ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 364
  • 2 101
# 1 410
Каквото и да си говорим при наличието на толкова държави - 5-то място по зрителски вот и 4-то на финала, говорят, че българите наистина са се мобилизирали и са гласували много, както и не само те.

Така е, а и като население сме малобройни в сравнение с други държави участници  Peace
Виж целия пост
# 1 411
В апп-а има резултати на журЕ и публика, според които сме дали на Русия 12, Украйна 10, Армения 8, Кипър 7 и т.н.
Виж целия пост
# 1 412
Срам и позор е тази победа на Украйна! Поредното доказателство, че политиката е на първо място в този конкурс.

Страхотно представяне на Поли! Браво. Като махнем несправедливото място на Украйна, сме трети. Но и 4-ти е много добро представяне на фона на тази порнография.
Виж целия пост
# 1 413
Поли се представи много добре!
Много чужденци я харесаха и според мен това е важно, а не кой е спечелил.

И моля ви, следващият път не гласувайте за други страни!  Praynig
Виж целия пост
# 1 414
Всъщност догодина руснаците дали ще пратят свой представител в страната домакин Украйна?  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 415
Факт е, че песента се харесва.  Peace
Сега гледах клипа от финала. За 2 часа е генерирал 14000 гледания и се навъртат като секундарник.
Така че съм сигурна, че европейците са гласували и чисто по предпочитания.
Още на първите акорди на песента публиката в залата избухва!
Виж целия пост
# 1 416
Понеже изтрих апликацията - може ли някой да ми каже Великобритания как са гласували, че ми е интересно? Whistling Whistling
Виж целия пост
# 1 417
Гледам и не вярвам на ушите си - Украйна спечели. А аз се чудех как премина на финала.

Явно моите представи за хубава музика са изкривени.

Браво на Поли. Макар че песента като цяло не беше моят фаворит, всички в къщи гласувахме за нея по няколко пъти. Ама можеш ли да се пребориш с литовската и полската общност тук  Sad .

Виж целия пост
# 1 418
Сега се е появил и зрителският вот.
Виж целия пост
# 1 419
А тази баба дето обяви резултатите от Австралия, тя всъщност от каква националност е. Щото много странно ми изглеждаше.

Аборигенка. Населението, което си е от там.
И към тях какви жестокости е имало и има...Та може и такава песен да пуснат догодина.

Ако някой пусне разбити точките на Холандия от зрителите, ще е супер.
Виж целия пост
# 1 420
Всъщност догодина руснаците дали ще пратят свой представител в страната домакин Украйна?  Mr. Green
Надали. Wink Не е само заради конфликта. Както някой беше написал по-горе - има опасност за живота на руския представител.
Виж целия пост
# 1 421
Понеже изтрих апликацията - може ли някой да ми каже Великобритания как са гласували, че ми е интересно? Whistling Whistling
Литва 12, Полша 10, България 8
Русия, Австралия, Украйна, Испания, Латвия, Кипър, Швеция
Виж целия пост
# 1 422
Понеже изтрих апликацията - може ли някой да ми каже Великобритания как са гласували, че ми е интересно? Whistling Whistling

12 - Грузия, 10 - Украйна, 8 - Австралия, после Кипър, Франция, България - 5 точки...
Виж целия пост
# 1 423
Всъщност догодина руснаците дали ще пратят свой представител в страната домакин Украйна?  Mr. Green

да, с танк  Laughing
Виж целия пост
# 1 424
Всъщност догодина руснаците дали ще пратят свой представител в страната домакин Украйна?  Mr. Green
Надали. Wink Не е само заради конфликта. Както някой беше написал по-горе - има опасност за живота на руския представител.

А, това съм го пропуснала! Еми много е логично, да! Най-вероятно ще се въздържат от участие, а за тях такива песенни конкурси (особено този) са си на живот и смърт.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия