"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 7

  • 82 911
  • 735
# 345
Какво ви пречи майтапчето за сакралната серия сега?
То па критики не можело, майтап не можело, това не можело, онова не можело.
Искате ли оди като в темите за турските сериали?
Скрит текст:
Калине, чедо подменено,
кой те в таз лъжовна люлка люлее
ти без баща, без майка,
клето сираче остана, но не
знаеш, синко, не знаеш.
Едничка Генадиева ханъм
си на тебе живота обрече,
Иван ефенди добре, че беше
да си та кротко размени,
размени още отгледа,
да си та изучи докторче,
коремни операции да правиш,
млади булки да спасяваш,
началник отделение да станеш,
хубави сестри да оправяш
Биляна мома да кепазиш,
да я лъжеш право в очите!!!

Но ще дойде, Калине, ще дойде
вярното чедо на майка,
едничко чедо каматно,
с тетралогия на фало, клетото
баща му го остави
на чужди хора на ръце,
че си го Камбуров найде,
найде и оперира,
па и него докторче направи,
да лекува и то рани,
беден народ да спасява!

Ще дойде, Калине, ще дойде
Василев, чедо на майка,
Билянка ще да ти вземе,
че и детенце направи.

Баща му ще го познае,
майка му, клета сиротна
дето си чая пиеше с
билка уханна кардамон,
че си и чедото позна
по тоя нишан от бога.

Ще дойде, Калине, Видовден
33-тата серия
и ти ще да се изправиш
пред тая клета съдбина,
че ще си сам останеш,
а и Наталия ще си изпуснеш!
 
Joy hahaha Бона , дато  сценаристите да влизат в този форум ...и да се  #2gunfire
Виж целия пост
# 346

Искате ли оди като в темите за турските сериали?
Скрит текст:
Калине, чедо подменено,
кой те в таз лъжовна люлка люлее
ти без баща, без майка,
клето сираче остана, но не
знаеш, синко, не знаеш.
Едничка Генадиева ханъм
си на тебе живота обрече,
Иван ефенди добре, че беше
да си та кротко размени,
размени още отгледа,
да си та изучи докторче,
коремни операции да правиш,
млади булки да спасяваш,
началник отделение да станеш,
хубави сестри да оправяш
Биляна мома да кепазиш,
да я лъжеш право в очите!!!

Но ще дойде, Калине, ще дойде
вярното чедо на майка,
едничко чедо каматно,
с тетралогия на фало, клетото
баща му го остави
на чужди хора на ръце,
че си го Камбуров найде,
найде и оперира,
па и него докторче направи,
да лекува и то рани,
беден народ да спасява!

Ще дойде, Калине, ще дойде
Василев, чедо на майка,
Билянка ще да ти вземе,
че и детенце направи.

Баща му ще го познае,
майка му, клета сиротна
дето си чая пиеше с
билка уханна кардамон,
че си и чедото позна
по тоя нишан от бога.

Ще дойде, Калине, Видовден
33-тата серия
и ти ще да се изправиш
пред тая клета съдбина,
че ще си сам останеш,
а и Наталия ще си изпуснеш!

Ето това за мен е хумор  Joy Joy Joy. Бона,  newsm20
Виж целия пост
# 347
Шшш, Бонето, ай стиА с тоз хумор, че шЪ ни бият вече! Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 348
Шшш, Бонето, ай стиА с тоз хумор, че шЪ ни бият вече! Joy Joy hahaha

Ти с Бониния хумор ли се сравняваш, много си далеч от нея Mr. Green
Виж целия пост
# 349
Ооо, да, Одата на Бона да се закове на първа страница!😍
Хвалá! 🙌 Смея се със сълзи, много талантлива Бона! 😂😂😂
Виж целия пост
# 350
Шшш, Бонето, ай стиА с тоз хумор, че шЪ ни бият вече! Joy Joy hahaha

Ти с Бониния хумор ли се сравняваш, много си далеч от нея Mr. Green
Много, много, колко да е много?  newsm78 В границите на тази планета сме!  Wink hahaha
Виж целия пост
# 351
Е спрете се де. Плоски,досадни...  #Crazy Никъде не пише,че всички трябва се съобразяваме и да пишем само това,което на някой му се струва релефно и недосадно. Подминете постовете ни за 33-та серия и не давайте оценки.  ooooh! 
Виж целия пост
# 352
Айде, още една! PURE, не спреА се теА ора да та дразнят и ядосват! Срама да нямат, шЪ знаИш!  Laughing
Виж целия пост
# 353
Айде, още една! PURE, не спреА се теА ора да та дразнят и ядосват! Срама да нямат, шЪ знаИш!  Laughing

 Laughing Не се опитвай,не мо'иш я впечатли с чувство за хумор.  Joy
Виж целия пост
# 354
Айде, още една! PURE, не спреА се теА ора да та дразнят и ядосват! Срама да нямат, шЪ знаИш!  Laughing

 Laughing Не се опитвай,не мо'иш я впечатли с чувство за хумор.  Joy
Язък! Ще ходя при Бона на уроци! Боне, вземаш ли ме, душо? И поезията ще науча, и прозата, и всичко, що е хуморЕстично, ти само ме вземи и ме изучи! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 355
Я кажете сега - хареса ли ви срещата на Пенев (така ли му беше името?). На мен ми харесаха русите му къдрици, като си пусна косата😁 И не прилича никак на баща си - Михаил Мутафов, което е добре, онзи ми е неприятен външно с тези безцветни очи, подходящ е за роли на гадни нацисти.😁
Виж целия пост
# 356
 ooooh!  Да става 20:00 ,че да мине тая 33-серия, че шЪ сЪ изпотрепем. Изнервих сЪ и аз...  Twisted Evil
 Пенев като го привика тоз в 00 викам опаа,май не е случайно нищо.   Mr. Green
Виж целия пост
# 357
Айде, още една! PURE, не спреА се теА ора да та дразнят и ядосват! Срама да нямат, шЪ знаИш!  Laughing

 Laughing Не се опитвай,не мо'иш я впечатли с чувство за хумор.  Joy

Е, успяхте да ме развеселите, не се среща често в този форум такава висша простотия и тъпашко заяждане  newsm62. Останете си с хумора, "шегаджийки" Mr. Green Mr. Green hahaha
Виж целия пост
# 358
 newsm78 Къде видя заяждане? Обидих ли те,както ти нас,че и сега висша простачка и тъпачка ме наричаш.  Laughing И понеже си така "развеселена"  Mr. Green виждам,че няма да спреш,за това аз ще го направя.  Peace
Повече няма да коментирам друго,освен филма...и по-конкретно 33-та серия.   Joy   Mr. Green
Виж целия пост
# 359
42 епизода е не остана
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия