Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 47 276
  • 746
# 255
mucunka mucunka,добре дошла и леко бременеене!
Да се отчете,в събота бях на ФМ в 28г.с.+3дни
Доктора каза,че всичко е наред Слава Богу!1222гр.е бебка.А аз съм +4кг.до момента.Разбрахме се и за раждането-секцио ще е няма начин.След 1 спешно секцио и наличие на диоптър ,каза сега пак секцио.Някой по-опитен да каже-колко деца може да се родят със секцио?Чувала съм,че може 3.
Виж целия пост
# 256
mucunka mucunka,добре дошла и леко бременеене!
Да се отчете,в събота бях на ФМ в 28г.с.+3дни
Доктора каза,че всичко е наред Слава Богу!1222гр.е бебка.А аз съм +4кг.до момента.Разбрахме се и за раждането-секцио ще е няма начин.След 1 спешно секцио и наличие на диоптър ,каза сега пак секцио.Някой по-опитен да каже-колко деца може да се родят със секцио?Чувала съм,че може 3.

Колкото искаш, зависи от състоянието на матката. Виктория Бекъм има 4.
Виж целия пост
# 257
mucunka mucunka,добре дошла и леко бременеене!
Да се отчете,в събота бях на ФМ в 28г.с.+3дни
Доктора каза,че всичко е наред Слава Богу!1222гр.е бебка.А аз съм +4кг.до момента.Разбрахме се и за раждането-секцио ще е няма начин.След 1 спешно секцио и наличие на диоптър ,каза сега пак секцио.Някой по-опитен да каже-колко деца може да се родят със секцио?Чувала съм,че може 3.

Колкото искаш, зависи от състоянието на матката. Виктория Бекъм има 4.
Страхотно!Благодаря!
Виж целия пост
# 258
Добро утро мамита Simple Smile
Днес съм на изследвания и сега само гледам буркана с кафенце Simple Smile
Пустите им тромбоцити ги следим постоянно.
Да ви попитам нещо- как сте вие с настроението? На мен напоследък много ми се плаче ..... Чак ми писна вече Simple Smile Ето, тази сутрин изпратих мъжо на път . Ще се върне след седмица и сега ми е едно.....ревливо. Все едно в депресия изпадам.  newsm78 newsm78 #Crazy Вече незная как да се разсейвам.
А да....... и утре съм на доктор , да видя малката калпазанка Simple Smile
Виж целия пост
# 259
Е поплачи си, какво го държиш.. аз миналия месец редовно си ревях без причина  Mr. Green Mr. Green  Mr. Green
Виж целия пост
# 260
Е поплачи си, какво го държиш.. аз миналия месец редовно си ревях без причина  Mr. Green Mr. Green  Mr. Green
Плача си аз...Simple Smile Вече роднините ме мислят за ненормална хаха. Никога не съм си представяла , че ще дойде момент в който за 3 секунди ще мога да се разрева като идиот  Mr. Green. Надявам се утре на прегледа да не се разрева.....хахаха
Виж целия пост
# 261
Колкото и глупаво да звучи мен не е е страх от самото раждане,а от това дали бебето ще е здраво. В главата ми навлизат зли мисли,които се опитвам да премаха веднага, не знам защо се получава така.
И на мен това ми е главната мъка
Виж целия пост
# 262
Е поплачи си, какво го държиш.. аз миналия месец редовно си ревях без причина  Mr. Green Mr. Green  Mr. Green
Плача си аз...Simple Smile Вече роднините ме мислят за ненормална хаха. Никога не съм си представяла , че ще дойде момент в който за 3 секунди ще мога да се разрева като идиот  Mr. Green. Надявам се утре на прегледа да не се разрева.....хахаха

Аз на прегледите влизам всеки път охилена до ушите, нямам търпение да видя бебо, доки сигурно си мисли, че взимам наркотици  Mr. Green
Виж целия пост
# 263
Е поплачи си, какво го държиш.. аз миналия месец редовно си ревях без причина  Mr. Green Mr. Green  Mr. Green
Плача си аз...Simple Smile Вече роднините ме мислят за ненормална хаха. Никога не съм си представяла , че ще дойде момент в който за 3 секунди ще мога да се разрева като идиот  Mr. Green. Надявам се утре на прегледа да не се разрева.....хахаха

Аз на прегледите влизам всеки път охилена до ушите, нямам търпение да видя бебо, доки сигурно си мисли, че взимам наркотици  Mr. Green

Хахахаха. То и аз , но като я видя и се започва ....рев... Докторът ми постоянно ми се смее Simple Smile А аз сополи и сълзи и ми идва да целувам монитора ....  Joy Joy
Виж целия пост
# 264
Аз с моето настроение сме на нож....  #2gunfire всички ме дразнят, всички са криви и вие ме дразните  Rage Banghead нищо не ми се прави, отпаднало ми е, времето е гадно, вали, духа - дразни ме.

Да ви кажа, бях се притеснила от миналите изследвания, че глюкозата ми е 5,74, док каза да направя едно изследване преди следващия преглед  (на 1-ви юни) и днес ходих да ме бодат - 4,74, което е видимо по-добре, явно съм била прекалила с тестените работи.  Mr. Green

Всички ли ще ходите на ФМ в 28г.с? На мен в МАРКОВС ми казаха "да не се виждаме повече, ако водещият лекар не препоръча". Водещият си трае на тоя етап, дразни ме.
Виж целия пост
# 265
Аз няма да ходя (и предишните пъти не съм ходила). Според мен няма нужда, освен ако няма нещо, което трябва да се наблюдава допълнително.
Виж целия пост
# 266
Аз ще отида . Ще ми бъде по-спокойно . Както го чувстваш, няма нещо задължително.
Виж целия пост
# 267
И аз ще ходя отново, да видим как се развиват нещата. Тогава ще съм 30г.с.
Виж целия пост
# 268
И аз ще ходя в 30. Искам да съм максимално спокойна, че са проследили всичко.

Виж целия пост
# 269
И аз искам да ида на Ф.М. за мое спокойствие .От вчера бебка едвам я усещам ,а днес от кабинета на доктора при който ходя за ФМ ми се обадиха да ми сменят часа с др ден #Cussing out много се ядосах,но като е единствения за областта който прави ще се трая.Пак че се обадиха да предупредят ,ако трябваше да пътувам 50 км. /в едната посока/и да разбера че няма да ме приеме този ден щеше да е по гадно.И на мен ми е едно изнервено и гадно всичко ми е криво,кофти комбинация от лошо време и дете болно от шарка.Успех на всички мамита и пишете как сте?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия