ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 362
  • 2 101
# 1 380
Истината е, че много зрителски гласове получихме от чужбина - и на българи и на чужденци. Това ни даде шанс за по-предно класиране.
Виж целия пост
# 1 381
Не го уважавам тоя конкурс. Едно време Устата изпълни готина свежа песен с добро излъчване на сцената и кво - к*р.
Тия от Кипър като слушам си е хубава песен и кво - к*р.
Печелившата песен има максимум 10 думи в текста си и вади някаква странна атмосфера - бум, победа. Е поне пее на друг език, демек има културен елемент. Не се прави на поп певица един вид.
Виж целия пост
# 1 382
Ех страхотно, любимата ми песен тази година печели  Heart Eyes
Не знам по-каква причина не се харесва песента, но на мен от началото още тя ми беше фаворит.
Браво на Поли Heart Eyes добро класиране  Heart Eyes


А на какъв език пее девойката? Освен на английски, имам пред вид.

Тук казаха нещо от сорта на старо татарски украински...за първи път се пеели на евровизия на този език....
Виж целия пост
# 1 383
За мен Поли е първа. И трите преди нея са са по-долу в класацията ми. И скучната австралийска балада, каквито има хиляди.
Догодина Евровизия ще е конкурс за идейно-политическа песен.
Това е и моето мнение.
Ако журито не ни беше орязало толкова долно, Поли щеше да е на 2 място.

Според вота на зрителите бяхме 5-ти, а благодарение на факта, че имаше жури, станахме 4-ти. Журито ни сложи седми. На кое място трябваше да ни сложи, за да сме втори?
Виж целия пост
# 1 384
Полякът е най-прецакан, като нищо можеше и да е 1ви, но нищо от журито.
Виж целия пост
# 1 385
Хубаво си пописахме, аз се оттеглям. Благодаря ви за хубавата тема. bouquet
Честито на Поли Генова, за пореден път доказахме че сме силни и единни, с толкова малко население -5ти по вота на зрителя. Уникален резултат. Гордейте се!
Лека нощ от мен. Hug
Виж целия пост
# 1 386
Догодина българският изпълнител с песен за Турското робство!
Подкрепям  Grinning

 Ъхъ , с три синжира роби на сцетана и кадри от "Козия рог " .  bowuu

твърдо съм ЗА
Виж целия пост
# 1 387
Дали на официалния сайт ще изпишат коя страна за кого е гласува с колко
Намерих само това в сайта им

     5th in the Second Semi-Final with 220 points 4th in the Grand Final with 307 points
Виж целия пост
# 1 388
Полякът е най-прецакан, като нищо можеше и да е 1ви, но нищо от журито.
Абсолютно, просто е срамота, това се случи с поляка.


А къде отидоха оценките на снощното жури?
Виж целия пост
# 1 389
Полякът е най-прецакан, като нищо можеше и да е 1ви, но нищо от журито.

Да, точно така! Благодарение на това, че той изоставаше с вота на журито ни даде шанс да го изпреварим и да сме четвърти. Иначе оставахме на пето място. По зрителски вот той беше пред нас.
Виж целия пост
# 1 390
Искам да видя таблица с оценките по държави от СМС!
Виж целия пост
# 1 391
Браво на Поли!
Баба ми, също е била изгонена от родното си място. Догодина отивам да вия в Украйна, значи ще спечелим  Simple Smile
Вземи ме за беквокал, ще вия чак няма да й се повярва и на Джа... както там беше!

БРАВО НА ПОЛИ!
Виж целия пост
# 1 392
Ех страхотно, любимата ми песен тази година печели  Heart Eyes
Не знам по-каква причина не се харесва песента, но на мен от началото още тя ми беше фаворит.
Браво на Поли Heart Eyes добро класиране  Heart Eyes


А на какъв език пее девойката? Освен на английски, имам пред вид.
Тук казаха нещо от сорта на старо татарски украински...за първи път се пеели на евровизия на този език..

Айде следващия път на бушменски някой нещо да завие , та да е на хаир ...ууу аааа бууу
Виж целия пост
# 1 393
Коя държава от ЕС е първа в класацията на тазгодишната Евровизия Simple Smile  ?
Виж целия пост
# 1 394
Няма как България да спечели вота на зрителите от Англия при наличието на Полша на финалите, както и няма как да не го спечелим от Испания при отсъствието на Румъния на финалите Simple Smile
Аз лично подкрепих нашето момиче, смятам че заслужавахме по-горно класиране и тотално не ми харесва украинската песен, броя си България за моралния победител Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия