Липсата на секс в семейството достатъчен повод ли е за развод?

  • 71 048
  • 666
# 345
Сериозно ли това, че някой не изпитващ желание за секс с никого, има желание за мастурбация  newsm78
Виж целия пост
# 346
Сериозно ли това, че някой не изпитващ желание за секс с никого, има желание за мастурбация  newsm78
Желанието за секс е генетично закодирано с цел продължение на човешкия род.
Ако няма обект, към когото да адресираш заложеното, се справяш сам с напрежението.
Виждал ли си разгонена кучка?
Въпреки непреодолимото желание за възпроизводство, тя също избира на кого да пусне и ако не ѝ допадне никой, не ражда.
Защо хората, които са " венеца на природата" да не могат да бъдат поне една степен над кучетата?
Виж целия пост
# 347
Това с кучетата и закодираното желание за възпроизводство как точно доказва, че човек, нямащ желание за секс изобщо, ще иска да мастурбира. Или имаш желание или не. Сега дали имаш подходящ и желан партньор и дали правиш е друга тема.
Ако жената на автора няма никакво желание за секс с никого, не би изпитвала да прави такъв и със себе си... Ако няма сексуални желания към него, все пак има някаква надежда, той да й ги върне.
Виж целия пост
# 348
Това с кучетата и закодираното желание за възпроизводство как точно доказва, че човек, нямащ желание за секс изобщо, ще иска да мастурбира. Или имаш желание или не. Сега дали имаш подходящ и желан партньор и дали правиш е друга тема.
Ако жената на автора няма никакво желание за секс с никого, не би изпитвала да прави такъв и със себе си... Ако няма сексуални желания към него, все пак има някаква надежда, той да й ги върне.
Едно време момчетата ходеха в казарма за 2 години.
Зад оградата на поделението, изкарвани под строй на баня веднъж в седмицата и ако заслужат- градска отпуска.
Някои от тях си виждаха приятелите и познатите отпреди това чак през полагаемата отпуска.
Е, тия момчета, като нямаха желание за секс към някоя определена мацка, дали пък нямаха мерак въобще?
На теб не ти ли се е случвало да си посегнеш, щото просто те напъва, а не щото имаш сексуален мерак към някого?
Виж целия пост
# 349
Явно не се разбираме. Едно е в даден момент от живота около себе си да нямаш обект на сексуално желание. Съвсем друго е да нямаш никакво сексуално желание. Ние не знаем какъв точно е случаят на жената на автора. Дали към него няма или вече е приключила с тези желания и дори и сама не си посяга.
Виж целия пост
# 350
Явно не се разбираме. Едно е в даден момент от живота около себе си да нямаш обект на сексуално желание. Съвсем друго е да нямаш никакво сексуално желание. Ние не знаем какъв точно е случаят на жената на автора. Дали към него няма или вече е приключила с тези желания и дори и сама не си посяга.
Това е без значение и не мисля, че трябва да разследваме повече.
Тя му е казала, че секса не я вълнува.
Дали си посяга, дали- не, не е наша работа.
И негова не  е- той знае какво има и какво няма, та ще си реши какво си заслужава да изгуби и какво- да запази.
Виж целия пост
# 351
Не съм съгласна, че е без значение в конкретния случай. При едното може и да има надежда той да успее да си я върне и като сексуална партньорка. При другото няма.
Виж целия пост
# 352
Ако липсата е поради основателна причина и евентуално е намерена алтернатива - може и да се запази брака. В противен случай ще се натрупа твърде много сексуална неудовлетвореност, което си е направо деструктивно за връзката между партньорите.
Виж целия пост
# 353
Естествено, че са фантазии, абсурт, освен ако не познаваш жена му. Това че с теб, комшийката и стрина Пена от третия етаж се е случило едно, изобщо не означава, че същото се е случило и на авторката.
Виж целия пост
# 354
Не съм съгласна, че е без значение в конкретния случай. При едното може и да има надежда той да успее да си я върне и като сексуална партньорка. При другото няма.
точно, още на първа или втора страница от темата го попитах, не казва, може би не знае?
Огромно значение има дали е асексуална, дали е имала истинско либидо преди това и го е изгубила, или дали има либидо сега, а просто му казва, че няма, понеже не иска с него....
Виж целия пост
# 355
Комуникация му е майката, колко хора го написаха и потвърдиха (пак от личен опит), ама абсурт като не чете и не знае ползата от комуникация, веднага "не е негова работа да знае". Как да не е? Аз приятелите ми, като имат проблеми, ги изслушвам и се опитвам да помогна, а проблемите/неразположенията/чувствата на партньора ми, с който от 20г. (в случая на автора) сме заедно, няма да са ми работа.
Виж целия пост
# 356
Защо до сега не се обсъди факта, че ако една жената има уважение към човека до себе си и наистина го обича, би изпитвала удовлетворение дори само при доставяне удоволствие на отсрещния. Говорим  за другите форми на ласки и секс, щом стандартния не и е "по силите".
Ако и това я отблъсква, то за какво приятелство, обич, уважение и т.н. говорим? Нямало други проблеми в семейството.. дрън дрън

Виж целия пост
# 357
Защо до сега не се обсъди факта, че ако една жената има уважение към човека до себе си и наистина го обича, би изпитвала удовлетворение дори само при доставяне удоволствие на отсрещния. Говорим  за другите форми на ласки и секс, щом стандартния не и е "по силите".
Ако и това я отблъсква, то за какво приятелство, обич, уважение и т.н. говорим? Нямало други проблеми в семейството.. дрън дрън



Под други форми орален секс ли имаш предвид? Ами ако е по-консервативна жена и такива форми не са й по вкуса? Защото аз съм млад човек, но това не обичам да го правя.
Виж целия пост
# 358
Защото аз съм млад човек, но това не обичам да го правя.

   А да ти правят пак ли не обичаш? Flutter
Виж целия пост
# 359
Защото аз съм млад човек, но това не обичам да го правя.

   А да ти правят пак ли не обичаш? Flutter

Не, не обичам усещането за влажност и натиск с език. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия