено, жълто, жълтеникаво, много бавно се възстанови кожата, няколко месеца се лющех като змия, макар че хидратирах...След махане на импланти възстановяването беше по-бавно даже, много време и за белезите и самата ми кожа и за формата на гърдите, белезите бяха много червени. Консултирай се за твое успокоение, аз ходех редовно на ехограф. 
Виж целия пост
# 396
Днес минах мамография - 30 лева ми струва  на частно, за 4 броя снимки. Казаха ми, че правят снимките от 2 страни на гърдите...(ако това има значение за някой), по принцип се снимало от 1 страна...
Виж целия пост
# 397
Sunshine, бавно е пълното възстановяване, поне 3 месеца, дори и 6 бяха малко при мен. Чувствителността липсваше много време при мен и сега е многооо слаба. Но за цвета на кожата и при мен беше така, цялата бях синя  първия месец, после минах през зелено, жълто, жълтеникаво, много бавно се възстанови кожата, няколко месеца се лющех като змия, макар че хидратирах...След махане на импланти възстановяването беше по-бавно даже, много време и за белезите и самата ми кожа и за формата на гърдите, белезите бяха много червени. Консултирай се за твое успокоение, аз ходех редовно на ехограф. 


Аз се отказах да ги махам заради това че трябва да изпитам всичко отново, болки ,притеснения и след това ще останат само белези. Тази операция ми се отрази много зле психически, а и от финансова гледна точка,толкова пари на вятъра и втори  път не искам да минавам през това. Дай Боже всичко да е наред ,да не се налага махане поради някакви усложнения. Сега поне го няма това чувство за чуждо тяло в мен , в редки случай се проявява което пак не си го обяснавам ,но не е както преди.
Виж целия пост
# 398
Ходих в Бургас,  в св. Георги Победоносец,
отидох при препоръка на д-р Молов, той предпочита да види мамография, за да види състоянието на жлезата преди операция.  Казва, че трудно се прави, защото има изисквания - например изследването сеправи само след 7 чисти дни след цикъл - само при това условие и по принцип се прави на жени над 50 г., но при този вид операции си е направо задължително...Д-р Молов казва може и ехограф в краен случай, но предпочита мамография .
Днес му снимах извода  от мамографията на вайбър и веднага ми отговори - каза: "това е добре, няма кисти", петък ще я гледа снимките подробно...Явно е важно...знам от него, че е онко хирург и много време е работил в Пирогов , точно по специалност млечни жлези...Явно за него е важно и държи на това изследване.
Затова го направих.
Виж целия пост
# 399
Положителните мнения може да са дело на самите хирурзи.
Молов ,ако е толкова добър нямаше да се хвали наляво и надясно с негови "известни пациентки".
Какво като консултацията му трае 1 час?!
Важен е резултат,а не приказки.
Моята приятелка не е доволна от него,защото на консултацията е било супер,но когато му писала на вайбър мигновенно прочитал съобщенията и отговарял с по една дума "ОК" .
Не само това,но обещал да й отговори за изследвания ,така и не й писал.
АКо си вършеше работата толкова добре колкото на думи едва ли би стоял постоянно на вайбър,да отговаря на важните си и известни пациентки.

Това не ми звучи сериозно, чесно казано. По принцип докторите са заети хора. Това, че е отговорил само с едно "ок" не го прави лош доктор. Прави го зает. Минала съм през няколко инвитро процедури и знам какво значи доктора да не може да си вдигне главата от работа. Така, че мен едно ок би ме устоило, след 3-4 часа ще му звънна пак😁
Виж целия пост
# 400
Несериозно е, че говори от името на "една приятелка ми каза...", ние тук споделяме мнение от 1 л. ед. ч...Няма какво повече да коментираме просто, ясна е ситуацията...
Виж целия пост
# 401
Несериозно е, че говори от името на "една приятелка ми каза...", ние тук споделяме мнение от 1 л. ед. ч...Няма какво повече да коментираме просто, ясна е ситуацията...


Също толкова "сериозно " е да се агитира!
Това че недоволни пациентки не са се регистрирали в някакъв форум,не означава че доктора е топ.
Склонна съм да твърдя ,че във форуми влизат рекламни лица и фейк профили на хирурзи да ги хвалят.

Виж целия пост
# 402
Точно така звучите Вие - агитирате и говорите като хейтър към д-р Молов, и агитатор за Естетика  + че нямате никакъв личен опит, нито познавате д-ра, нито имате контакт с Естетика, говорите от името на приятелка, несериозно е...
Ние не агитираме, а споделяме от личен опит...за разлика от Вас, ние правим или ни предстоят операции, ходим по консултации и познаваме д-рите при които сме били, и изказваме мнение лично, изпитано...
С най - добри чувства  с към Вас, просто си говорим тук...но не е хубаво така да се изказвате негативно а някого без да го познавате лично или да имате личен опит, не е хубаво наистина...
Разбира се, че има и доволни и недоволни, дори към най - добрите хирурзи - това се отнася за всеки бранш по принцип...хората са различни  и едни харесват едно, други очакват друго и т.н..
Моля Ви, а спрем до обсъждаме тази тема, защото тук фокусът е друг, а и внасяте някак негативност...Всеки си преценява ирешава сам  за себеси, затова се ходи на няколко консултации и т.н...
Пожелавам успех на Вас и приятелката Ви, наистина с най - добри чувства пожелавам всичко най - добро и успехи Simple Smile


Виж целия пост
# 403
Положителните мнения може да са дело на самите хирурзи.
Молов ,ако е толкова добър нямаше да се хвали наляво и надясно с негови "известни пациентки".
Какво като консултацията му трае 1 час?!
Важен е резултат,а не приказки.
Моята приятелка не е доволна от него,защото на консултацията е било супер,но когато му писала на вайбър мигновенно прочитал съобщенията и отговарял с по една дума "ОК" .
Не само това,но обещал да й отговори за изследвания ,така и не й писал.
АКо си вършеше работата толкова добре колкото на думи едва ли би стоял постоянно на вайбър,да отговаря на важните си и известни пациентки.

Това не ми звучи сериозно, чесно казано. По принцип докторите са заети хора. Това, че е отговорил само с едно "ок" не го прави лош доктор. Прави го зает. Минала съм през няколко инвитро процедури и знам какво значи доктора да не може да си вдигне главата от работа. Така, че мен едно ок би ме устоило, след 3-4 часа ще му звънна пак😁

Заетите доктори си вършат работата,не висят нон стоп на вайбър или фейсбук.
Разбирам,че държат комуникация,но едно е да отговориш със закъснение,друго е за няма и минута да го прочетеш и отговориш.
Ако има съвещания интернета се изключва.
В операционната също се изключват телефони.
Представям си да оперира и му писука вайбъра ,а той да задържи операцията за да може да отговори.
Също така неприемливо е да показва лица и да казва имена,без съгласието им.
Ако е толкова добър защо се хвали?!
Ако аз бях на негова консултация,щях да му кажа,че не ме интересува кои "известни " лица е оперирал,важно е при мен резултатът да е задоволителен.
Така както ми казаха,нито зъболекаря ми отговаря толкова бързо,нито шефовете ми. (Заети хора са)
Всеки може да си хвали кого иска,но не да не оспорва нечие мнение.
Пиша каквото са ми споделили,не всеки е удостоен с внимание от въпросния д-р Молов.
Няма как да знаете към кой е бил точен и към кой не .
Виж целия пост
# 404
Разбрахме ви, моля да се върнем към темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия