ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 369
  • 2 101
# 1 305
Супер, ако не беше толкова важно да е първа Украйна щяхме да сме в тройката.
Бравоо на Полииии!

Куриоза е Полша, само 7 точки от журитата и в любимците на публиката. ;-
И гласуването на журито в Кипър, Македония, Сърбия и Гърция Wink
Виж целия пост
# 1 306
Ах че ме е яд.
Поли заслужаваше да бъде ПЪРВА!
Прецакаха ни. Отново.
Виж целия пост
# 1 307
Току що казаха по Кипърската ТВ ,че 12 те точки от Кипърската публика са за България.
Виж целия пост
# 1 308
Стъкмиха го и тази година.
Баш ...но, Поли заслужава аплодисменти ...

О, дааааааааа! Въпреки всички боричкания, Поли е победител.  smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 1 309
България днес на Евровизия беше прецакана по политически причини и то заради журито .Но и 4 място на Евровизия за България  е голям успех след този на Елица и Стунджи.
Виж целия пост
# 1 310
Ето, пак ще вие... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 1 311
От зрителския вот - 12 точки от Испания за ПОЛИ.
Къде може да се видят гласуванията на хората по страните?
Виж целия пост
# 1 312
Адмирации за Поли- браво на нея!!!

Украйна драпа да стане членка на ЕС, а ЕС й се подмазва напук на Русия....офффф и тва ми е конкурс за песен

Виж целия пост
# 1 313
кой беше последен ..пак ли Германия както и миналата година  Rolling Eyes колко тъжноооо
Виж целия пост
# 1 314
От Англия за Поли 8 точки от телефонно то гласуване Simple Smile
Виж целия пост
# 1 315
Ама Австралия като е гост, защо участва в конкурсната част. Да си изпее онази думите и това е.

Израел на какъв принцип участва?
Виж целия пост
# 1 316
Германците са си дали 12 точки за Русия, на Поли само 4. Peace
Виж целия пост
# 1 317
БРАВО ПОЛИ!!!

За крайния резултат - отвратена съм.
Сменям канала. Няма начитн да слушам този химн на самоубийците още веднъж.

Лека нощ на всички! Бяхе страхотна компания.  Hug
Виж целия пост
# 1 318
Ех страхотно, любимата ми песен тази година печели  Heart Eyes
Не знам по-каква причина не се харесва песента, но на мен от началото още тя ми беше фаворит.
Браво на Поли Heart Eyes добро класиране  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 319
Като се изчистят политическите места.... Победителят на ЕВРОПА е Поли!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия