Липсата на секс в семейството достатъчен повод ли е за развод?

  • 71 045
  • 666
# 435
За мен сексът е важна част от живота ми и липсата му би била достатъчен повод да се разделя с човека до мене, независимо колко добри приятели и съквартиранти сме.

Платени услуги не бих ползвала, нечистоплътна ми е самата идея. Любовни връзки извън дома също не мога да поддържам, така че тези два варианта за мен отпадат.
Виж целия пост
# 436
Нищо й няма на Янечек. Отговаря просто от типа "каквото повикало, такова се обадило" или ако ви харесва повече "на зла круша, зъл прът".
Виж целия пост
# 437
Нищо й няма на Янечек. Отговаря просто от типа "каквото повикало, такова се обадило" или ако ви харесва повече "на зла круша, зъл прът".
Чак толкова страст да хабя да се обяснявам на непознат човек , айде бе Grinning
Виж целия пост
# 438
Ако жена ми ползва твоя грубиянски тон в къщи и ми каже "като искаш свирки, слагай 20 лева в джоба и върви на Лъвов Мост да си търсиш кой да ти прави" аз бих казал "върви тогава ти си търси кой да ти прави масажи като те боли врата, кой да търчи до денонощния като ти се прияде нещо, кой да пълни хладилника и да плаща всички сметки, кой да те води не знам си колко пъти в годината на море и на ски и на почивки, и нататък няма да продължавам че да не взема да кажа и по-тежки думи.

Мъжът има обикновено доста малки лични нужди и ако жена му не може и не иска да ги удоволетвори, ми се струва абсурдно да продължава да му се води жена и да очаква той пък да задоволява нейните нужди от внимание, грижа, нежност, подкрепа, шопинг, поддръжка на дома, удобен обект за поемане на оплаквания от деня, и т.н. и т.н. разбира се не мога да ги изброя всичките, те край нямат, вие си ги знаете по-добре от мен.

И колко са жените в България на които мъжете им пълнят хладилника, водят ги на почивка изцяло на свои разноски, че и масажи им правят ?!
Защо ли обикновено жената е тази, която освен, че работи на равно с мъжа си, тя му пере, чисти, готви, глади, простира, пазарува и изпълнява още един куп такива незначителни дейности.

Абе, като чета понякога форума си мисля, че някои от мъжете тук изобщо не са на същата планета.
Виж целия пост
# 439
Скрит текст:
Ако жена ми ползва твоя грубиянски тон в къщи и ми каже "като искаш свирки, слагай 20 лева в джоба и върви на Лъвов Мост да си търсиш кой да ти прави" аз бих казал "върви тогава ти си търси кой да ти прави масажи като те боли врата, кой да търчи до денонощния като ти се прияде нещо, кой да пълни хладилника и да плаща всички сметки, кой да те води не знам си колко пъти в годината на море и на ски и на почивки, и нататък няма да продължавам че да не взема да кажа и по-тежки думи.

Мъжът има обикновено доста малки лични нужди и ако жена му не може и не иска да ги удоволетвори, ми се струва абсурдно да продължава да му се води жена и да очаква той пък да задоволява нейните нужди от внимание, грижа, нежност, подкрепа, шопинг, поддръжка на дома, удобен обект за поемане на оплаквания от деня, и т.н. и т.н. разбира се не мога да ги изброя всичките, те край нямат, вие си ги знаете по-добре от мен.

И колко са жените в България на които мъжете им пълнят хладилника, водят ги на почивка изцяло на свои разноски, че и масажи им правят ?!
Защо ли обикновено жената е тази, която освен, че работи на равно с мъжа си, тя му пере, чисти, готви, глади, простира, пазарува и изпълнява още един куп такива незначителни дейности.

Скрит текст:
Абе, като чета понякога форума си мисля, че някои от мъжете тук изобщо не са на същата планета.
Е, ако някоя жена така си е "подредила" живота, вината определено не е на мъжа й.    Laughing

Виж целия пост
# 440
Ами тези жени сами са си виновни като са нагърбили със сто неща . Никой нема им каже евала .
  
Виж целия пост
# 441
Ако жена ми ползва твоя грубиянски тон в къщи и ми каже "като искаш свирки, слагай 20 лева в джоба и върви на Лъвов Мост да си търсиш кой да ти прави" аз бих казал "върви тогава ти си търси кой да ти прави масажи като те боли врата, кой да търчи до денонощния като ти се прияде нещо, кой да пълни хладилника и да плаща всички сметки, кой да те води не знам си колко пъти в годината на море и на ски и на почивки, и нататък няма да продължавам че да не взема да кажа и по-тежки думи.

Мъжът има обикновено доста малки лични нужди и ако жена му не може и не иска да ги удоволетвори, ми се струва абсурдно да продължава да му се води жена и да очаква той пък да задоволява нейните нужди от внимание, грижа, нежност, подкрепа, шопинг, поддръжка на дома, удобен обект за поемане на оплаквания от деня, и т.н. и т.н. разбира се не мога да ги изброя всичките, те край нямат, вие си ги знаете по-добре от мен.

И колко са жените в България на които мъжете им пълнят хладилника, водят ги на почивка изцяло на свои разноски, че и масажи им правят ?!
Защо ли обикновено жената е тази, която освен, че работи на равно с мъжа си, тя му пере, чисти, готви, глади, простира, пазарува и изпълнява още един куп такива незначителни дейности.

Абе, като чета понякога форума си мисля, че някои от мъжете тук изобщо не са на същата планета.

Моя пълни хладилника, води ме на почивки, ама виж масажи не може да прави, но пък наваксва със секса  Mr. Green

Иначе, какво стана с автора на темата, че не видях - разделили се с жена си или говори с нея?
Виж целия пост
# 442
Е, ако някоя жена така си е "подредила" живота, вината определено не е на мъжа й.    Laughing

Но е факт, че много жени са така. Показват го и стотиците теми за мъжете и домакинската работа Grinning .
Виж целия пост
# 443
Нищо й няма на Янечек. Отговаря просто от типа "каквото повикало, такова се обадило" или ако ви харесва повече "на зла круша, зъл прът".
Чак толкова страст да хабя да се обяснявам на непознат човек , айде бе Grinning
Страст, страст, колко да е страст. Споделя мнението си, току виж, получила сподръжници. Има си причини, да си търси такива, и според мен основателно. Всеки има нужда да бъде разбран, колкото и 'странни' да са възледите му, според модното за сезона...

СлънцеЛуна, не само мъже, много жени има, които също не са на тази планета.... Удобно, според търсенето, и предлагането. Търсят се 'жени Пепеляшки', съответно се предлагат и такива. Икономически обусловени теории и практики.
Краси, правилно го каза. Не е виновен тоя, който яде баницата, а тоя, който му я дава.
*Справка, законите за търсенето и предлагането. Слава богу основните икономически закони отдавна се изучават още в гимназията, което ще помогне доста на следващото поколение .. жени, да не предлагат Пепеляшка /в изрусения й вариант/.
Виж целия пост
# 444
Нищо странно не виждам във възгледите й .
Виж целия пост
# 445
Достатъчен повод си е , освен ако не си решил да се замонашиш.
Виж целия пост
# 446
Едно истинско семейство минава през всичко, вкл. периоди на безсексие. Ако само това ви раздели, никакво семейство не сте. Сега, ако има и други неща, темата става друга.
Виж целия пост
# 447
Ти разби всички теории, че без секс няма семейство! Laughing
Виж целия пост
# 448
Ти разби всички теории, че без секс няма семейство! Laughing

   Ама тя пише за "периоди на безсексие", а не за "вечна суша". Peace Това са 2 коренно различни неща.
Виж целия пост
# 449
Ти разби всички теории, че без секс няма семейство! Laughing

   Ама тя пише за "периоди на безсексие", а не за "вечна суша". Peace Това са 2 коренно различни неща.
За някои хора период може да значи 20 дни, за друг 2 месеца, за трети години. Да се уточнява периода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия