"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 7

  • 82 910
  • 735
# 360
Я кажете сега - хареса ли ви срещата на Пенев (така ли му беше името?). На мен ми харесаха русите му къдрици, като си пусна косата😁
Смях се на двамата изтупани мъже със саксийките на рецепцията. Днес разказах сцената на двама колеги, които бъзикам, че си ходят сериозно.

Бона, чудесна си!
Виж целия пост
# 361
Филмът не го гледам детайлно , но този Пенев май си помисли в последния епизод, че Биляна го харесва или... newsm78
Виж целия пост
# 362
Филмът не го гледам детайлно , но този Пенев май си помисли в последния епизод, че Биляна го харесва или... newsm78
Да бе, реши, че Бибето го кани на среща, миличкият. 😁
Пък бил женен с деца. Питá Владов би ли изневерил. Онзи за кредити взе да му обяснява, че пак той ще ги плаща, глупости 😁 .
Виж целия пост
# 363

И аз снощи предположих, че Калин може да е първия, който ще се усети. Замисли се той след като Кръстева си излезе.



Нищо чудно в ръцете на Калин, случайно или не, да попадне дневника на Кръстева и така да се разбере.
Виж целия пост
# 364

И аз снощи предположих, че Калин може да е първия, който ще се усети. Замисли се той след като Кръстева си излезе.



Нищо чудно в ръцете на Калин, случайно или не, да попадне дневника на Кръстева и така да се разбере.
Какъв дневник? Тя дневник ли си води? Не ми се вЕрва, честно, не ѝ се връзва с образа.😁
Аз пак да си кажа - тя ми е любимката от целия сериал - и героинята, и актрисата. 😍
Виж целия пост
# 365
Аз нещо не схванах сцената с Пенев... Гей ли е или нещо стана объркване? newsm78
Виж целия пост
# 366
Аз нещо не схванах сцената с Пенев... Гей ли е или нещо стана объркване? newsm78

Объркване стана.  Mr. Green
Виж целия пост
# 367
Може пък Генадиева да изпадне в носталгично настроение и да извади снимки на Калин като бебо, кичур коса, пъпа и хоп - лентичката от болницата. Калин тогава може да му присветне нещо. Нещо като пушката на стената, която трябва да гръмне иначе няма смисъл да я показват.
Виж целия пост
# 368
И аз мисля, че не беше случайно това споменаване на номера. Надяваме се, че Калин носи на алкохол и помни числа Rolling Eyes
Тъй като явно няма никакви изгледи Жени да открие истината, възлагаме надежди на (не)законния й син.

На мен също Кръстева ми е много симпатична и може би любим образ.
Виж целия пост
# 369
Бона, адмирации за поезията!  bouquet Peace Удари в земята всички поетеси от темите за турски сериали!  Joy Joy

Та какво викате, довечера ли е 33-та серия?  Shocked Laughing

И на мен ми се струва, че Калин ще хване нишката за разменените бебета, дано сценаристите проявят повече фантазия и го поднесат интересно, че... 32 серии чакаме вече!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 370

Та какво викате, довечера ли е 33-та серия?  Shocked Laughing


Сакън, недей, тъкмо се усмирихме!  Laughing Интересно, че Мирко нещо никакъв го няма тези дни в сценария, нито "приятелката му"... Чудя се изобщо ще се сетят ли за нея? Интересно, че темпото е много бавно, има само 16 серии, а има да се разбира за смяната, че бебето е живо, че има търговия с бебета... Отделно развръзката по любовните въпроси/Биляна и Сашето, Пецко и Стилянова/. Ако продължава с това темпо, явно наистина ще има втори сезон и там ще се решават нещата!
Виж целия пост
# 371
Може и да има друг/и сезон/и, да, сапунка е. 😁
Никога не съм влизала в теми за турски сериали. Не съм и гледала сериалите, де, затова 😁 . Верно ли пишат стихотворения? 😂 😂 😂
Бона е уникална!   newsm20

Ама Билян@ изчезна нещо... Cry

Приготвѝхте ли пуканките, малко останá 😁 .
Виж целия пост
# 372
Може и да има друг/и сезон/и, да, сапунка е. 😁
Никога не съм влизала в теми за турски сериали. Не съм и гледала сериалите, де, затова 😁 . Верно ли пишат стихотворения? 😂 😂 😂


Някога следих Листопад, гледала съм двадесетина серии и тогава надниквах в темата. Та от там знам за поезията  Laughing

Нямам търпение вече!
Виж целия пост
# 373
Ееее, ама ако така ще се радвате, ще ви съчинявам по една такава епическа песен за всяка нова тема, тю, изчервих са направо... bouquet Ама така се е раждало народното творчество на време оно, какво да ви кажа. Mr. Green
Хайде, че не остана до Онази новата серия!
Виж целия пост
# 374
Филмът не го гледам детайлно , но този Пенев май си помисли в последния епизод, че Биляна го харесва или... newsm78
Да бе, реши, че Бибето го кани на среща, миличкият. 😁
Пък бил женен с деца. Питá Владов би ли изневерил. Онзи за кредити взе да му обяснява, че пак той ще ги плаща, глупости 😁 .

И аз се зачудих Пенев в какви филми се вкара само заради това, че Биляна му отвърза престилката след операцията ooooh!. Ех, тази Биба - май само Миро все още не ѝ е скочил, но има време до 42 епизод... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия