Липсата на секс в семейството достатъчен повод ли е за развод?

  • 71 048
  • 666
# 390
Има и на 60, дето хващат окото, ако трябва да бъдем честни, но те са вече дядовци, често си имат и собствени внучета.
пп: Утро, виждала съм твои снимки и ти просто си си хубава жена.
Виж целия пост
# 391
Много ви работи фантазията, ей! Laughing

На Краси ѝ се привиждат плетки, на Янечек разклатени зъби и кореми! Mr. Green

Аз пък се чудя защо младите майки в днешно време са толкова дебели??? Shocked
До 40 не знам на какво ще заприличат? Crazy
Виж целия пост
# 392

Ами, да си хваща "дюкяна" и да погва чуждото....щом е така.         Laughing

Да, според мен и моето лаишко мнение, хора, които твърдят, че се обичат, че се разбират, че отношенията им са хармонични и прекрасни, се стремят да решават ЗАЕДНО възникналите проблеми.
Човек търси ли си оправдания за определени свои действия, винаги ще намери такива....те са като задника, всеки си го има.
Не е проблем, че мнението ти е лаишко, а че тропаш с краче и неглижираш фактите, изкривявайки ги дотам, че да обслужат негативното ти отношение към автора.
Виж целия пост
# 393
Добре де - бабка съм вече . Grinning
  Леля рядко са ме наричали , но аз казвам че съм леля де отдавна - не ми пречи това.
Я, не се пререждай, моля!
Аз съм бабка е според някои тук, по мое време родителите са избирали мъжа на дъщерите си, а разводите са били непознато нещо. Mr. Green
Виж целия пост
# 394

Аз пък се чудя защо младите майки в днешно време са толкова дебели??? Shocked
До 40 не знам на какво ще заприличат? Crazy

Аз имам по-различни впечатления. Когато бях в пубертета и майка ми беше около 40-те, тя беше една от малкото майки, които бяха стройни, но все пак с женствени извивки. Останалите бяха масово или коремести и с огромни увиснали гърди до пъпа, или като сушени стафиди, без грам месо по кокалите и сбръчкани. Сега като гледам майките около 40-те, се срещат доста по-често такива с женствени, стройни и поддържани фигури.
Виж целия пост
# 395
пп: Утро, виждала съм твои снимки и ти просто си си хубава жена.

Благодаря!  bouquet
Обаче съм над 30!!!  Embarassed
Виж целия пост
# 396
Не знам ти какво гледаш, обаче аз ежедневно се сблъсквам с тюлени с колички. Crazy
То са паласки, то са пояси, ужас! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 397
Ох, горкичката Дева, във всяка тема те ожалвам, за каквото и да си говорим, ти се оказваш заобиколена от тюлени  Joy Joy
Виж целия пост
# 398
Много съм наблюдателна, Бърди, какво да правя? Laughing
Виж целия пост
# 399
Скрит текст:

Ами, да си хваща "дюкяна" и да погва чуждото....щом е така.         Laughing

Да, според мен и моето лаишко мнение, хора, които твърдят, че се обичат, че се разбират, че отношенията им са хармонични и прекрасни, се стремят да решават ЗАЕДНО възникналите проблеми.
Човек търси ли си оправдания за определени свои действия, винаги ще намери такива....те са като задника, всеки си го има.
Не е проблем, че мнението ти е лаишко, а че тропаш с краче и неглижираш фактите, изкривявайки ги дотам, че да обслужат негативното ти отношение към автора.

Всъщност, негативите ми са по-скоро към жена му.....     Laughing  ако си ме чела внимателно.
Като пак опираме до факта, че няма как в едни прекрасни, чудесни, разбирателни отношения между двама души просто да заявиш:"Ами, сори, мило, ама секса вече умря за мен.Не ща, не ме кефи.", като това директно означава:"Сори, ама вече не си ми важен, оправяй се както щеш!".
Жена, която цени брака си, обича партньора си и държи на заедността им, би опитала поне да намери корена на проблема и да се опита да го реши.Особено след като мъжът й ясно е казал, че между тях има проблем и той би предпочел да го разрешат.
Виж целия пост
# 400
Много съм наблюдателна, Бърди, какво да правя? Laughing

Абе много си ми сладка просто  Laughing
Виж целия пост
# 401
Благодаря! Heart Eyes
Виж целия пост
# 402

Да не мислиш, че аз съм под  Laughing
Но, хубавото си хваща окото и в лелческа възраст, това исках да кажа.
Не знам младите майки тюлени ли са или делфини, но след още няколко години всички ще сте китове.
Виж целия пост
# 403
може и да не са китове - един куп 30-годишни тюленки са 40-годишни акулки - зависи коя кога е родила и какъв акъл й е дошъл  Grinning
Виж целия пост
# 404
Аз пък се чудя как може да се ожалва бъдещата фигура на някого, който не си ти самият.  Laughing В днешно време такива метаморфози стават, стига човек да си навие на пръста, че 25-годишната шкембла е зашеметяваща мацка след 15 години, и обратно, и изобщо, на всякакви варианти съм била свидетел.
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия