Боя за коса - Вlond 40 - Клуб на блондинките

  • 114 042
  • 727
# 225
На мен с Вела Колестон ми стават по-тъмни цветовете, като сравнявам 9-ки от нея, с Лакме Колаж и Макадамия. Лично аз не я харесвам и като усещане на скалпа и косата.

Косата много ми изсветля - бях на море и сега съм като на кичури. Снощи се боядисах с 9.1 на Гарние Калър Нейчърълс, но краищата отново са доста светли.
Виж целия пост
# 226
Хм, ами аз я ползвам за най-светлите тонове от блонд серията 12ки, явно заради това ми харесва.  Laughing Вярно е,че тоновете се различават при различните бои, дори и номерчето да е същото. Аз лично много бои опердаших докато си намеря правилната.  Simple Smile Сега си взех на Алфапарф 12.21 и ще видим що за стока е. Laughing Иначе доколкото помня бях ползвала 8ца или 9ка (не помня точно) преди години на Чифели ми се получи доста тъмно, евентуално може да погледнеш цвета ако досега не си я разглеждала. Ако съм разбрала правилно, тъмно русо ли ти трябва?
Виж целия пост
# 227
Аз се правя с 9-ка и 6 % оксидант, защото не искам твърде светло. Естествената ми коса е около 7-ца. С тази комбинация става да кажем около 8-ца. Така ми е добре, защото няма рязка разлика с израснал корен.
Виж целия пост
# 228
Здравейте, момичета! Искам да ви попитам кой тониращ шампоан бихте ми предложили? Flutter

P.S.  След като неотдавна получих отмъщението на фризьора, най-накрая се сдобих с хубав цвят  Mr. Green http://prikachi.com/images.php?images/638/8824638R.jpg
Виж целия пост
# 229
Здравейте, момичета! Искам да ви попитам кой тониращ шампоан бихте ми предложили? Flutter

P.S.  След като неотдавна получих отмъщението на фризьора, най-накрая се сдобих с хубав цвят  Mr. Green http://prikachi.com/images.php?images/638/8824638R.jpg
  Страхотен цвят! Каква боя , номер и окислител използваш?  bouquet
Виж целия пост
# 230
Последно се боядисах с 8 на Виталитис, обаче корена почна да се показва и искам да удължа времето за боядисване малко. Какъв тониращ шампоан оцветител бихте препоръчали? Леганза или престиж и кой номер?
Виж целия пост
# 231
Последно се боядисах с 8 на Виталитис, обаче корена почна да се показва и искам да удължа времето за боядисване малко. Какъв тониращ шампоан оцветител бихте препоръчали? Леганза или престиж и кой номер?

тониращ шампоан няма да ти скрие корена
Може да пробваш с тези дозички, доста са сполучливи. Аз съм се правила с номер 2 - перлено русо, но се стои доста време (пак да кажа, че корен не покриват тия светлите)

http://beautycosmetic.biz/images/naturiamulticoloreffect.jpg
Виж целия пост
# 232
   След 2 години отсъствие в блондинският клуб се завръщам. Преди две седмици ме обезцветиха с Ефасор на Лореал. Направиха ме доста светло, не можах да се приема и фризьорката ми сложи 7ца в корена за да свикна и да постигнем ефекта дълбок корен Laughing Доволна съм, но искам да избера цвят и да си ме прави с него и след няколко месеца да си се правя и сама.
  Фризьорката работи с Мажирел, Иноа, Диалайт и Диаричийз. Реши да ползва "най-доброто" за корена Иноа 7,23 сложи , а дължините с Диалайт. Скалпа ми се зачерви и доста и повече няма да се реша на Иноа.
   Влюбих се в цветовете от блога на това момиче:
http://i1.wp.com/girlgetglamorous.com/wp-content/uploads/2016/06 … ?resize=968%2C735

    Това русо обаче доста ще пада нали? Води се ягодово, тя е най-доволна от Вела Колор Чарм, която в БГ не намирам. Дала е с какво може да се замести с Колестон, но те пък нямат всички цветове.

    Има ли някоя от вас , която да поддържа такъв цвят? Споделете с каква боя и бързо ли се отмива?
 Момичето в блога е дало и вариант с Иноа 8,30 + 8,34, но след зачервения скалп вече ме е страх да пробвам Иноа.

    Момичето от снимките е с доста бяла коса, ето още снимки...страхотни цветове!
1. http://i0.wp.com/girlgetglamorous.com/wp-content/uploads/2014/04 … resize=1024%2C768

2.http://i1.wp.com/girlgetglamorous.com/wp-content/uploads/2014/04 … 3.59-PM.png?w=813

3. Моят фаворит
http://i2.wp.com/girlgetglamorous.com/wp-content/uploads/2014/03 … resize=748%2C1024


    Ако нямате отзиви мисля да заложа на 8ци, 9ки...сега избирам в каталога на Мажирел.

Виж целия пост
# 233
Защо не пробваш да смесиш същите цветове (8.3 и 8.34) на Колестон, или пък 8.3 с малко червен коректор  Thinking Обаче ни ми е ясно това ягодово русо как се поддържа, защото, според мен, след като падне червеникавото ще си стане ярко жълто  newsm78
Виж целия пост
# 234
Защо не пробваш да смесиш същите цветове (8.3 и 8.34) на Колестон, или пък 8.3 с малко червен коректор  Thinking Обаче ни ми е ясно това ягодово русо как се поддържа, защото, според мен, след като падне червеникавото ще си стане ярко жълто  newsm78
  Е, точно от това ме е страх. Затова не ми се рискува...май ще заложа на 8-9 като номера бежаво.

  Menerva, ти с Колестон ли се правиш? Чудя се коя е по щадяща Мажирел или Колестон.

  За Колестон четох че е доста агресивна боя. На първо четене ще отида другата седмица да ми изравни цвета фризьорката, а до тогава събирам мнения за Колестон. Изсушава ли , с 9% изсветлява ли добре?
Виж целия пост
# 235
Боядисвам се с Колестон от може ни теи години, преди ползвах 12 оксидант, сега с 9 постигам същото изсветляване. За мен не е агресивна боя, нямам оплаквания за косата си, а ползвам 10 ятки.
Виж целия пост
# 236
 И аз след купища експерименти се върнах на Колестон, също съм с 9% но на 12-ки  Grinning За този вид (супер изсветляващите) Колестон ми е най-щадящ  Peace
Виж целия пост
# 237
Здравейте,нова съм тук и искам да попитам как да се изруся до платинено русо!? Пробвах с Палете А10 но стана мн грозно (естествения ми цвят е кестеняв). И като се боядисах стана някъв рижав цвят Sad Даите ми съвет моля. Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Гарние Сенсейшън 110 или 111.
Виж целия пост
# 239
Здравейте,нова съм тук и искам да попитам как да се изруся до платинено русо!? Пробвах с Палете А10 но стана мн грозно (естествения ми цвят е кестеняв). И като се боядисах стана някъв рижав цвят Sad Даите ми съвет моля. Simple Smile
Най- добре на фризьор! Когато е постигнат вече желаният цвят е сравнително по- лесно да се поддържа и с боядисване вкъщи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия