Днес съм щастлив(а), защото... - тема 5

  • 100 519
  • 534
# 90
Днес започна лятната ваканция. Предстоят ни толкова забавления с Фръцлите!
Виж целия пост
# 91
Ситуация, която я мисля близо три години, днес получи своята развръзка - в моя полза.
Много съм щастлива, събуждала съм се с тегави мисли по темата и така месеци наред. Благодаря на Бог, днес просто се случи едно чудо! Hug
Виж целия пост
# 92
Филаделфия., много се радвам за теб Hug
...............
Чух второ лекарско мнение. Добре, че го направих
Виж целия пост
# 93
Паркът е пълен с детски смях и шарени, криви, тебеширени рисунки

Виж целия пост
# 94
Чувствам се щастлива! Имам най-доброто и красиво детенце на света, и мъж който всеки ден ми казва и показва колко много ме обича! Хармонично и спокойно ми е!
Виж целия пост
# 95
Зареждате ме! А детските картинки ми усмихнаха душата Simple Smile Аз малко материално ще се включа, но пък ми е радостно - мъж ми отиде да ми докара колата, която ми е подарък от него за РД, днес ще ми доставят чакана дълго време преса за коса от Щатите, а утре ще си правим барбекю на реката с най-близките ни приятели... не са ни идвали на гости от 6 м.! О, щях да забравя - след 1 година неуспешни опити вчера - на РД на първото й детенце, близка моя приятелка разбра, че ще става майка за втори път!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 96
Усмихнахте и мен, да сте живи и здрави и вие и хората, които ви правят щастливи Simple Smile Много зареждаща тема, съгласявам се веднага Simple Smile
Аз съм щастлива защото успях да вкарам градината в приличен вид и ще я поддържам по-лесно докато моето момче се върне от плаване...
Виж целия пост
# 97
Мира, да си имам градина и мен ще ме направи много щастлива! Завиждам ти благородно!
Виж целия пост
# 98
Детенцето ми има рожден ден. Много е радостен на получените подаръци. Щастлив празник е в къщи  Heart Eyes
Виж целия пост
# 99
Честит рожден ден на детенце Simple Smile Да расте здраво и умно дете, Пожелавам от сърце Simple Smile
Градината си е кеф, но и труд посттоянно ...
Виж целия пост
# 100
  Благодаря bouquet
Честита рожденничка на Лале в дъжда! Да е много здрава, усмихната и да има много късмет. А мама покрай нея да е щастлива и да се наслаждава на безгрижното й детство.
Виж целия пост
# 101
Детенцето ми има рожден ден. Много е радостен на получените подаръци. Щастлив празник е в къщи  Heart Eyes
Честит рожден ден на сладкия Валерко!  Да ви е жив и здрав, да расте щастлив и безгрижен  Hug
На колко стана това малко мъжленце?
Виж целия пост
# 102

Честит рожден ден на сладкия Валерко!  Да ви е жив и здрав, да расте щастлив и безгрижен  Hug
На колко стана това малко мъжленце?
Благодаря ти, Джули! Станахме на 3 год. Типичен рак и мъж с характер Mr. Green
Виж целия пост
# 103

Честит рожден ден на сладкия Валерко!  Да ви е жив и здрав, да расте щастлив и безгрижен  Hug
На колко стана това малко мъжленце?
Благодаря ти, Джули! Станахме на 3 год. Типичен рак и мъж с характер Mr. Green

Сладкото пораснало раче  Heart Eyes
С него сме една партия. В сряда и аз ще празнувам  Grinning
Виж целия пост
# 104
Честита рожденничка на Лале в дъжда! Да е много здрава, усмихната и да има много късмет. А мама покрай нея да е щастлива и да се наслаждава на безгрижното й детство.
Тъкмо влизам да пиша защо бях щастлива днес. Heart Eyes Много ти благодаря! Hug Малко на патерица да честитя, но нека Валерко расте здрав, щастлив и много обичан! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия