ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 359
  • 2 101
# 1 395

Крайните резултати за Евровизия 2016:
01. Украйна: Jamala (534 т.)
02. Австралия: Dami Im (511)
03. Русия: Сергей Лазарев (491)
04. България: Поли Генова - Ако Любовта е престъпление (307)
05. Швеция:  Frans  (261)
06. Франция: Амир  (257)
07. Армения: Ивета (249)
08. Полша Michał Szpak  (229)
09. Литва: Дони Монтел (200)
10. Белгия: Laura Tesoro (181)
11. Холандия: Douwe Bob  (153)
12. Малта: Ira Losco (153)
13. Австрия: Zoe  (151)
14. Израел: Hovi Star  (135)
15. Латвия: Justs (132)
16. Италия: Франческа  (124)
17. Азербайджан: Самра  (117)
18. Сърбия: Sanja Vučić  (115)
19. Унгария: Фреди  (108)
20. Грузия Nika Kocharov & Young Georgian Lolitaz (104)
21. Кипър: Minus One (96)
22. Испания: Barei  (77)
23. Хърватия: Nina Kraljić (73)
24. Обединеното кралство: Joe & Джейк  (62)
25. Чехия: Gabriela Gunčíková  (41)
26. Германия: Jamie-Lee  (11)
Виж целия пост
# 1 396
Да доста банално и тривиално....журито вдигна Украйна. ...наказателна акция..и евровизия стана политически конкурс...макар е по-скоро се опитаха да изнесат конкурса в Австралия ,за разнообразие ли що ли..не се с получи Mr. Green и взе че спечели политическата песен ...която обаче не била политическа Rolling Eyes ooooh! #Crazy #2gunfire...да се гръмна човек направо...
Виж целия пост
# 1 397
Полякът е най-прецакан, като нищо можеше и да е 1ви, но нищо от журито.
Абсолютно, просто е срамота, това се случи с поляка.


А къде отидоха оценките на снощното жури?

     5th in the Second Semi-Final with 220 points 4th in the Grand Final with 307 points
Виж целия пост
# 1 398
Полуфинал http://www.eurovision.tv/page/stockholm-2016/semi-final-2
Виж целия пост
# 1 399
Нямам думи, направо не мога да повярвам какво се случва  Shocked Cry

Все пак съм горда за Поли. Публиката гласува много по-адекватно и ако не бе тъпия вот на журито нещата щяха да са доста по-добре изглеждащи.

За поредна година ми бе приятно да съм част от коментиращите по темата  bouquet

И аз съм така, направо ми омекнаха крайниците. Не съм изживявала нищо по-кошмарно във връзка с този конкурс.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Буквално ми се забави моториката.  Sad

За щастие Поли и България практически съвсем с достойнство спечелиха мястото си в челото на таблицата, респект!  newsm51
Виж целия пост
# 1 400
...макар е по-скоро се опитаха да изнесат конкурса в Австралия ,за разнообразие ли що ли..не се с получи Mr. Green и взе че спечели политическата песен ...която обаче не била политическа Rolling Eyes ooooh! #Crazy #2gunfire...да се гръмна човек направо...

 Ако австралийците бяха пуснали някоя  аборигенка , вместо пристигнала с надуваема лодка , щяха да спечелят . Догодина ще се усетят .
Виж целия пост
# 1 401
В някакъв апп май може да получите повече инфо за вота.
Виж целия пост
# 1 402
Австралия като силен фаворит беше удобен, един такъв неутрален балансьор между Русия и Украйна, според мен затова получи толкова голяма подкрепа от измислените журита, които не могат открито да подкрепят Русия или Украйна или чистосърдечно песен, че е хубава като нашата  Laughing ... Ако бяха други нещата Поли щеше да е бетон в тройката. Украйна си изплака болката публично и това беше...А нашето момиче, ще продължава да се слуша и пее!  Браво на Поли! Страхотна работа!
Виж целия пост
# 1 403
А тази баба дето обяви резултатите от Австралия, тя всъщност от каква националност е. Щото много странно ми изглеждаше.
Виж целия пост
# 1 404
В някакъв апп май може да получите повече инфо за вота.

Засега има само вота на журито.
Виж целия пост
# 1 405
И на кое място бяхме според журито?
Виж целия пост
# 1 406
Каквото и да си говорим при наличието на толкова държави - 5-то място по зрителски вот и 4-то на финала, говорят, че българите наистина са се мобилизирали и са гласували много, както и не само те.
Това с останалите накрая Русия и Украйна беше толкова изкуствено и жалко, че..
Видя се, че Украйна беше избутана по други причини, но не и заради песента. Живи и здрави.
Виж целия пост
# 1 407
Коментарите в сайта на ЕВ по отношение на победителя са просто ужасни. Тотален хейт.
Виж целия пост
# 1 408
И на кое място бяхме според журито?

На седмо място според журито. Ако нямаше жури, щяхме да сме пети.
Виж целия пост
# 1 409
Много се радвам за Поли.  bouquet За пръв път гласувам в конкурси със СМС-и, но днес го направих с удоволствие.
Учуди ме крахът на Германия. Горките... Сега се утешават с идващото Европейско по футбол. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия