Липсата на секс в семейството достатъчен повод ли е за развод?

  • 71 046
  • 666
# 210
За мен секс с човек, който не обичам, не е по-различен от мастурбация, а може и да е много по-лош и по-незадоволителен. Имам партньор - правя секс с него, нямам партньор - не правя, лесна работа. Да не говорим, че жив човек, на когото не държиш, може да ти донесе усложнения, може и болести.
Виж целия пост
# 211
За мен секса е много важна част,ама много важна от една връзка или брак! Wink И няма ли го,идва края.Мое мнение,може и аз да съм свръх сексуална,но за мен си е така.Не виждам как може да продължите по този начин,като приятели и съквартиранти само.Аз няма да ти давам съвети да говорите,да ходите по лекари,защото очевидно за жена ти няма никакъв проблем.Според теб Wink Което пък ми е също много изумително.От написаното,за мен жена ти няма желание не към секса като цяло а към теб самия.Какви са причините за това обаче не знам.Всъщност,и моята логика може да е сбъркана,но за мен мъже и жени в разцвета на силите си(ти така и не каза на колко години сте),е нормално и напълно естествено да са сексуално активни.Да искат и да правят секс! Ако няма разбира се някакви здравословни проблеми.
stefani, за теб знаем, че нямаш семейство или дори продължителна връзка. Поживей с някого 15-20 години и ще видиш как се променят нещата.
Виж целия пост
# 212
От всичко което прочетох до тук, изхода за мен според повечето мнения май е само един - да си тегля куршума и да оттърва жена си от измет като мен...
Искам да благодаря на Абсурд и Ирис които са разбрали за какво става дума.
Виж целия пост
# 213
От всичко което прочетох до тук, изхода за мен според повечето мнения май е само един - да си тегля куршума и да оттърва жена си от измет като мен...
Искам да благодаря на Абсурд и Ирис които са разбрали за какво става дума.


Не е смешно, но след всичко прочетено наистина това може да си помисли авторът. Crazy

cure, обичай жена си и се радвай, че я имаш. Peace

Янечек също те разбра. Peace
Както  и аз. Wink
Виж целия пост
# 214
Ужас! Как да я обича като жена му е студена като риба.
Моят съвет към автора е да си намери жена в подобно положение, има много такива, да се изяснят в началото за какво са заедно и дискретно да се срещат от веме на време. Такова сексулано въздържане не е здравословно. Един ден да не се окаже с рак на простата. Жена му няма право да го ограничава - все едно ако тя не яде месо и той не трябва да яде месо. Направо смешно.

Аз  познавам 4 семейства, при които проблемът е разрешен по този начин и си живеят мирно и спокойно.
Виж целия пост
# 215
Рак на простата Joy
Айде бе, мастурбацията е за удоволствие, сексът е за престиж

Познаваш 4 семейства, те са ти признали така ли? Joy
Виж целия пост
# 216
Ако всичко друго ви е окей, проститутка ми се вижда приемлив вариант..
Виж целия пост
# 217
Да, наистина нали сте семейство и във всичко сте в синхрон и така добре се разбирате - сподели и намеренията си.
Нали няма да и се налага да прави секс с теб, ще те разбере baby_neutral
Виж целия пост
# 218
Ах, ама да бе, как забравих, че то от неправене на секс се умира ...
Затова - на магистралата, при тъмнозелените. Там опасности за здравето няма.
Виж целия пост
# 219
Ама как бе, те даже лекуват рак на простатата bouquet
Виж целия пост
# 220
Да, наистина нали сте семейство и във всичко сте в синхрон и така добре се разбирате - сподели и намеренията си.
Нали няма да и се налага да прави секс с теб, ще те разбере baby_neutral
Я, си цокай бибероната и не говори без грам мисъл да влагаш!
 ooooh!
Виж целия пост
# 221
Тъй вярно хахахахаха
Когато очевидно се изчерпаш словесно, помагат личните нападки Laughing
Виж целия пост
# 222
И аз нищо не ѝ разбрах на Вишна. Crazy
Виж целия пост
# 223
Авторът мноого пъти каза, че във всичко се разбират, всичко им е наред, сааамо във секса - не. Нали и проститутките спасявали "семействата", че и даже от рак на простата, защо не сподели на жена си? Той каза, че когато не я закача за секс, всичко е наред,, сигурно тя направо ще се зарадва, щом това и е голямото притеснение.

Ако ситуацията, беше обратна, щеше ли да приемеш, авторе, че жена ти ти го слага с "професионалист", защото ти не можеш/не искаш Flutter
Виж целия пост
# 224
От всичко което прочетох до тук, изхода за мен според повечето мнения май е само един - да си тегля куршума и да оттърва жена си от измет като мен...
Искам да благодаря на Абсурд и Ирис които са разбрали за какво става дума.


Поредната тема пусната, за да се затвърди вече взето решение. В конкретният случай с притеснително малцинство. 

cure, само това ли разбра от всички изписани думи?  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия