ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 371
  • 2 101
# 1 215
Тотално разочарование от вота на журито!
Стискайте палци хората да са били по- човеци!
Виж целия пост
# 1 216
Хайде започва зрителския вот. Дано да не е като този на журито.
Виж целия пост
# 1 217
Какво да очакваме от тъпи европейски чиновници- затуй и на Европата й е такъв хала
Виж целия пост
# 1 218
Няма да има резултати по страни ли пак
Виж целия пост
# 1 219
Поне да сме в топ 5 дано дано
В момента сме на 7 мо
Виж целия пост
# 1 220
Баси,яд ме е ,че гласувах.Хем знам,че всички такива конкурси са нагласени
Въобще не ме е яд! Направих всичко, което зависеше от мен и можех да направя.
Виж целия пост
# 1 221
Ослепях от роклята на водещата!!
Виж целия пост
# 1 222
Нищо не разбирам
Виж целия пост
# 1 223
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 1 224
Какви са тия точки, които обявяват в момента?
Редактирам се - ама те тотално са сменили регламента за точкуване?!
Виж целия пост
# 1 225
Супер, второ или трето място за Българияяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!
Виж целия пост
# 1 226
Имаме доста гласове явно.
Виж целия пост
# 1 227
Какви са тия точки, които обявяват в момента?

нашите, от смс-си  Peace
Виж целия пост
# 1 228
Супер, второ или трето място за Българияяяяяяяяяяяяяяяяяяяя!
ДАЙ ДА Е ВТОРОООО
Виж целия пост
# 1 229
много добре до тук!  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия