ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 385
  • 2 101
# 1 140
А прекрасният поляк го няма никъде....
Да и той и унгареца ...колко тъпо
Виж целия пост
# 1 141
8 от Норвегия!!!
Виж целия пост
# 1 142
За малко Италия да ни изпревари  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 143
Бг жури

Михаил Белчев
Ангел Заберски
Йоана Драгнева
Теди Кацарова
Стоян Янкулов-Стунджи


Те са се побъркали!
Виж целия пост
# 1 144
Мале, тази от Австралия е голямо плашилище
Виж целия пост
# 1 145
Не дават точки на Поли!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 1 146
Стана ми жал за германчето, горкото е само с 1 точка...
Виж целия пост
# 1 147
РУското жури- НИЩО  Crazy Crazy М****ка им

ти какво очакваш, те винаги са така към нас
Виж целия пост
# 1 148
8 от Австралия!!!
Виж целия пост
# 1 149

И от Австралия! 6 от Белгия.
Виж целия пост
# 1 150
8 от Норвегия  Party Party Добре сме се представили Party
Виж целия пост
# 1 151
6 от Белгия!!!
Виж целия пост
# 1 152
Дадоха бе Австралия

6 от Белгия

5 от ОК
Виж целия пост
# 1 153
Австралия - всички с дръпнати очички. И в екипа, и при водещите. Догодина да включат и Япония в Евровизия  ooooh!
Виж целия пост
# 1 154
Какво прави Австралия на Евровизия???????????

Догодина на Евровизия искам да видя Съединени Американски Щати!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия