ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 351
  • 2 101
# 1 455
В крайан сметка Украйна не е виновнa за песента си, а хората допуснали я да участва в конкурса Peace Самата държава има право да си страда, както и ние не крием 500 века турско робство
Виж целия пост
# 1 456
Визирах двете дами в журито. Едната трябваше да я гугълна, защото я чувам за пръв път, а другата е известна с това, че е дъщеря на майка си  Peace
Виж целия пост
# 1 457
Не ми стана много ясно как се определят точките от журито. За нас има 12-10-15, а накрая 1 т от Украйна  newsm78
Виж целия пост
# 1 458
 Joy hahaha
после да не кажете, че съседите не ни харесват  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 459
Македонците са гласували и за нас - направо не мога да повярвам  Shocked Laughing
Но Сърбия им е най големият фаворит  Rolling Eyes Laughing
Виж целия пост
# 1 460
Явно журито определя на кое място класира песента и оттам се изчисляват точките
Виж целия пост
# 1 461
Не ми стана много ясно как се определят точките от журито. За нас има 12-10-15, а накрая 1 т от Украйна  newsm78
Е поне не съм само аз.
Виж целия пост
# 1 462
Македонците са гласували и за нас - направо не мога да повярвам  Shocked Laughing
Но Сърбия им е най големият фаворит  Rolling Eyes Laughing


Така е било винаги. Имаше период в началото нищо не ни даваха, добре е Peace
Виж целия пост
# 1 463
Чета коментари по немските страници и се заливам от смях. Едното беше, че догодина като участват Южна Корея и Япония, немското манга момиче ще спечели.
И там цари недоволство, всеки втори коментар гласи, че вотът е политически. Ама украинците си се замозалъгват. Нека, щом това им е най-голямо гайле....
Виж целия пост
# 1 464
 Някой може ли да ми обясни как така журито даде 1 точка на Германия, а зрителите 10 и толкова?!!?Нещо гнило трябва да има тук... Не казвам,че трябва да спечели,а че изобщо не е зле песента.
Виж целия пост
# 1 465
Явно журито определя на кое място класира песента и оттам се изчисляват точките
Да.

Не ми стана много ясно как се определят точките от журито. За нас има 12-10-15, а накрая 1 т от Украйна  newsm78
Цифрите, посочени от членовете на журито, са всъщност мястото, на което даденият член на журито ни е подредил.

Всеки член на журито оценява отделно, като дава не от 1 до 12 точки, а подрежда песните от 1-во до 25-то място (не гласуват за собствената си държава, разбира се).

Резултатът от сбора на подредбата на петте члена на журито на всяка държава съответно определя реципрочно точките от 1 до 12 за дадена песен.
Виж целия пост
# 1 466
Нали, когато Евровизия е за втори път в дадената държава, обикновено (не винаги) вторият път е в различен град. Първият път беше в Киев.
Севастопол 2017!!!
Виж целия пост
# 1 467
Ама те вече потвърдиха, че ще хостват ли? Тия хора акъл имат ли?
Виж целия пост
# 1 468
Ама те вече потвърдиха, че ще хостват ли? Тия хора акъл имат ли?
Не са още, това е моето съкровено желание. Искам Евровизия в Крим! Whistling Whistling Whistling

Ахах, прочетох във фейса - "В чест на второто място на Австралия на ЕВРОвизия, аз реших на ЕВРОпейското по футбол да подкрепям Бразилия." Peace Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 469
Ама те вече потвърдиха, че ще хостват ли? Тия хора акъл имат ли?
Не са още, това е моето съкровено желание. Искам Евровизия в Крим! Whistling Whistling Whistling

Ахах, прочетох във фейса - "В чест на второто място на Австралия на ЕВРОвизия, аз реших на ЕВРОпейското по футбол да подкрепям Бразилия." Peace Joy Joy Joy
Русия ще анексира домакинството. Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия