Липсата на секс в семейството достатъчен повод ли е за развод?

  • 71 033
  • 666
# 450
То нищо вечно няма.
Може пък да си промени намеренията жената на автора.
Виж целия пост
# 451
   Човешкият живот, за жалост, е нещо толкова мимолетно, че много неща си остават константа до самия край.
Виж целия пост
# 452
Какъв край бе? Жената е на 40! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 453
Какъв край бе? Жената е на 40! Rolling Eyes
Коя жена?
Виж целия пост
# 454
Какъв край бе? Жената е на 40! Rolling Eyes

   Говоря за принципни положения. Но дори и да не беше така – викаш, след 40 има цяла вечност пред себе си? Simple Smile
Виж целия пост
# 455

На автора. Която засега няма нужда от секс.
Виж целия пост
# 456
 Той така казва или тя на него така е казала .
Виж целия пост
# 457
Той така казва или тя на него така е казала .
Защо пишете ,като не знаете основния проблем в тази тема ,а той е че жена му не му пуска от 3 години и се държи студено.
Без това висите по цял ден тука ,поне си направете труда и да четете вместо само да пишете.
Виж целия пост
# 458
Аз пък ся кво различно казах .
 Това , което някой пише тук дали е 100%- ва истина , отделно си е неговата истина - отсрещната страна обикновено няма и идея , че им обсъждат проблемите тук.
 А ти пак се оказа много навътре и наясно с проблема - лично ли ги познаваш?
 Аз не щото и не се задълбочавам съответно , нямайки обективен поглед над нещата.
Виж целия пост
# 459
Аз пък ся кво различно казах .
 Това , което някой пише тук дали е 100%- ва истина , отделно си е неговата истина - отсрещната страна обикновено няма и идея , че им обсъждат проблемите тук.
 А ти пак се оказа много навътре и наясно с проблема - лично ли ги познаваш?
 Аз не щото и не се задълбочавам съответно , нямайки обективен поглед над нещата.
Тогава цялото писане тука се обезсмисля  Sunglasses
Виж целия пост
# 460
Аз писах отговор на въпроса във заглавието.

Ако 3 години не са правили секс, а освен това са в лоши отношения, то въпросът отдавна не е само до секса, а до отношенията, а стигне ли се до там - отече работата.
Виж целия пост
# 461
Здравей, прочетох с интерес историята ти. Аз като жена ще ти кажа, че за мен е важно да знам,че моя мъж се чувства сексуално добре с мен, дори се престаравам да бъда интересна и различна,без той да е искал нещо, а по собствена инициатива си ги правя нещата.   Секса е важен, кой каквото ще да казва, секса е близост, израз на любов, на страст, на желание към човека до теб, секса е стимулант в отношенията. Всеки харесва усещането да бъде желан и мъжете и жените.   Ако сравнявам себе си с твоята съпруга ...  #Crazy  не мога да си представя да не бъда целувана , желана Simple Smile та това е страхотно , мотивира те даже... според мен тази жена не иизпитва вътрешна нужда да се стреми да бъде повече и повече .. не знам.. но ако бях аз щях да се разведа ,просто защото не мога да съм омъжена за един ,а да си имам приятел за секс някой друг... или си напълно отдаден или не си...   Не мога да те упрекна ако поискаш развод... при секса между съпрузи, не е просто чу**не а близост... а и е много депресирващо да не си желан .... послушай сърцето си,ако в душата си би искал да се разведеш и да опиташ с друга жена да изградиш отношения , значи това е правилното.  Слушай сърцето си и ще бъдеш щастлив и спокоен.
Виж целия пост
# 462
Как  3 години без секс , това е нечовешко
Виж целия пост
# 463
Как  3 години без секс , това е нечовешко

3 години.. е, не.. да търси спасение някъде човека.
Виж целия пост
# 464
той е за медал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия