"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 7

  • 82 911
  • 735
# 465
Имаше преди няколко седмици интервю от покрива и го дадоха. Има сложена стълба и много от екипа прекарват там свободното си време, когато е хубаво времето. Като голяма тераса е и част е точно това, което беше във филма.
Виж целия пост
# 466
Имаше преди няколко седмици интервю от покрива и го дадоха. Има сложена стълба и много от екипа прекарват там свободното си време, когато е хубаво времето. Като голяма тераса е и част е точно това, което беше във филма.

Е, добре де, ама ти как си представяш лекари да се кетрят по стълба? Имат 5 минути почивка и хоп на стълбата към покрива и таман се качили с медицинските джапанки и ако звънне телефона за спешно повикване, те докато слязат и оня на масата са му обявили час на смъртта  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мен пък ми стана смешно Калин като разбра диагнозата и нареди болният веднага да се измести в Инфекциозно, а отзад се вижда вратата на стаята, през която дори дорторите влизат с едното рамо напред  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 467
Да върна малко кадъра: мен ме подразни Кръстева, как не събра смелост да каже на Жени истината, пред Иван!  Tired
Виж целия пост
# 468


Е, добре де, ама ти как си представяш лекари да се кетрят по стълба? Имат 5 минути почивка и хоп на стълбата към покрива и таман се качили с медицинските джапанки и ако звънне телефона за спешно повикване, те докато слязат и оня на масата са му обявили час на смъртта  Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Надявам се, че нашите лекари имат повече от 5 Мин почивка, защото иначе не е добре работата.

Нищо не си представям, иначе. Само обясних, че действително тази сграда дава възможност да са на покрива и го правят от екипа.
Виж целия пост
# 469
Да върна малко кадъра: мен ме подразни Кръстева, как не събра смелост да каже на Жени истината, пред Иван!  Tired

И аз.
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 470
Да върна малко кадъра: мен ме подразни Кръстева, как не събра смелост да каже на Жени истината, пред Иван!  Tired

И аз.
 Rolling Eyes
Да бе, уж непукистка, пък после само хън-мън... Sick
Виж целия пост
# 471
 newsm78 Мернах промото за седващия епизод . Кого отвлякоха накрая /на  една  жена запушиха устата и я издърпаха  от обектива на камерата / ?
Виж целия пост
# 472
Мен на Биляна ми заприлича, но нали е болна, та продължавам да се чудя... newsm78
Виж целия пост
# 473
Имаше преди няколко седмици интервю от покрива и го дадоха. Има сложена стълба и много от екипа прекарват там свободното си време, когато е хубаво времето. Като голяма тераса е и част е точно това, което беше във филма.

Не беше като тераса-вярно,че и на такава имаше епизоди.Аз говоря за епизода,в който стъпваха по керемиди и покривът беше с наклон.
Виж целия пост
# 474
Имаше преди няколко седмици интервю от покрива и го дадоха. Има сложена стълба и много от екипа прекарват там свободното си време, когато е хубаво времето. Като голяма тераса е и част е точно това, което беше във филма.

Не беше като тераса-вярно,че и на такава имаше епизоди.Аз говоря за епизода,в който стъпваха по керемиди и покривът беше с наклон.


От терасата -покрив се ходи до там. На практика не е цялостен покрив, както е на повечето къщи и наклона е малка част.
Виж целия пост
# 475
Да върна малко кадъра: мен ме подразни Кръстева, как не събра смелост да каже на Жени истината, пред Иван!  Tired

И аз.
 Rolling Eyes
Много щях да се учудя,ако беше казала нещо.То и Генадиев беше наясно,че не и стиска,иначе нямаше да я заведе при Жени. Просто искаше да я постави на място,че нещо много се беше отпусналада го изнудва. Mr. Green
Виж целия пост
# 476
Мен на Биляна ми заприлича, но нали е болна, та продължавам да се чудя... newsm78

Пак в промото, там където Биляна лежи на земята, не е ли в локва кръв? На такова ми прилича като стопирам кадъра.... Нерде зараза, нерде отвличане, нерде кръв....  newsm78
Виж целия пост
# 477
На спрягания трети етаж на болницата, всъщност реално са разположени мансардите на Генадиеви.  Peace
Сега като Деси Бакърджиева ще е прдиатърка, да не би да разкарват Кръстева? Ще ми липсва, ако е така.
Виж целия пост
# 478
И аз мисля, че с Кръстева ще се случи нещо фатално...тъкмо Генадиев да се поуспокои  Tired и ще завалят въпросите...
А не може ли и нов анестезиолог да поръчам  Sunglasses
Виж целия пост
# 479
На практика не е цялостен покрив, както е на повечето къщи и наклона е малка част.
Мхм, скосена част, която не свършва над 10 метрова височина, а на равна циментова тераса... Демек, ако се подхлъзнат, ще се търкалят 2-3 метра и ще се пльоснат на равния цимент...  Laughing
А не може ли и нов анестезиолог да поръчам  Sunglasses
Ами то нали има един там, дето малко прилича на Малин Кръстев, ама не е той за съжаление... Wink

Абе тая реанимация за нищо я нямат - то жени, то любовници, всичко живо си влиза там като у дома си...  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия