Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 71 674
  • 747
# 405
Защо го наричате "розово писмо"? Blush От скоро чета книгите.. Blush
Виж целия пост
# 406
Болтън ползват розов восък, не че си пролича особено  Mr. Green
Виж целия пост
# 407
Каквото и да говорим , си личи от далече, че Рамзи е романтик  Mr. Green
Виж целия пост
# 408
Хмммм....   Sad "The Broken Man"

https://www.instagram.com/p/BFd9isNg9ch/?taken-by=ertacaltinoz
Виж целия пост
# 409
Аз така и не разбрах, защо епизода се нарича;The book of the Stranger.
Виж целия пост
# 410
Хексе задълбаваш  hahaha
Виж целия пост
# 411
Книга на странника, глава 25.. Laughing
Виж целия пост
# 412
каква снимка намерих... Joy извинете за спама...

Скрит текст:
Виж целия пост
# 413
 Joy Joy
Виж целия пост
# 414
Нали цитата, който обсъждаха Мардж и Врабеца е от "Книга на странника"...
Виж целия пост
# 415
Тормунд оф Тарт ... представям си го по бански в стил Флиндстоун, ръфа цаца на плажа, а Бриен му пази сянка ... в доспехи! Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 416
Много ми хареса, че се събраха Санса и Джон Сноу. Нямам търпение Рамзи да си го получи по особено мъчителен начин. А погледите дето Бриен и Тормунд си мятаха ... Ах, каква двойка ще са. Забравих името на този дългокосия, дето седеше отдясно на Джон. Как се казваше?
Виж целия пост
# 417
Гледах най-накрая и аз. Бриен и Тормунд да се женят веднагически.  Naughty
Такава страст лумна между тях, че ми стана топло.  Embarassed
Голяма издънка беше това, че Санса знае за смъртта на Болтън. Не приляга на такъв сериал подобна излагация.
Сцената с Дени беше баш кат на кино. Иначе съм доволна, че сега всички дотраки са на нейна страна.
Трябваше отначало да се съблече гола и да ги подчини  Joy
Мъчно ми е за Оша.  Cry Много симпатична беше.
Виж целия пост
# 418
Тонкс  Cry Cry
Виж целия пост
# 419
Този сериал стана комедиен вече. Сцените с дотраките бяха като от индийски сериал.
Скрит текст:
Дъъълъг кадър на гледащата лошо Денерис, после дъъълъг кадър на гледащия лошо хал....

Скрит текст:
Сцените с монолозите на Врабеца са излишни според мен.
Тук розовото писмо си е 100% на Рамзи, няма интрига.
На срещата на Джон и Санса ми стана мило. Жалко, че едва ли ще се случи в книгите.
И аз мисля, че най-добрата част от епизода беше погледа на Тормунт към Бриен. Тук няма да се разсърдя, ако задълбаят в любовна история, но много ще се смея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия