ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 368
  • 2 101
# 1 290
Браво на Поли!

Виж целия пост
# 1 291
Стъкмиха го и тази година.
Баш ...но, Поли заслужава аплодисменти ...
Виж целия пост
# 1 292
Ако не участваха с песен с политическа тематика и ако Австралия я нямаше щяхме да сме втори след Русия
Виж целия пост
# 1 293
Украинката добре си изигра коза. Тема, която е болна за милиони украинци. И..ето резултата.

4 място е много добре за Поли при тази политика.
Виж целия пост
# 1 294
Ама че скапана песен! Как можаха да спечелят!

Няма значение, важно е, че натриха носа на руснаците.  Laughing То на тях това им беше целта!
Виж целия пост
# 1 295
От зрителския вот - 12 точки от Испания за ПОЛИ.
Виж целия пост
# 1 296
Телевота в Испания 12 пунтос е било за България, да си вземат думите ония дето се изказаха, че българите в Испания не гласували
Виж целия пост
# 1 297
Журито ни оряза, но браво на българите за гласовете. Силни сме, когато искаме.
Реално можехме да сме в 3ката, ако не беше Австралия гост.
Виж целия пост
# 1 298
Успех си е това четвърто място, честито на Поли.
Виж целия пост
# 1 299
Браво на Поли! И пета по зрителски вот, едва ли само българите навън са гласували, което е супер! Simple Smile
Виж целия пост
# 1 300
Това не беше много умно решение, Путин ако ги ошамари догодина къде ще е Евровизия  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 301
Уктраинската песен е страхотна, много въздействаща.
Още при първо слушане настръхнах.
Виж целия пост
# 1 302
Мъжът е плачевен... Преди малко каза Росица вместо Русия.


Ахахах. Каза "руснаците", ама интерпретацията е много забавна!
Виж целия пост
# 1 303
Ето как гласуват поляци, руснаци и украинци зад граница.

А бе българите в чужбина са една шепа хора сравнено с украйнците и руснаците. Как може да сравнявате въобще
Виж целия пост
# 1 304
 От Украйна и козичка да бяха пратили,пак щеше да спечели.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия