"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 7

  • 82 911
  • 735
# 435
А на Миро родилката къде се изгуби, очаквах някакво развитие с продаденото бебе, но не би...Сашко и той се изгуби последните серии...

Днес забелязах, че "асансьора" има пет бутона - за четири етажа и бутон за партера Mr. Green

Виж целия пост
# 436
Най-мразя в тоалетна да няма четка и съм питала защо често няма в държавни учреждения. Крадяли се!  Shocked
Виж целия пост
# 437
Те българите така си пътуват до Индия като до съседното село  Mr. Green Много са плагиатствали сценаристите...бездарна работа, направо копи пейст от Спешно отделение и д-р Хаус
Виж целия пост
# 438
Може и така да ми се е сторило, но що си мисля че сестрата която си призна за лигнина излъга че е тя, само защото не и се носеше това нещо на главата не му помня името от тук нататък........може и да не е разрешен случая незнам предполагам....
Виж целия пост
# 439
Те българите така си пътуват до Индия като до съседното село  Mr. Green Много са плагиатствали сценаристите...бездарна работа, направо копи пейст от Спешно отделение и д-р Хаус

Има и такива българи. Мой съученик обиколи какви ли не екзотики с децата. Братовчедка ми  е непрекъснато някъде, а лятото с месеци карат сърф в Турция. Та...има ги!
Виж целия пост
# 440
Те българите така си пътуват до Индия като до съседното село  Mr. Green Много са плагиатствали сценаристите...бездарна работа, направо копи пейст от Спешно отделение и д-р Хаус
Е защо не? Доста българи пътуват вече, аз познавам хора, живели в ашрам, че и с деца даже, други са ходили на екскурзии... Не е толкова невероятно вече. Аз самата си бях наумила да ходя в ашрам, още не съм се решила.  Grinning
Аз благодаря за всичката информация за кърлежите! Наплашихте ме, но то е за добро. Синът ми беше хапан като много мъничък, слава богу - без такива страшни последствия.
Виж целия пост
# 441
В промото,Буковска беше легнала на кушетката Thinking пак ли ще се измъкне Пеци да не я прегледа ooooh!
Виж целия пост
# 442
Може и така да ми се е сторило, но що си мисля че сестрата която си призна за лигнина излъга че е тя, само защото не и се носеше това нещо на главата не му помня името от тук нататък........може и да не е разрешен случая незнам предполагам....

Не ми се вярва да си лепнеш такова петно, само защото не ти се носи касинка.
Че взимат - взимат, но пък 50кг са доста като обем, не може току-така да се изнесе. Това е неправдоподобното в случая.
Виж целия пост
# 443
С този лигнин избиха рибата. Едната краде, защото е много ... жалостива, състрадателна и благородна. Другата пък се оказа още по-благородна и с по-голямо сърце. Открадна още повече лигнин и с гордост заяви: "Това е за дечицата". Sick Какви благородни души значи. Крадат от болницата за да дадат на бедните дечица. И тази постъпка сигурно трябваше да ни трогне, знам ли. На това му се вика "с чужда пита помен прави". Наистина нЕма такава държава.
Виж целия пост
# 444
С този лигнин избиха рибата. Едната краде, защото е много ... жалостива, състрадателна и благородна. Другата пък се оказа още по-благородна и с по-голямо сърце. Открадна още повече лигнин и с гордост заяви: "Това е за дечицата". Sick Какви благородни души значи. Крадат от болницата за да дадат на бедните дечица. И тази постъпка сигурно трябваше да ни трогне, знам ли. На това му се вика "с чужда пита помен прави". Наистина нЕма такава държава.

Лелеееей откъде тръгнахте, докъде стигнахте! Това е сериал, та чак извод "нема такава държава"! По-скоро немя толкова тъпи сценаристи!!!!

И дали нещо го има в реалността, няма никакво значение, важното е да е интересно и героите да са интригуващи! Е, интригуващи ли са? Хора без воля, без нюанси, без цели???
Виж целия пост
# 445
Сериала не може да стане по-тъп.
Виж целия пост
# 446
Мда, все едно Марта е казала: "Искам моя образ да блесне като строга, но справедлива шефка" и те й измислили за 10 минути тази сценка...
Виж целия пост
# 447
Критикар, лошото е, че това го има в реалността. А посланието е точно такова - колко сме добри и загрижени, но на гърба на другите. Не са направили сценка как колектива събира пари и купува нужните консумативи за децата, а са решили да се правят на благородни чрез кражба. И то на лигнин, който струва един лев. Сериалът е калпаво направен, но това е действителността, с едно-две изключения. А те са, че едва ли има чааак толкова загрижени доктори, които държат ръката на пациента и едва ли има специалисти тип д-р Хаус, поставящи диагноза за секунди. Но останалото е така - и клюките, и кражбите, и незаконните деяния, и извънбрачните бебета... Mr. Green Работя в сфера, която също ми е дала "урок", че наистина нЕма такава държава. Изпитала съм го на гърба си. Tired
Виж целия пост
# 448
Сериала не може да стане по-тъп.
Оптимистът казал - може, може.

За какво са им на децата 100 кила лигнин? Или понеже това може да се открадне към момента, правим благотворителност с него...
А пък може и Жекова да го е уредила като дарение от болницата, вие па, веднага я набедихте, ще каже на проф. Генадиевче, че там едни милинки дечица приритват за болничен лигнин и той веднага ще разпише за дарение. Може, може.
Виж целия пост
# 449
Аз мисля, че Жекова е влюбена в професора. Сценаристите могат да се развихрят в тази посока, да видим нещо джиджи-биджи   1dating
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия