За тези, които четат любовни романи №23

  • 77 993
  • 738
# 660
Почнах Рок чик 7! Приближавам последната хах
Сега да уредим Хектор, брата на Еди. Мадамата
Скрит текст:
беше нападната и изнасилена. Поне КА не описва нищо засега. Хектор уж я пазеше тайно и пак я оттърва. Така почна книгата
Виж целия пост
# 661
90% от Дървото на живота. Страшно ми харесва. Но това е първата книга, в която не искам да има хепи енд.

Допълвам:
Прочетох я и сега не знам какво ми се чете след нея.

Може ли впечатления за тези:

https://www.goodreads.com/book/show/29698573-a-different-blue

https://www.goodreads.com/book/show/25162912-don-t-let-go

https://www.goodreads.com/book/show/18304765-fighting-redemption

https://www.goodreads.com/book/show/27237358-making-faces?from_home_module=true
Виж целия пост
# 662
Филмирали са "Аз преди теб"- от 24 юни ще е в кината.

Не съм чела книгата, защото казахте, че е тежка, но се чудя, дали да не гледам филма.
Виж целия пост
# 663
Филмирали са "Аз преди теб"- от 24 юни ще е в кината.

Не съм чела книгата, защото казахте, че е тежка, но се чудя, дали да не гледам филма.
Ще гледам филма заради Емилия Кларк, на която съм фен. Историята не ми хареса, не обичам такива истории по принцип.
Виж целия пост
# 664
Филмирали са "Аз преди теб"- от 24 юни ще е в кината.

Не съм чела книгата, защото казахте, че е тежка, но се чудя, дали да не гледам филма.
Ще гледам филма заради Емилия Кларк, на която съм фен. Историята не ми хареса, не обичам такива истории по принцип.

Аз ще помисля още малко, дали да си причинявам такива емоции. Peace
Виж целия пост
# 665
Оказа се,че явно чета поредицата за голфърите Американска лейди на СЕФ много разбъркано  ooooh! Някъде мога ли да намеря Съдбовно бягство, Мис Каприз ? Вчера приключих Господин Неустоим,лека ненатрапчива и разтоварваща,харесват ми такива героини със собствен стил  Mr. Green И сега се оказа,че и за родителите им ще е добре да прочета историите  Blush
А В името на любовта какво общо има с поредицата ?
Виж целия пост
# 666
Започнах тази поредица – https://www.goodreads.com/series/105817-the-last-riders  В момента съм стигнала 40% от първата. Мисля, че ще се хареса на тези, които обичат рокерската тематика.

ПП Обаче редакторът си е оставил ръцете.
Виж целия пост
# 667
Момичета, здравейте.
Дали мога да ви помоля за малко помощ? Преди време четох една книга и сега ми се иска пак да я намеря,но изобщо немога да се сетя как се казва и на кой е .
- след като брат й се самоубива ,тя се връща в родното си градче след 10г. баща й и другия й брат са " тарторите на града" .имат някаква фабрика . адвоката им се залюби с главната героиня, а самоубийството се оказа братоубийство. накрая фабриката затвори и всички почти измряха  #Crazy
дали някой може да се сети по обясненията ми  Joy ?
Виж целия пост
# 668
Момичета, здравейте.
Дали мога да ви помоля за малко помощ? Преди време четох една книга и сега ми се иска пак да я намеря,но изобщо немога да се сетя как се казва и на кой е .
- след като брат й се самоубива ,тя се връща в родното си градче след 10г. баща й и другия й брат са " тарторите на града" .имат някаква фабрика . адвоката им се залюби с главната героиня, а самоубийството се оказа братоубийство. накрая фабриката затвори и всички почти измряха  #Crazy
дали някой може да се сети по обясненията ми  Joy ?

Сандра Браун - Безпощадно ?
Виж целия пост
# 669
Момичета, здравейте.
Дали мога да ви помоля за малко помощ? Преди време четох една книга и сега ми се иска пак да я намеря,но изобщо немога да се сетя как се казва и на кой е .
- след като брат й се самоубива ,тя се връща в родното си градче след 10г. баща й и другия й брат са " тарторите на града" .имат някаква фабрика . адвоката им се залюби с главната героиня, а самоубийството се оказа братоубийство. накрая фабриката затвори и всички почти измряха  #Crazy
дали някой може да се сети по обясненията ми  Joy ?

Сандра Браун - Безпощадно ?

Точно тя е  bouquet bouquet bouquet много благодаря
Виж целия пост
# 670
 
Приемате ли нови почитатели?
Аз харесвам рокерските поредици, но се налага да ги чета на анг. език и не всичко хващам.
Виж целия пост
# 671
Да, на български май няма нито една, преведена от издателство.  Thinking
Виж целия пост
# 672
Някъде мога ли да намеря Съдбовно бягство, Мис Каприз ?
няма ги и двете .. Мис Каприз е обявена, че от 2017г. ще я има в Читанката и това е засега ..
Виж целия пост
# 673


https://www.goodreads.com/book/show/27237358-making-faces?from_home_module=true

Тази много ми хареса.
Тя не е от често срещаните книги за любовта, приятелството и живота.
В общи линии, когато попаднеш на хубава книга , това е като нова вселена, която не искаш да напуснеш до края.
Препоръчвам я.
Виж целия пост
# 674
Преди два дни я добавих в списъка за четене  Simple Smile  Обаче съвсем скоро заминавам за море и събирам на киндъла "морски" книжки, а от резюмето на тази съдя, че е по-сериозно четиво. Да я оставя ли за след това или да я кача за морето?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия