Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 47 276
  • 746
# 375
Аз ще раждам началото на август, и някак си не си представям да прекарам първите няколко месеца (докато още е топло) вкъщи. Все си мечтая да започнем да излизаме бързо след изписването и да прекарвам част от времето си на въздух, в парка, в планината. Опасявам се дали ще се справя с кърменето и стоенето навън, но искрено се надявам. Мен дори сега не ме свърта, но с корема нито мога да тичам, нито да карам колело и да се моткам много по парковете, пиейки бира както предни години. Едва ли не чакам да родя, за да мога да излизам и да се моткам навън. Това ми е основния фокус и се надявам да се случи.
Виж целия пост
# 376
Само се надявам да няма много силни колики или бързо да отминат във времето, че от сега си представям как ще плача с него. А като нищо не може да се направи.....  newsm78

Иначе от сега съм започнала да ги отрязвам - да си спестяват съветите. Голям инат съм и трудно слушам и приемам чуждо мнение, но това сигурно си е от зодията.  Joy Тъпото е, че понякога съм много рязка и като нещо не ми харесва не си премълчавам, ами директно казвам и точка по въпроса. Което нали, примерно, на свекървата няма да й направи добро впечатление, но по-добре да си знае, че каквото си реша аз - това. Затова са му на детето 2-ма родители. Бабите са гледали деца преди 30 години, така че.....
Виж целия пост
# 377
Здравейте момичета, според мен всичко с зависи от детето . Аз мога да кажа за моето , но не и за другите , от както се е родил почти не съм разбрала какво е да не можеш да си починеш , напротив аз бях много добре докато не стана на 7 месеца , след това лазене, пипане , въртяне  и повече неща за които наблюдава майката . Беше много кротко бебе яде - спи и от време на време за малко мрънкане. Беше супер бебе , но сега не е гаранция че няма да мога да се погледна в огледалото дори . Надявам се да прилича на батко си , ще съм адски щастлива.  А на вас пожелавам спокойни бебчета.
Виж целия пост
# 378
Все още успявам да си епилирам краката и да си изрежа ноктите, но ми се струва абсурдно да успея да се лакирам. И май ще почна на педикюр да ходя, няма начин. Пък не мога да карам ММ да ми реже ноктите, айде сега. Ще имам повод да отида до салона тъкмо. Grinning Че после като се появи малкия човек, сигурно няма да имам време за себе си толкова.

В този случай ще попитам мамите, които вече имат по 1-2 дечица. Всеки ми приказва 'ти ще видиш', 'край вече, няма сън, няма това, няма онова'.
Добре, де, ама при това постоянно повтаряне като спомена нещо, вече се дразня, защото - ок, може да е така, ама чак толкова ли няма да имам време да се изкъпя, ако има кой да го гледа за малко (или вечерта таткото като се прибере, той за какво е?!), наистина ли е толкова сложно да се гледа бебе, т.е. от гледна точка на това -  няма да имам време да пусна една пералня и да заредя миалнята ли (например)? Все неотлъчно ли трябва да съм до него. Направо се плаша като ми се говори така.  newsm78
Или като спомена, че ще гледам максимално да науча детето да спи на шум, а не при май-малкото да се буди и да си спи в креватчето  и отговорите са: "Само така си мислиш, ще спи при вас, не знам какво...''...
Бррр....  #Crazy #Crazy #Crazy

И мен всички с това ме плашат:) че вече да забравя живота си, едва ли не ще заприличам на недоспала чума:(( верно , че живота ше се завърти на 180грсдуса, ама чак пък да ходя неизкъпана , негримирана и чорлава??? Дали наистина става така. Нека мамите , които имат вече дечица да споделят:))
Здравейте мами, с нашия батко ни беше малко странно / не трудно/ докато свикнем с таткото.При нас няма баби и тн. най близките са на 300 км./спокойствие/ , та не мога да се оплача той започна да спи по цяла нощ на около 3 сед. не беше ревлив и не ми е стоял по цял ден в ръцете,не е спал при нас в леглото,е вярно е че като дойде момента с проходилката по - цял ден вървеше с нея след мен аз готвя и той там ,аз чистя и подреждам и той след мен следеше ме поп цял ден беше му много забавно.Пожелавам на всички такива кротки бебета и на мен също !
Виж целия пост
# 379
При мен, най-тежкият период беше, когато се вслушвах в идиотските съвети на мами,баби и т.н.
Като им теглих една майна на всички, да видиш как ми просветна  Twisted Evil
Иначе напоследък зълва ми редовно държи да ми натърти колко ми било тежко с този корем   newsm78 Все още не мога да разбера точно как е стигнала до това заключение, но явно й олеква, като си въобразява колко ми е тежко...  newsm78

И мен всички ме питат тежко ли ти е, та тежко ли ти е. Ами още не ми е тежко, нищо, че съм с 23 кг +  Laughing
Виж целия пост
# 380
При мен, най-тежкият период беше, когато се вслушвах в идиотските съвети на мами,баби и т.н.
Като им теглих една майна на всички, да видиш как ми просветна  Twisted Evil
Иначе напоследък зълва ми редовно държи да ми натърти колко ми било тежко с този корем   newsm78 Все още не мога да разбера точно как е стигнала до това заключение, но явно й олеква, като си въобразява колко ми е тежко...  newsm78

И мен всички ме питат тежко ли ти е, та тежко ли ти е. Ами още не ми е тежко, нищо, че съм с 23 кг +  Laughing

За това тежко се дразня и на ММ. Не знам как преценява, че съм уморена, че ми е тежко, че трябва да легна/седна/спя и т.н.
Ами единствената разлика е, че съм по-обемна напред, нито ми тежи, нито нищо. Ще видим, все пак има 2 месеца още, обаче за момента не ми пречи нищо. Как определят околните, не мога да разбера. Че дори и още не се клатушкам като пате.  hahaha
Виж целия пост
# 381
Не ми е тежко. Все още правя гимнастика за бременни и се чувствам добре. За бебето не правя планове само се моля да е живо и здраво. Наслаждавам се на бременноста си и се опитвам да пренебрегвам "екстрите" като ставане 4-5 пъти на нощ и все по-забавени движения . Laughing
Виж целия пост
# 382
аз пък вече наистина нямам търпение да си гушна бебенцето....толкова бързо ми мина времето сякаш един миг ....направо не  повярвам  Heart Eyes
След 2 месеца ще съм най-щастливата на света и мисля само за това...изобщо не се натоварвам с кофти изказванията на недоволни от живота хора ,които се опитват да ме убедят колко е трудно да имаш дете и как едва ли не живота ти приключва в момента в който се роди.... #2gunfire #Cussing outглупости
това е най-голямото щастие  и въпреки че ми е първо дете съм сигурна че с радост ще си прекарам всяка една  безсънна нощ и всеки един негов плач ,защото ще имам най-прекрасния стимул за се беси... bouquet
нито за момент няма да съжаля че съм майка и това няма да ми е в тежест  Peace
Виж целия пост
# 383
Аха, ето това ми е любимо. Край - няма излизания, няма вече да правиш каквото си искаш, но така описано звучи като - животът свършва. Добре, де, имам наблюдения, че не е така. Дори родителите се променят към по-добри и са още по-щастливи и нищо не им пречи в това, че не са недоспали винаги, примерно....
Баба ми, дето е на 70+ години ми обяснява как ще ходя където си искам, просто с повече багаж с нас....
Виж целия пост
# 384
Вики,Лейди, за мен също това е най-голямото щастие,което осмисля живота. Не обръщайте внимание на негативните хора,а бъдете щастливи !  Hug
Виж целия пост
# 385
Аз да се оплача от ММ. Откакто ми наедря коремчето го е страх да правим секс. И вече месец на сухо...  Laughing
Виж целия пост
# 386
Аз да се оплача от ММ. Откакто ми наедря коремчето го е страх да правим секс. И вече месец на сухо...  Laughing

От какво го е страх  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 387
Аз да се оплача от ММ. Откакто ми наедря коремчето го е страх да правим секс. И вече месец на сухо...  Laughing

От какво го е страх  Mr. Green Mr. Green

И аз нз точно  Laughing мисли си, че може да го пипне Laughing
Виж целия пост
# 388
Аз да се оплача от ММ. Откакто ми наедря коремчето го е страх да правим секс. И вече месец на сухо...  Laughing

От какво го е страх  Mr. Green Mr. Green

И аз нз точно  Laughing мисли си, че може да го пипне Laughing

Хахахахахахах  hahaha Mr. Green  Mr. Green Mr. Green Добре, че моя не го мисли толко  Mr. Green
Виж целия пост
# 389
Някой с повече опит би ли могъл да ме светне относно заключвашият механизъм на люлката на трансформиращите легла? Оставам с впечатлението, че си отключваш и заключваш люлката когато си поискаш супер лесно. Обаче май не е съвсем така, защото навсякъде ми обясняват, че става с едни болтове, но май не е като да го правиш по няколко пъти на ден. Някакви идеи и съвети?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия