Липсата на секс в семейството достатъчен повод ли е за развод?

  • 71 047
  • 666
# 225
Ок де, не ви разбирам - от секса не се умирало. Вярно е, но от липса на секс се подлудява. Все едно аз да не искам никога да готвя на мъжа си. Той какви варианти има? Да умре от глад, да си готви сам, да яде на ресторант или да си намери друга жена, която да му готви.. Ами най-удачният вариант е да ходи на ресторант, защото колкото и да си готвиш сам - все някой ден ще имаш желание да хапнеш и друго. Това, че на съпругата на човека не й се прави секс си е нейн проблем, твърде егоистично е да го лишава и него, при положение, че той (както всеки един нормален мъж) има нужда от секс. Тя (съпругата) значи може най-съзнателно да го лиши от това, но той няма право да търси утеха другаде, така ли? Някои от вас разсъждават много егоистично и първично  Stop
Виж целия пост
# 226
Ах, ама да бе, как забравих, че то от неправене на секс се умира ...
Затова - на магистралата, при тъмнозелените. Там опасности за здравето няма.
хихихи,
След 15 години брак и нежелание за секс аз незнам какво се прави. Ако тя получава важното за нея нещо, от което има нужда, а ти не - не е права.
Който познавал 4 такива семейства; моля те, кажи ми следното: искаш да кажеш, че след една определена възраст МНОГО жени не искат да правят секс и причината е в тях? Аз категорично мисля, че жените не получават удоволствие от секса и се оправят сами. Т.е. мъжът не му пука много много. Няма жена, дето ще откаже готин секс, просто мъжът ако мисли само за себе си, .... Ми да ходи да се възползва от някоя друга, бих го пратила и аз. Егоистично ми звучи на мен.
Аз ако съм, ще му помогна да си реши проблема, защото да - нежеланието за секс е проблем. Губя аз , губи и той /ако сме в огледално положение имам предвид/, а не да хукна да си рискувам здравето /простете, ама то си се точно това/ и семейството /щото и семейството ще се разбие след време/ с безразборен секс.

И изобщо как можете да твърдите, че всичко останало било на 6. Аз просто не вярвам в това. Връзка, в която всичко е на 6, няма как жена да откаже секс на мъжа си, дори и да не е възхитена от идеята. Аз когато не съм искала да правя секс съм казвала в прав текст кое не ми харесва и защо по дяволите нямам желание. Щом тя не казва, не смятам връзката и семейството за здрави, сори.

А, Краси го е написала. Съгласна на 100% с нейното мнение. Куца ли секса, куца нещо много основно в отношенията, но на автора му е важно да изкара жена си виновна за нещо си, без изобщо да погледне под повърхността на тъпия секс и да види точно за какво става дума.
Виж целия пост
# 227
Е, може да им е ок. Примерно жената може да влиза в критическа, да има намалено либидо и т.н. Това не означава, че другите им неща не вървят супер. Сигурно жената си има своите мотиви да отказва, но тогава не трябва да се сърди ако мъжът ѝ малко покръшква
Виж целия пост
# 228
Ако всичко друго ви е окей, проститутка ми се вижда приемлив вариант..
На мен пък ми идва ГНУСЕН този вариант.А ако си мислите, че проститутка и клиент не се сближават, много бъркате!
Виж целия пост
# 229
Е какво, да стои на сухо, така ли? Или да си хване любовница. Така е пито-платено.
Виж целия пост
# 230
Нужда от близост с обичан човек е едно, а физическа необходимост от сексуална задоволеност е съвсем друго. И сто оргазма от самозадоволяване не могат да компенсират секс с реален човек, пък бил той и без емоционална връзка.
Ох, това пък откъде го измисли.
На мен пък винаги ми е било по-добре сама. Мъжа ми е единствено за емоционалната връзка. Дрън, дрън, дрън.
Просто една част от жените нямаме нужда от мъж, за секс, точка. Това не значи, че ще хванем рак на незнам си какво, има си начини за отпускане на напрежението. Апропо, същите се касаят и за мъжете.

Мен лично не ми се е случвало от секс с реален човек - еднократен секс - да ми е добре. Отврат си е.

Е какво, да стои на сухо, така ли? Или да си хване любовница. Така е пито-платено.
Не бе човек, сто пъти ти се каза - да намери и разреши проблема в семейството си, а не да бяга като пухльо от него. Сори, ама такова е поведението на човек, който има проблем с жена си и бяга при друга. Това за мене не е мъж, сори. Не е мъж, на който мога да разчитам, при проблем, да участва в разрешаването, да помогне. Кое му е наред на този брак, щото се твърди, че всичко било на 6. Кое е на 6, нежеланието му да участва в решенията , касаещи семейството ли? Кое му е наред на това? Или че си решава нещата зад гърба й ли? Ми не, това не е семейство, в което всичко е на 6, а 'само' видиш ли секса куцал.
Виж целия пост
# 231
Нужда от близост с обичан човек е едно, а физическа необходимост от сексуална задоволеност е съвсем друго. И сто оргазма от самозадоволяване не могат да компенсират секс с реален човек, пък бил той и без емоционална връзка.
Ох, това пък откъде го измисли.
На мен пък винаги ми е било по-добре сама. Мъжа ми е единствено за емоционалната връзка. Дрън, дрън, дрън.
Просто една част от жените нямаме нужда от мъж, за секс, точка. Това не значи, че ще хванем рак на незнам си какво, има си начини за отпускане на напрежението. Апропо, същите се касаят и за мъжете.

Мен лично не ми се е случвало от секс с реален човек - еднократен секс - да ми е добре. Отврат си е.

Е какво, да стои на сухо, така ли? Или да си хване любовница. Така е пито-платено.
Не бе човек, сто пъти ти се каза - да намери и разреши проблема в семейството си, а не да бяга като пухльо от него. Сори, ама такова е поведението на човек, който има проблем с жена си и бяга при друга. Това за мене не е мъж, сори.
Ти си жена, той е мъж. Аз пък истинският секс не мога да го сравня с нищо друго и би ми било супер кофти ако съм в неговата позиция
Виж целия пост
# 232
Е окей де, а ако проблемът е чисто физически, жената просто е спряла да изпитва желание и нужда за секс? Тогава какво?
Виж целия пост
# 233
На мен пък винаги ми е било по-добре сама. Мъжа ми е единствено за емоционалната връзка. Дрън, дрън, дрън.
Просто една част от жените нямаме нужда от мъж, за секс, точка...
Нощна птица, в момента минаваш труден период, доколкото си спомням от съседните теми, затова и не мисля, че позицията ти е обективна. Дано скоро го преодолеете или намериш подходящото решение, но не пази тази нагласа, не работи в твоя полза  Hug

Виж целия пост
# 234
Куца ли секса, куца нещо много основно в отношенията, но на автора му е важно да изкара жена си виновна за нещо си, без изобщо да погледне под повърхността на тъпия секс и да види точно за какво става дума.
Ако четеш внимателно, че видиш, че авторът не изкарва жена си виновна в нищо- просто съобщава, че тя не се вълнува от секса, заявила му го е директно.
Говорено е многократно, наясно са и двамата с липсата на сексуално привличане между тях, плюс нейното безразличие към секса.
Просто, всеки забравя фактите от първия пост и интерпретира според собствените си виждания и критерии.
Аз друго си мисля- тук куп народ се събира да живее заедно заради секса, вардейки парите и сметките си, и не само се смята за нормално, но и се броят за семейство.
Но, едно семейство, с 20 години брак зад гърба си, изградено доверие, общност, приятелство и разбирателство, спира да бъде семейство, защото двамата вече не се привличат сексуално!?
Това мислене ми прилича на ония закони във варварските времена, когато като умре единият, другият го заравят жив в гроба.....
Виж целия пост
# 235
Само не разбрах тя знае ли, че той ходи в публичен дом?
Виж целия пост
# 236
Абсурд, много защитаваш семейства без сексуално привличане, чак подозрително.

НСЧ - по принцип си права, но отношението ми към секса винаги е било такова и не виждам причина да лъжа или да крия. Кого лъжа и от кого крия. Казвам го в темата, защото може пък и тази жена да е така. Давам личния си опит.

Инак - за трудния период си права, може би е добре да не се изказвам прекалено. Труден, не труден периода, аз хубав секс не съм видяла, нито от този мъж, нито от друг, нито през този период, нито през друг. Започна да става по-добре от няколко месеца, когато му казах директно в прав текст, че нищо не прави, и че и при мен ще се стигне до нежелание за секс.
Напротив, съвсем по темата и съвсем от личен опит е.
Но, едно семейство, с 20 години брак зад гърба си, изградено доверие, общност, приятелство и разбирателство, спира да бъде семейство, защото двамата вече не се привличат сексуално!?
Това мислене ми прилича на ония закони във варварските времена, когато като умре единият, другият го заравят жив в гроба.....
Абсурд, не мисля, че брак без секс е брак с изградено 'доверие ' и т.н. - нещата които си описала. Ти защо реши така? Само защото той казва. Ми не, нещо пропуска той, защото е на повърхността на нещата и отказва да задълбае.
Виж целия пост
# 237
Куца ли секса, куца нещо много основно в отношенията, но на автора му е важно да изкара жена си виновна за нещо си, без изобщо да погледне под повърхността на тъпия секс и да види точно за какво става дума.
Ако четеш внимателно, че видиш, че авторът не изкарва жена си виновна в нищо- просто съобщава, че тя не се вълнува от секса, заявила му го е директно.
Говорено е многократно, наясно са и двамата с липсата на сексуално привличане между тях, плюс нейното безразличие към секса.
Просто, всеки забравя фактите от първия пост и интерпретира според собствените си виждания и критерии.
Аз друго си мисля- тук куп народ се събира да живее заедно заради секса, вардейки парите и сметките си, и не само се смята за нормално, но и се броят за семейство.
Но, едно семейство, с 20 години брак зад гърба си, изградено доверие, общност, приятелство и разбирателство, спира да бъде семейство, защото двамата вече не се привличат сексуално!?
Това мислене ми прилича на ония закони във варварските времена, когато като умре единият, другият го заравят жив в гроба.....

Точно Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Е какво, да стои на сухо, така ли? Или да си хване любовница. Така е пито-платено.
А защо дА не си намери нов партньор изобщо? Сетих се- ще разбие прекрасния си брак.Ама то не може и душата в рая и ..
Хм и не познавам мъж на който на 45 тепърва да му хрумне да ходи по проститутки.Да, много по- лесно е неангажираща връзка с омъжена колежка например. Не че толерирам, но се среща най-често.А и проститутките струват доста пари.
Това ми е интересно.Верен мъж с брак на 6 и изведнъж изплува идеята за проститутка точно,  айде стига бе!
Виж целия пост
# 239
А, да, между другото това прилича на истината.

Изглежда, че жена му дава достатъчно неща, че да му кеф да стои.

Ама да бе, какъв е тоя брак на 6 и проститутка, вие наистина ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия