Липсата на секс в семейството достатъчен повод ли е за развод?

  • 71 048
  • 666
# 360
Защо до сега не се обсъди факта, че ако една жената има уважение към човека до себе си и наистина го обича, би изпитвала удовлетворение дори само при доставяне удоволствие на отсрещния. Говорим  за другите форми на ласки и секс, щом стандартния не и е "по силите".
Ако и това я отблъсква, то за какво приятелство, обич, уважение и т.н. говорим? Нямало други проблеми в семейството.. дрън дрън
По принцип съм съгласна, но ми интересно дали има и такива мъже? Т.е. по някаква причина да не искат, обаче да задоволяват партньорката си. В интерес на истината за такива жени съм чувала, но мъже - никога newsm78
Виж целия пост
# 361
Половината жени писали в темата сте за лудницата  Laughing Бог да пази мъжете в България .....

Хахах,изказа се "мъжът" в България Crazy Я тихо...

Мъж съм  Sunglasses Не вярваш ли ?  Laughing
Виж целия пост
# 362
Защото аз съм млад човек, но това не обичам да го правя.

   А да ти правят пак ли не обичаш? Flutter

Не, не обичам усещането за влажност и натиск с език. 

Господи помилуй!
Виж целия пост
# 363
Какво помилуй бе?
Явно благоверният не я е лизал както трябва до оргазъм. Затова се казва лизане, не натискане. Нормално да не и хареса.
И без това съм чувала, че мъжете го подценяват и не им се занимава, нищо чудно.
Мен само момичета са ме радвали така и то умело Blush
Виж целия пост
# 364
Защо до сега не се обсъди факта, че ако една жената има уважение към човека до себе си и наистина го обича, би изпитвала удовлетворение дори само при доставяне удоволствие на отсрещния. Говорим  за другите форми на ласки и секс, щом стандартния не и е "по силите".
Ако и това я отблъсква, то за какво приятелство, обич, уважение и т.н. говорим? Нямало други проблеми в семейството.. дрън дрън
По принцип съм съгласна, но ми интересно дали има и такива мъже? Т.е. по някаква причина да не искат, обаче да задоволяват партньорката си. В интерес на истината за такива жени съм чувала, но мъже - никога newsm78

Има разбира се  Laughing И това колко приятно ще е лизането на една жена зависи много от самата жена . Каква хигиена има , каква влажност има .. бактериална флора и фауна ..  Mr. Green Всичко има значение ..  Принципно това е част без, която нормалните отношения мъж жена .. поне според моето схващане за нормалност .. не може да минава, или по скоро не намирам за нормално да минава, но зависи от жената .. някога може . А и ако една жена вземе да има твърде големи претенции .. аз това не мога , това не искам .. на всеки мъж .. или на почти всеки мераците му ще си отидат .. или ще се сведат до олабване на жилата  Laughing
Виж целия пост
# 365
Значи вместо да те насочва /очевидно има защо/, предпочиташ да се преструва и симулира Laughing
Или може би заради това, че има претенции и мнение, които те притесняват,мини на надуваема кукла. Или още по-добре си остани с дясната ръка.

Май когато спре да ти липсва женско внимание, няма да прекарваш 24/7 в женски форум. Айде дано те избере някоя...всички се молим
Виж целия пост
# 366
Без да искат после да задоволят тях? Направо ти повярвах, че са много  Laughing
Виж целия пост
# 367
Веднъж пък едно момче ми сподели, че оралните ласки са му анти (не само от приятелка му, а по принцип). А момичето продължава да се старае, та дано го ентусиазира. В секса други несъответствия каза, че нямат. Едва ли са много мъжете като него, но пък човекът като сам си призна как да отрека, че съществува.
Виж целия пост
# 368
Без да искат после да задоволят тях? Направо ти повярвах, че са много  Laughing
Много сигурно не са, но има и такива.
Не само за вас изживяването има емоционална стойност  Sunglasses
Някога насладата от това което се е случило може да е повече емоционална от колкото плътска сексуална .
Рядко разбира се , но не е изключено  Flutter
Виж целия пост
# 369
Ако липсата е поради основателна причина и евентуално е намерена алтернатива - може и да се запази брака. В противен случай ще се натрупа твърде много сексуална неудовлетвореност, което си е направо деструктивно за връзката между партньорите.

 Абсолютно точно  Peace
Виж целия пост
# 370
Не само за вас изживяването има емоционална стойност  Sunglasses
И ти ли се връзваш на клишета?
Не винаги има емоционална стойност, същата работа сме като мъжете, но рядко си признават жените, че нали - какво ще кажат хората.

Ако липсата е поради основателна причина и евентуално е намерена алтернатива - може и да се запази брака. В противен случай ще се натрупа твърде много сексуална неудовлетвореност, което си е направо деструктивно за връзката между партньорите.

 Абсолютно точно  Peace
+1
Виж целия пост
# 371
Скрит текст:
Сакън след 40-50 да си развалиш семейството, че ще разочароваш децата, ще делиш имущество и е твърде вероятно да остарееш сам.  Sad
Сакън, да!
Най- вече това, което съм ти болднала.
Докато си млад, имаш възможности за комуникация- на работа, по кръчми, приятелски семейства, " културне мероприятия", малки деца.............
Когато влезеш в пенсионната възраст, оставаш с човека до теб, не заради секса, а заради приятелството, обикновената човешка топлинка и присъствие- баба ми казваше, " да има с кого да се скараш".
Ма каква пенсионна възраст те гони тебе .......     Joy
Жената на автора е на 42, от 38-39 не го понася в леглото, по негови думи.
Сега, писах, че е възможно тя да е от тези "лелки", които още на 20 са си пенсионерки по душа, а на 40 вече се оглеждат за качествен ковчег (сори за черния хумор).
Ама е жалко млада жена, че и мъж , )щото на по 40 още не са за "погребване") да зачеркнат живота си, любовта, топлината, нежността, обичта, изобщо заедността.
То, Мерси от такова "общо остаряване"-тя на една страна, с плетките и сериалите, той на друга с чуждите "мадами".Направо да им завидиш на идиличното общо остаряване.
Виж целия пост
# 372
Естествено, че са фантазии, абсурт, освен ако не познаваш жена му. Това че с теб, комшийката и стрина Пена от третия етаж се е случило едно, изобщо не означава, че същото се е случило и на авторката.
Така е, но и не означава, че след като се е случило с няколко души, не се е случило и с нея! Peace
Просто не бива да се отрича възможността така да е станало.
Цитат на: Love
Ма каква пенсионна възраст те гони тебе .......     35
Жената на автора е на 42, от 38-39 не го понася в леглото, по негови думи.
Сега, писах, че е възможно тя да е от тези "лелки", които още на 20 са си пенсионерки по душа, а на 40 вече се оглеждат за качествен ковчег (сори за черния хумор).
Ама е жалко млада жена, че и мъж , )щото на по 40 още не са за "погребване") да зачеркнат живота си, любовта, топлината, нежността, обичта, изобщо заедността.
То, Мерси от такова "общо остаряване"-тя на една страна, с плетките и сериалите, той на друга с чуждите "мадами".Направо да им завидиш на идиличното общо остаряване.
Мен ме гони, затова и пиша какво става като превалиш 50г.
Това, че ти не си стигнала още там, не е причина да се надсмиваш, но кой както го разбира, така реагира.
Имаш право да остаряваш както намериш за добре, дано само мъжът ти е до теб, че да не ти се стъжнят сериалите.
Виж целия пост
# 373
Не прочетох темата. Затова не знам дали е обсъждано.

Липсата на либидо е признак за хормонален дисбаланс, който пък от своя страна е често срещан именно в тази възраст и именно при жените.
Има лесно - посещение при специалист, който ще изпише нужните средства за въстановяване и поддържане на хормоналния баланс и нещата ще си дойдат на мястото.  Peace
Виж целия пост
# 374
Не прочетох темата. Затова не знам дали е обсъждано.

Липсата на либидо е признак за хормонален дисбаланс, който пък от своя страна е често срещан именно в тази възраст и именно при жените.
Има лесно - посещение при специалист, който ще изпише нужните средства за въстановяване и поддържане на хормоналния баланс и нещата ще си дойдат на мястото.  Peace
Само дето автора и хабер си няма що жена му не го ще вече, а и не го интересува особено (тя била пила някакви лекарства преди години и мерака й за секс се изпарил), а жена му не ще да се лекува, просто не ще мъжа си, не ще и секс с него.     Laughing
Това е.
А автора се чуди да се развежда ли, или да хуква по чуждо.
"Идеален пример" за мило, чудно, обичащо се, разбиращо се по всички параграфи семейство.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия