Много е крехка и ще се скапе ако например ти пратя по куриер


Ние нали сме във ваканция...А сега и Криско е у дома. Днес в школото на Анжела имат спортен празник и двамата ще ходят.
Прибавете памуци, сладоледи, стрелбища...Умножете по 2! Уж откриването ще бъде утре, но от 3 дена вече действа. На 24ти ще е кулминацията, но ще продължи поне още два дена. Обещах утре да ги заведа, че днес съм на репетиция - на 27ми е юбилейния концерт на читалището: 125 години от основаването му.
Това пък не съм го срещала! 
На него сърце не му трае! и да я подхващам от някъде. 
Благодаря ти

) очаквам поне някой да върне, обаче йок - нали са братчеди, един дол дренки са.
Готини, ама са "над нещата".








), браво на вас.
за всички ви отдалеч
Препоръчани теми