На пазар в Лозенград и Одрин - 9

  • 294 566
  • 731
# 300
Нещо не ми е ясно, защо се правят тези арести и уволнения на учители, каква е целта? Според мен скоро ще забранят на момичетата да учат.
Виж целия пост
# 301
Планирахме да ходим с приятели до Одрин, хем да се разходим, хем да си напазарим. Но не ми се рискува, поне докато малко не се уталожат нещата. Имаме познати в Турция и са доста притеснени за ситуацията там.  И аз много съжалявам за това което се случва, но не съм сигурна, че скоро ще се подобри положението там.
Виж целия пост
# 302
Планирахме да ходим с приятели до Одрин, хем да се разходим, хем да си напазарим. Но не ми се рискува, поне докато малко не се уталожат нещата. Имаме познати в Турция и са доста притеснени за ситуацията там.  И аз много съжалявам за това което се случва, но не съм сигурна, че скоро ще се подобри положението там.

Не разбрах какво искаш да кажеш,ще ходите или не newsm78
Виж целия пост
# 303
Планирахме да ходим с приятели до Одрин, хем да се разходим, хем да си напазарим. Но не ми се рискува, поне докато малко не се уталожат нещата.  Rolling Eyes


Виж целия пост
# 304
А лирата пада......5,827
Виж целия пост
# 305

Чудя се сега ли да си купя или да изчакам и когато тръгвам тогава,то ще е след два месеца  newsm78
Виж целия пост
# 306

Чудя се сега ли да си купя или да изчакам и когато тръгвам тогава,то ще е след два месеца  newsm78
Ако искаш изчакай да видиш в следващите дни как ще се движи лирата.Може да падне още.
Виж целия пост
# 307
Ех, как ми се иска да се отбия в Одрин за една нощувка на път от Тасос към Варна на 10 август!  ooooh!
Обаче като чета това http://btvnovinite.bg/article/svetut/sedmica-sled-opita-za-prevr … alen-kontrol.html
" и дори има случаи на словесни атаки и агресия към по-светски изглеждащи хора или жени с малко по-разголена външност."
" Вицепремиерът на страната дори зае позицията, че трябва да се забрани на жените да се смеят на публични места."
Виж целия пост
# 308
Ех, как ми се иска да се отбия в Одрин за една нощувка на път от Тасос към Варна на 10 август!  ooooh!
Обаче като чета това http://btvnovinite.bg/article/svetut/sedmica-sled-opita-za-prevr … alen-kontrol.html
" и дори има случаи на словесни атаки и агресия към по-светски изглеждащи хора или жени с малко по-разголена външност."
" Вицепремиерът на страната дори зае позицията, че трябва да се забрани на жените да се смеят на публични места."

Съмнявам се, че ти се ходи. По-скоро влизаш за да пропагандираш, въпреки че имаше призив по-горе да не политизираме темите за туризъм. А този репортер би трябвало да е там за да отразява събитията, а не да използва медията за да излага личното си мнение, та чак и да прогнозира защо се правело всичко това.
Виж целия пост
# 309
Съмнявам се, че ти се ходи. По-скоро влизаш за да пропагандираш, въпреки че имаше призив по-горе да не политизираме темите за туризъм.
Не, не пропагандирам, просто копи-пействам информация и споделям моите колебания, желания и мисли като всички тук. И не е призив по-горе, а именно информация за съответната тема. А ти случайно да не си от туристическия бранш? Бих те помолила да избягваш лична конфронтация и адресиране, тук всеки има право на мнение и на споделяне на информация.
Виж целия пост
# 310
Тук си поствала същото.

А сега ела и в темата за Истанбул за да пействаш и там същото под предлог, че ти се ходи в Истанбул.
Виж целия пост
# 311
Защо във всички теми се появяват хора, които опитват да менторстват и във всичко виждат политизиране? Нали има модератори и тяхната работа е да преценят дали дадени постове са по или извън темата?
Личи си кои мнения са пристрастни и кои просто целят споделяне на информация, но и това е въпрос на преценка на модериращите форума.

А и това не е туристическа тема, а такава за пазаруване.  Wink

Все пак и когато сме на пазар, трябва да сме предпазливи и разумни... във всяко отношение. bouquet

Виж целия пост
# 312
Днес четох отзив за хора, които са пристигнали с автобус в Кушадасъ и пътуването, и обстановката са били напълно нормални.
Честно казано предпочитам да черпя информация от хора , които са там на място отколкото от журналистите, които често преувеличават нещата.
Виж целия пост
# 313
Аз ви писах, че в курортите им обстановката е спокойна. За туристите няма проблеми.
И в Анталия е така, за там от първа ръка имам информация.
Те да не са луди турците да позволят и във курортите им да има дандании.
На съседка щерка и е във Чорлу на гости от преди пуча. И до сега си гостува. В малките градчета и в курортите  е друга бира.
Големи хора сме, трябва да сме предпазливи. То е ясно, че ще идем и ще видим, ще споделим. Сега и пуч да нямаше хич няма да предприема пътуване до Едирнето за удоволстви и пазар. Веднъж направих тази грешка в такава горещина да ходя, ама вече, не, благодаря. А и имаше едни комари, като въртолети и през дънките хапеха. А мене уж комар не ме хапеше ooooh!
Виж целия пост
# 314
Делте, ей т'ва с комарите ме отказа рязко.  Wink
Наесен има ли ги? За тогава може да се спретнем... че ще ми свършат перилните Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия