Паническо разстройство - 25

  • 98 286
  • 743
# 660
Искам да попитам хората които пият АД и евентуално са завишили чернодробните ензими, дали се налага прекратяване на приема или си има отделни хапове за чистене на черния дроб
Виж целия пост
# 661
Аз се завърнах от морето. За 8 дни забравих и за ПР и за депресии и всичко. Докато се върна и пак ми стана криво.....
Виж целия пост
# 662
Али, добре си дошла! Хубавото бързо минава Hug На моренцето, пляс, пляс вълнички, търкаляне, а на едната кълка, а на другата Hug

Круме, име много лекарства за за черния дроб. Аз пиех една година доста по-увреждащи лекарства черния дроб и ми бяха дали ударна доза карзил. Отиди при личната, психиатъра.

Сутринта щях да пиша, но вече ще му ... на това ПР. Имах изпит по теория. Ужас, мозъкът ми запечатан с безопасна игла, ръцете ми изтръпват, гади ми се, вие ми се свят. И ужасна паника и страх. То аз си бях за легло не, за изпит.
Взех го де Laughing
И май след толкоз ксанакс ще ходя да се мятам в леглото Wink

Виж целия пост
# 663
Искам да попитам хората които пият АД и евентуално са завишили чернодробните ензими, дали се налага прекратяване на приема или си има отделни хапове за чистене на черния дроб
Аз от Анафранил имах много завишени. Спрях всичко и 6 месеца диета и Карсил и се подобрих. 8 месеца АД ме бяха съсипали. Рязко напълняване, увеличен ч дроб, 6 пъти увеличени ензими и сега с АД взимам и Оптихепан. Хепатопротектор:)
Виж целия пост
# 664
Нели, това с шест пъти завишените ензими си ме плаши. Аз от един смотан деанскит ги вдигнах почти двойно и се стреснах, пък камоли така. Това си остава причината да ме е страх да пия 'апове
Виж целия пост
# 665
Моете дее като пиеше лекарства за епилепсията, понеже от тях се повишават чернодробните, пиеше и някакъв хепапротектор и така си бяха в норма.
Виж целия пост
# 666
Здравейте,много се чудих дали да повдигна темата,но все пак точно тук има хора и с моя страх,и знам,че ще ме разберете.Откакто чух за смъртта на Митко Ц.направо съм пак в "калта".Защото начина по който му са се развили нещата е буквално страха ми.И без това имах ужас от пътувания,а сега съвсем....Постоянно си внушавам,че ще ме заболи глава,че ме стяга тила.Знам,че той си е с неговата съдба,че всеки си има определено от Господ,ама пусти страх.Гадно ми е защото довечера си идва мъжа ми след едномесечно отсъствие и аз пак ще го посрещна с моите простотии.Не бих се разсърдила ако и вие не разбирате моите страхове,просто имах нужда да споделя :/Желая ви само позитивни мисли Simple Smile
Виж целия пост
# 667
И аз днес откарах една силна ПА породена от болки в сърцето. Ами не знам как да приема, че като съм сърдечно болна ще си имам и болките и прилошаванията. Ама пусти страх като те почне и той, сякаш другото не ми стига. То сега куп проблеми покрай малката, пак ежедневно прави нервни кризи,след които аз сърдечна Sad
Виж целия пост
# 668
Благодаря ти за отговора Гала! Иначе искрено ти пожелавам да се успокоите. Всичко е наред, всички негативни преживявания си ги правим ние самите. Пращам ти позитивна енергия и прегръдки
Виж целия пост
# 669
На мен смъртта на Димитър Цонев също ми подейства много зле. Вдигам кръвно, имам главоболие всяка вечер...
Виж целия пост
# 670
Нели, това с шест пъти завишените ензими си ме плаши. Аз от един смотан деанскит ги вдигнах почти двойно и се стреснах, пък камоли така. Това си остава причината да ме е страх да пия 'апове
Да, не ми се търсят изследванията, но Алат ми беше над 200, асат и ггт около 150-180.
Голямо количество Карсил Макс, строга диета и нещата се подобриха, но смъкнах и около 15-18 кг за тия 4-6 месеца.
Сега малко пак съм се поотпуснала. Хапвам всичко, пия АД, но вече взимам и Оптихепан. Хепатолог ни го препоръча, че било доста по добро от Карсил. Решила съм засега да не си правя изследвания, към края на годината ще ги проверя как са стойностите.
Виж целия пост
# 671
Здравейте! Има ли тук някой, който ходи на психоаналитик и така се лекува, а не с хапове? Иска ми се да опитам така първо, защото до сега бях на нищо и напоследък вече тревожността и гаденето и усещането, че се задушавам станаха много чести. Не съм взимала до сега хапове, само лексотан при нужда. Та се чудя дали преди да ходя на психиатър да не ида на психолог/психоаналитик и да опитам първо така. Моля ви, ако някой има инфо да даде. За София става дума.
Виж целия пост
# 672
Нели, как успя да смъкнеш толкова килограми за два месеца?! И аз имам очакваща нужда едни поне 8-10 да сваля.
Виж целия пост
# 673
Нели, как успя да смъкнеш толкова килограми за два месеца?! И аз имам очакваща нужда едни поне 8-10 да сваля.
Беше ми лошо от антидепресантите и много малко хапвах. Бях на легло от Ципралекс и се стопих, ограничавах мазни неща, сладко. И за 4 месеца някъде около 18кг.Подобрих и холестерол, триглицериди, черн ензими също:)
Виж целия пост
# 674
Нели, колко време ти беше лошо от ципралекса?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия