SUPERNATURAL: Don't leave teeth marks

  • 39 555
  • 742
# 360
Всъщност аз похвалих ли ви се? Дженсън със сигурност ще ме вземе след края на сериала, а Джаред - една друга от клонингите ми. Йей Party !
Виж целия пост
# 361
Еха , завид  Heart Eyes
Виж целия пост
# 362
Значи наистина се е привързал към колата, то след толкова много години.
Браво Импалке, пак се уреди. Crossing Arms
Виж целия пост
# 363
Любов от пръв поглед беше.
Поддръжката ще е предизвикателство, но си заслужава.
Знам за поне десетина човека, които са купили на старо и възстановили напълно такива коли. До последния детайл, известен от сериала. Много им се радвам Heart Eyes .
Виж целия пост
# 364
Сериозно?  Crazy
Гаси кефа. И аз бих се тупнала да се повозя.
Виж целия пост
# 365
Да. Като имаш предвид откога е модела, можеш да си представиш колко труд, а и средства, са били необходими. Истински фенове!
По-добре ще е обаче следното: след няколко години отиваш в Остин, при J2 и готово. Представи си Дженсън да те повози. Еха!
Виж целия пост
# 366
Де тоя късмет, искам снимка само и автограф, къде не казвам. Whistling
Виж целия пост
# 367
Аз си представих вече ...
 Crazy
Виж целия пост
# 368
Мога само да предполагам Whistling .
Имаше едно момиче, което помоли Дженсън да ѝ се подпише на плещите и после си татуира подписа Crazy .
Виж целия пост
# 369
Мога само да предполагам Whistling .
Имаше едно момиче, което помоли Дженсън да ѝ се подпише на плещите и после си татуира подписа Crazy .
Уау !  Crazy
Виж целия пост
# 370
По-скоро ku-ku
Виж целия пост
# 371
Нашата е готова. hahaha Не я обезкуражавай сега. Flutter
Сериозно ще искам автографи и ще си ги кътам под възглавницата, а снимката ще я туря до тази от сватбата. bowuu
Виж целия пост
# 372
Joy
Убихте ме 
 Joy
И аз искам пък , ай пращайте ми покани ,ще работя като шпионин  Mr. Green
Виж целия пост
# 373
Иви, има, знаеш, много конвенции при теб. Като поотрасне номер две, организираш се, отиваш и готово.
Виж целия пост
# 374
Сама ли душко?
Няма кого да мъкна с мен, нашите сега са тук и е лесно, ако реша да тръгна трябва да е с децата.
Или да ги пратя на почивка при баба им в Джърси.
Говорила съм с ММ, той е пас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия