Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 71 674
  • 747
# 390
Най - добрият епизод бих казал,  не може всичко да върви само отрицателно, трябва и да има хубави моменти един сериал . Надявах се Станис да не е умрял , но уви .радвам се , че не показаха Дорн , не , че има какво да видим вече .
Виж целия пост
# 391
Тирион,  пълна скръб , Чертога също , Санса и Джон - горе долу  добре , Денерис ми хареса, най- доброто , Тормунд си намери мечка  Mr. Green , Извинете не знам как се слага скрит текст.
Виж целия пост
# 392
Как точно Санса знае, че Рикон е при Рамзи?
Виж целия пост
# 393
Скрит текст:
Жони, получи розово писмо

[ spoiler]Текста за криене се пише тук, без интервали в скобите[ /spoiler]
Виж целия пост
# 394
На мен пък ми хареса, не ми харесва само, че е много къс, все ми се струва, че точно почват и вече свършват  Crossing Arms
Виж целия пост
# 395
ахааа значи са го вкарали и вместо фейкАря и рийк.. яснО, "джиниъс" дет се вика  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 396
Сансата ако може така да продължи и с Петир,промото за 5 епизод е обещаващо,ама те и Петирчо си го кътат като майката-светица Церсей.

 hahaha Почна се:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 397
Как може да наречете Денерис скучна  Sad Sad На мен това ми е любимият персонаж ... визия,характер,самата игра на Емилия Кларк. Само по гримасите може да разбереш,че тя е шефа и или ще бъде нейното или дракарис  Joy Joy Страхотна актьорска игра лично за мен ... другия перфектно изигран герой за мен е Тирион.
Виж целия пост
# 398
Ако си на 10-12 години, може би. Адски ме издразни Денерис този епизод. То бива-бива все цветя и рози при нея, ама вече не се търпи. Хайде да идва във Вестерос и да ѝ спретнат нещичко, я изнасилване, я ръчичка да отрежат, драконче да заколят. Grinning
Виж целия пост
# 399

 hahaha Почна се:
Скрит текст:

Скрит текст:
Не съм гледала още, но надушвам заварка между тия двамата. Надушвам страст  hahaha
Виж целия пост
# 400

 hahaha Почна се:
Скрит текст:

Скрит текст:
Не съм гледала още, но надушвам заварка между тия двамата. Надушвам страст  hahaha
Скрит текст:
Тормунд е впечатлен.Тя е по-скоро изумена от неговите обноски.Сцените с Джон ги гледах вече 6-7 пъти заради Бриен и Тормунд.  Crazy За първи път тя не ми действа дразнещо.
Виж целия пост
# 401
Скрит текст:

Виж целия пост
# 402
За мен са перфектна двойка! Laughing Peace
Виж целия пост
# 403
Уникални са  Joy Бриен винаги ми е била любимка. Забавен образ е.
Виж целия пост
# 404
Епизодът ми хареса, с изключение, че по време на сцената с врабеца заспах. Това и предния епизод ми се случи. Мъжът ми е потресен как така заспивам по време на сериала, който толкова харесвам уж Simple Smile
Радвам се, че нямаше сцена с Аря или Дорн...
Скрит текст:
  Хареса ми, че имахме розово писмо. Разбира се беше доукрасено с гадости и заплахи от ДиД.
Денерис... Биваше ама просто недоизмислено. Друго щеше да е ако Дрогон ги беше подпалил. Тогава щеше да е нормално всичко да пламне за 3 секунди и после всички така да и се кланят.
Поне събраха двама Старки, да сме доволни. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия