ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 384
  • 2 101
# 1 155
Ех бре, руснаците толкова стиснати - дадоха ни 0т.

Какво става с Австралия - все китайци показват newsm78
Виж целия пост
# 1 156
Възможно ли е вота на гласувалите да обърне резултата?!
Виж целия пост
# 1 157
Всички журита са луди. Това е абсурдно гласуване  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 158
5 от Великобритания!!!
Виж целия пост
# 1 159
5 от UK
Виж целия пост
# 1 160
Боже, как възможно татарката да е толкова антипатична!!!!!!!!!  #Cussing out
Виж целия пост
# 1 161

Все имам чувството, че пускаш празни постове с това форматиране на текста  hahaha hahaha


В Австралия живеят извънземни. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 162
НИЩО от Хърватия! Ама от сърце!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 163
От Хърватия нищоооо



Гърция няма да ни дадат мразят ни
Виж целия пост
# 1 164
Някакви умрели 2 точки от Литва, а от Гърците нищо  #Cussing out
Виж целия пост
# 1 165
Абе щом и гърците не ни дадоха 12 точки, май няма кой!
Виж целия пост
# 1 166
Мерси, Хърватска и Гърция. Живи и здрави. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

2 от Литва!!!
Виж целия пост
# 1 167
Айде честито Австралия ще спечели,Сърбите само 4

Сърбия беше явсно, че за Украйна
Виж целия пост
# 1 168
Литовката Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 169
Обявяващата от Австралия е аборигенка! Политическо, политическо, политическо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия