ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 385
  • 2 101
# 1 230
Стана напечено Praynig
Виж целия пост
# 1 231
някакъв нов регламент има
Виж целия пост
# 1 232
Какви са тия точки, които обявяват в момента?
Зрителският вот.
Виж целия пост
# 1 233
Ще дръпнем май!!!
Виж целия пост
# 1 234
Ей, радвам се, че гласувах,  оправдаха ми се надеждите за България  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 235
Идеалка сме. Поне пето място.
Виж целия пост
# 1 236
ще пукна от напрежение!
Виж целия пост
# 1 237
Браво за гласовете!!!
Виж целия пост
# 1 238
после ще ги сумират ...вота на журито и вота на зрителите ..обрака
Виж целия пост
# 1 239
Супер, второ или трето място за Българияяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!
ДАЙ ДА Е ВТОРОООО

Май ще е трето.
Виж целия пост
# 1 240
Охххх, напред сме! Ама до къде?!

Аааааа, 2ри 3ти??
Виж целия пост
# 1 241
Дано да изпреварим украйната
Виж целия пост
# 1 242
Много се вълнувам. Party
Виж целия пост
# 1 243
МАМКА МУ  #Cussing out
Виж целия пост
# 1 244
еее, добре е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия