мисля да го ползвам само за хранене 
вече е почти 9 кг. и ми взима здравето като иска да го нося на ръце. Аз още ползвам слинга, мисля, че издържа до 20 кг.
на навършени 5м е 7кг. фин господин за ръста си
малко по малко докато не изяде 1пюре на ден. Не замествам хранене с плодовото пюре. За 2седм стигам до 1 пюре на ден и редувам пюренцата през 3-4 дни. 2седм след започването на плодовото пюре включваме и зеленчуково такова. На обедното хранене. И пак по 2-3л и увеличавам докато след 2седм не стигна до 1пюре на обяд и 60мл мляко. Препоръча да не правя пюрета поне в началото, докато не започне да яде сурови такива, защото съм щяла да изтрепам витамините
нервен е много и всичко завира в устата. 
Уж започна да пие вода, а сега като му дам шишето само дъвче биберона и се лигави.
Препоръчани теми