Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 47 276
  • 746
# 270
Аз да се оплача и тук. Май съм със синузит, боли ме синусът до носа и чак зъбите, абе имам всички признаци, след вирус съм, то не стига че стигнах пак до урбазон, заради него, а сега и синузит, утре съм при АГ и ще видим какво ще правим, но ми писна направо.
 Аз рева за щяло и нещало, но обикновено си имам причини де. Вкъщи никой не ме щади, майка ми ми вдига кръвното редовно, детето не слуша, а и ММ не ми влиза много в положението, та имам за какво да си поревавам, а и с тия постоянни болести и проблеми.
На ФМ няма да ходя, то при нас и няма къде, а да пътувам няма как да стане сега.
Виж целия пост
# 271
Добро утро мамита. Явно всички сме изнервени и ревливи Simple Smile
На ФМ мисля да отида за втори път. Утре съм при моя АГ да видим смотаните тромбоцити как се движат , да видя пак малката калпазанка която не спира да рита( моето няма умора). На първата ФМ лекаря ми каза че е хубаво да направим и втора , за спокойствие. Ако мен пита - всеки ден да ми прави ако иска. Важното е беба да е добре.

До онзи ден бях лепнала вирус с диария. От тази сутрин гърлото ме боли....... А с никой не се виждам. Или си стоя у дома или се разхождам сама по малко. Пак ще се пие чай, ясно.
Виж целия пост
# 272
Привет, момичета! Аз докато се наканя да пиша, вие сте преполовили темата  Grinning но съм се захванала с ремонти, боядисване и обзавеждане на детската и не ми остава време.
Слънчеви и усмихнати дни на всички  bouquet
Виж целия пост
# 273
Здравейте мами. При мен е едно и също. Бебка е мн активна и по цял ден ме поритва в пикочния мехур. Вас болят ли ви кръстчетата или само аз съм така?  Grinning На ФМ няма да ходя пак. Аз и на първата не исках, но отидох.
Виж целия пост
# 274
Днес ни бяха първите тонове толкова хубаво ми стана като му слушах пулсчето Simple Smile слава богу не отчете контракции
Виж целия пост
# 275
Здравейте и от мен Simple Smile Досега не съм писала, но дойде момента да попитам и аз нещо...
Ние чакаме момченце на 28/29 август и вече обзавеждаме детската стая. Мисля да сложим фотьойл от този тип https://videnov.bg/sites/default/files/Bendjanim-1ka%20-%20otvoren-wm.jpg
Харесала съм вече модел, цвят и т.н., струва ми се изключителнно удобен и в прибрано и в разгънато положение. Смятате ли, че ще е удобен за кърмене?
Виж целия пост
# 276
Аз започвам да ходя на запис на тонове от другата седмица. Започва да ме хваща страх, защото нали, ако се види нещо нередно и се предизвиква раждане. Ще има да го мисля...  Thinking
Виж целия пост
# 277
Marta, фотьойлът изглежда много удобен. И аз ще си купувам. За успешното кърмене, удобният стол е задължителен.
Виж целия пост
# 278
Marta, фотьойлът изглежда много удобен. И аз ще си купувам. За успешното кърмене, удобният стол е задължителен.

и аз така мисля... опцията с вдигането на краката го прави и подходящ за лека дрямка... не знам долко ще е достатъчно само такова приспособление в детската, надявам се да няма нужда от по-перманентно пособие за сън  Grinning
Виж целия пост
# 279
Днес ни бяха първите тонове толкова хубаво ми стана като му слушах пулсчето Simple Smile слава богу не отчете контракции

От коя седмица се започва с запис на тоновете?
Виж целия пост
# 280
Днес ни бяха първите тонове толкова хубаво ми стана като му слушах пулсчето Simple Smile слава богу не отчете контракции

От коя седмица се започва с запис на тоновете?

30-32 г.с. мисля.
Виж целия пост
# 281
Аз не спах тази нощ, дъщеря ми нещо я болеше и цяла нощ рев, та в 5,30 тя заспа, а аз си останах будна и отидох на ЖК в 8 ч, бебо е добре, вече е 1360гр, всичко му е наред. Доктора потвърди, че съм със синузит и ме праща на специалист за лечение, утре ще ходя.
Аз си купих люлеещ се стол за кърменето, много ми беше удобен, докато беше по-малка, после пък го ползва като люлка Simple Smile
Виж целия пост
# 282
Днес ни бяха първите тонове толкова хубаво ми стана като му слушах пулсчето Simple Smile слава богу не отчете контракции

От коя седмица се започва с запис на тоновете?

30-32 г.с. мисля.

Да, около 32та (когато се издава и 45 дневният болничен). На мен ми правиха във вторник на последният преглед. Падна се началото на 30та седмица, но понеже попитах докторката от кога започваха записите и тя  реши така и така съм дошла и няма хора ....   Grinning
Виж целия пост
# 283
Днес ни бяха първите тонове толкова хубаво ми стана като му слушах пулсчето Simple Smile слава богу не отчете контракции

От коя седмица се започва с запис на тоновете?

30-32 г.с. мисля.

Да, около 32та (когато се издава и 45 дневният болничен). На мен ми правиха във вторник на последният преглед. Падна се началото на 30та седмица, но понеже попитах докторката от кога започваха записите и тя  реши така и така съм дошла и няма хора ....   Grinning
в края на 30 съм следващите тонове ми каза в 33 та
Виж целия пост
# 284
Да се похваля и аз, вчера си купихме количка Zippy Sport Plus  Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия