ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 368
  • 2 101
# 1 275
ОМГ< ОМГ
Виж целия пост
# 1 276
Руснаците от сайта познаха  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Не са. Нали казаха Русия ще спечели.
Виж целия пост
# 1 277
Хохлите спечелиха
Виж целия пост
# 1 278
Познах 4-тото място на Поли. Simple Smile
Браво, момиче, страхотна беше! БРАВО!!!
Виж целия пост
# 1 279
Личи си какво харесват хората и то е коренно различно от това, което са решили журито Mr. Green

Австралия нали е ново и интересно - дайте да гласуваме за тях
За Украйна никой не се намеси във войната - да ги подкрепим поне в Евровизия.
Русия си бяха интересни.
 
РЕАЛНО можехме да сме на второ място
Виж целия пост
# 1 280
Стъкмиха го и тази година.
Виж целия пост
# 1 281
На четвърто сме!!! Flutter
Виж целия пост
# 1 282
Да, не са



УФФФФФФ тъпите Украинци, политическо е и то много!!!!
Виж целия пост
# 1 283
Ама че скапана песен! Как можаха да спечелят!
Виж целия пост
# 1 284
Оправдаха се предварителните прогнози за Поли - 4-то място!
Никак не е зле, като се има предвид, че имаше стабилно бутане на Украйна.
Виж целия пост
# 1 285
ЧЕСТИТО НИ ЧЕТВЪРТО МЯСТО!  МНОГО СЕ РАДВАМ!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 286
Журито - Украйна
Хората - Русия
Краен: Украйна
Песента ме кара да настръхвам. Сега ще и се насладя отново. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 287
Виещата от мъка татарка, спИчели.... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 1 288
Стъкмиха го и тази година.
Така е. Натъкмен конкурс.
Виж целия пост
# 1 289
Татарката спечели, вместо да бъде дисквалифицирана...... Ама ние си знаехме.

Честито 4-то място на Поли. За мен - тя е победителят от тазгодишния конкурс!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия