Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 83

  • 104 142
  • 773
# 255
И понеже пишете с какво тренирате вкъщи, да кажа, че и аз засега тренирам боса, по чорапи с клин и боди без ръкави, мъжът ми ме майтапи, че и на дрехи ги имитирам  Laughing Mr. Green Но се замислям за едни маратонки за вкъщи  Crazy /аз навън почти не нося такива, имам всичко на всичко 2 чифта/, защото има някои упражнения, които не стават за боса... примерно онова 'катерач' ли е, какво е...

Случвало ли ви се е да получите аритмия по време на тренировка и какво правите? Вчера така на БР3 /тя най-много ме уморява, 4-ката ми е по-лесна/, по едно време на лицевите /ле-ле колко съм била зле с ръцете, особено бицепси, имам мускули, но явно са слаби  Tired/, като ми прескочи на няколко пъти сърцето, чак се уплаших, спрях да почина малко и едва докарах до края, с повишено внимание завърших...  Rolling Eyes

И не искам да се мешам, не ви познавам, но много пъти във форума се е случвало половинки/мъже/съпрузи/приятели да четат мненията на жените си и да пишат. Не едно и две момичета пропищяха, та не се знае дали това не е мъжът й.

И другото, явно девер ми се е правил на разбирач и й е говорил глупости. Няма такова нещо, че 'домашните' кросове са с по-раздалечени крака...  Crazy #Crazy По-тъпо нещо не бях чувала и то от мъж, ама като ги видя, ще му затворя устата набързо.  Crossing Arms Кофти ми стана, защото сега пред свекито ме е направил на глупачка, а то той говори небивалиците.  ooooh!
Виж целия пост
# 256
Да се отчета, докато малчо спи - тренирам, но не остава време за писане. Събота и неделя само дълги разходки с количката, че времето беше разкошно.
В понеделник кръгова за цяло тяло https://youtu.be/CRu32OQNcXs и за зъвършек да не остана по назад от вас - манекенската.
Вторник 30 мин кардио за след раждане https://youtu.be/UnuPm__guls
Днес йога за сила и гъвкавост след раждане, а следобед се надявам да се разходим: https://youtu.be/eb9CKL6QqHM

Аз също тренирам вкъщи боса, но на мек килим и върху него постелка за йога. При липса на мека повърхност, например като сме на гости на родителите на мм, тренирам с маратонки. Важна е повърхността да е подходяща и да се правят правилно улдвиженията, иначе рискът от контузии е голям.

Дива, честито, мила! Едно голямо браво за постигнатото и упоритостта през годините. Успешна реализация в бъдеще.
Виж целия пост
# 257
Здравейте, момичета!
Досега четох +99-те мнения  Crazy. Доста съм изпуснала.. По много теми исках да се изкажа, ама пусто- всичко забравих.
Последната седмица отчитам спорадични тренировки със собствено тегло - Кристин и балетни, защото бяхме в Германия. Водихме децата в Леголанд.
За четири дни успяхме да попаднем в приказния свят на замъка Neuschwanstein, видяхме от къде извира Дунав (или както малкият ми син вика -"бебе Дунав"), насладихме се Bodensee. Десертът беше ясен - Legoland. Невероятни забавления за малки и големи.
Много хубаво не е на хубаво...
От два дни моря стомашно-чревен вирус. Днес съм малко по-добре, но мисля да си дам още ден почивка и после продължавам с H&C. Смятам да добавя и така коментираното предизвикателство на Брет за Д.

Виж целия пост
# 258
За днес тренировка за рамо и трицепс в суперсетове, 35 минути.  Heart Eyes

Непо, оказахме се наборки, само че аз много късно съм започнала с бебеправенето.  Mr. Green С дъщеря ти сте като сестрички.  Heart Eyes

Иги, радвам се, че се появи. Бързо да се оправяш.  Hug

Айа, браво на теб! Съвсем скоро ще надминеш формата си преди бременността.

Шефът Антонио, не мога да помогна, но някой друг ще се включи.

Добре дошла и на Евелина.

Виж целия пост
# 259
На мен не знам какво ми стана, сякаш изчерпах енергията си. Вкарах малко въглехидрати онзиден и по-зле стана. Сега пак съм на по-изчистено хранене, надявам се да се дължи само на колебанията във времето тези дни. Все пак час в залата, по-лека тренировка с по-малко кардио и по-леки тежести.
Виж целия пост
# 260
Мимка, може би си се изтощила от много интензивни и дълги ежедневни тренировки. Аз на твоето темпо да съм се скапала отдавна. Почини малко и опитай с нещо по-леко, знам ли ...  Hug
Ще се оправиш, ти си машина  Hug

Виж целия пост
# 261
Не, не, през ден тренирам. Даже в събота изтървах заради екскурзията, тя верно беше свързана с много трамбоване и изкачване, но си беше удоволствие без да се напрягаме.
Ще се опитам да си почивам повече, и да спя повече, всеки ден си го обещавам  Laughing bouquet
Виж целия пост
# 262
 Hug Благодаря на всички,които си ме представиха като яка  мадама яхнала  велото, волно препускаща с лапетата Heart Eyes обичам вииии
 
За днес 21 day fix-lower body -много ми хареса

храната =две яйца,малко печени гърдички,салатка и вечеря спагети с кайма и гъбки 
Виж целия пост
# 263
На мен не знам какво ми стана, сякаш изчерпах енергията си.
Не си сама и аз съм така... Rolling Eyes Сутринта по време на тренировка се чудих как въобще ще я изкарам до края... Rolling Eyes Имам от време на време някакви такива спадове на енергия, не знам от какво са причинени. Не е от липса на въглехидрати, защото точно преди 2-3 дни имаше момент, когато рязко ги завиших, а пък на следващият ден и калориите ми бяха доста в повече...

Непо, оказахме се наборки, само че аз много късно съм започнала с бебеправенето.  Mr. Green
Дали ти късно или аз рано не знам  Laughing, но да са ни живи и здрави!!! Hug

По въпроса за маратонките у дома - преди тренирах само боса и ми беше ОК. Миналата година като започнах за първи път с Шон се обух и от тогава пък нещо не мога да пазя баланс, като се събуя... Crazy Та вече и аз съм с маратонки. Нагоре обаче съм с минималистично облекло  Mr. Green . Спортен сутиен и гащи, друго не търпя. Пробвала съм с тениска, не ми се получава. След първите пет минути ще пукна от жега, дори и в студените месеци на отворен прозорец. Crazy
Виж целия пост
# 264
За днес 11 км.  Heart Eyes

Спомням си миналата година ме беше налегнала някаква  пролетна умора, едвам тренирах. Беше супер неприятно и демотивиращо. За първи път се сбълсках с такова чудо. Тази година съм "пушка". Не искам и да си спомням.   Mr. Green

Виж целия пост
# 265
Отчет, Сряда 25 Май
Day 17/44 - Cathe - LIS Upper Body Trisets
Виж целия пост
# 266
БР 5. Припомних си Румяна и кросфит тренировките .....
Издържах все пак Laughing Представям си какво е на 8,9,10,11 и т.н тренировки.
Виж целия пост
# 267
Браво, Айа! Само така!  Grinning

Дива, поздравления мила! Честито! Намирай повече време за себе си сега  Hug

iggy, тези вируси са много упорити, но смятам че и ти не оставаш по-назад. Няма да се даваш, нали  Wink  Hug Бързо оздравяване, чудесен подарък сте си направили семейно. От тези, които ти подаряват спомени и преживявания  Heart Eyes

Вчера не стигнах до отчет, защото след тренировка ритах топка с децата, а после бързо метнах една азиатска вечеря за нас  Wink
Тъй че вчерашно отчитам кардио, от онова кардио което те разтоварва психически и паралелно оформя добре корема  Party - Les Mills Combat_03 Combat 45 - Power Kata
Виж целия пост
# 268
Представям си какво е на 8,9,10,11 и т.н тренировки.
По-лесни са от петицата! Mr. Green Аз нея съм я запомнила с лошо! Laughing Не помня точно с какво, но ми изваждаше душата! Ще видим как ще е сега. Ти с пет кг успя ли да я направиш?
Аз за днес отчитам Кардио 1 и ако няма изненади, довечера ще си наваксам с БР 3, че изпуснах една тренировка.
Виж целия пост
# 269
С пет килограма. Ама на мен някак по-кофти ми дойдоха кардио елементите. Те и силовите са по-сложни от предходните и като им добавиш и подскоци, става трудно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия