ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 346
  • 2 101
# 1 485
Честно казано се надявам да не чувам украинската песен повече. Никога не съм се ядосвала повече относно победителя на този кОнкурс.
А още повече се ядосвам на липсата на точки за Поли от Русия и Армения
Виж целия пост
# 1 486
Мен ме кефи. 5-6 думи са, повтарят се и са на нов за мен език. Рецепта за хит. Бая ше си я повтарям. И певицата как все едно сърцето й се къса. Демек предполагаш, че е нещо трогателно обаче па не знаеш какво. Перфе е.
Виж целия пост
# 1 487
Още като чух ,че и Украйна ще участва казах на мм ,че това ще е победителя,дори не бях чула песентта.Все пак това е политическо шоу
Виж целия пост
# 1 488
Охх, в траур съм !
Така ми стана  жал за Сергей,горкия ,разплака се.
Цяла нощ почти не съм спала,толкова се развълнувах.Украинската песен ,хубава е ,да,и на мен ми харесва.Но руската ми харесваше повече. Rolling Eyes
Много и интересно следващата година руснците дали ще ходят в Украина Crossing Arms и какъв конкурс там  ще се проведе,като се убиват хора всеки ден  Sad.
Виж целия пост
# 1 489
Немците, като искат точки да пращат всяка година No Angels, ще имат винаги гарантирани 12 или 24 точки от България  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 490
Да оставим настрана политическите повеи от "конкурса", но ще имате възможността да чувате украинската песен и ако се абстрахирате от негативната си нагласа заради вота, ще забележите, че песента е много хубава.
Този конкурс е за радио!  Laughing И да не се казва от коя страна е изпълнителя, за да може хората да оценят музиката.
Колкото и пъти да я чуя, няма начин как да ми хареса. Съжалявам!  Crossing Arms
Въобще не заслужаваше първото място!
Иначе съм съгласна, че би било хубаво да не се знае кой от коя страна е.
Виж целия пост
# 1 491
Другия път ако пратим някой турчин от България да им попее на турски и ще видите как и ние ще спечелим  Laughing
Или Азис да повие малко да ромската сегрегация, виж това може и да не е толкова лоша идея  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 492
Другия път ако пратим някой турчин от България да им попее на турски и ще видите как и ние ще спечелим  Laughing
Или Азис да повие малко да ромската сегрегация, виж това може и да не е толкова лоша идея  Joy Joy Joy
Циганите не са интересни. Друго си е турчин. Все пак Турция е неофициална членка на ЕС и доста турци ще не подкрепят.
Виж целия пост
# 1 493
За мен най-големия победител в конкурса е Полша. От последно на 7-8 място... Grinning Няма такива късметлии.
Виж целия пост
# 1 494
За мен най-големия победител в конкурса е Полша. От последно на 7-8 място... Grinning Няма такива късметлии.
Нормално е Полша да отиде напред в класирането при положение, че има доста поляци в чужбина.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 495
Колкото и пъти да я чуя, няма начин как да ми хареса. Съжалявам!  Crossing Arms
Въобще не заслужаваше първото място!
И на мен. Гледам Евровизия отдавна, често се е случвало спечелилата песен да не ми е фаворит, но чак като тази не е имало Sick
От първите три само Русия ми хареса, но дори и Австралия предпочитах малко пред украинската.
Виж целия пост
# 1 496
Честно казано се надявам да не чувам украинската песен повече. Никога не съм се ядосвала повече относно победителя на този кОнкурс.
А още повече се ядосвам на липсата на точки за Поли от Русия и Армения

Още като я чухме за първи път, мъжът ми каза, че тази песен е вопъл за пари. "Ние, бедничките украинцииии, тия лоши руснаци са виновни за всичко и затова ни помогнете и ни дайте париииии...щото ние сме некадърни да се оправим самиииии" - такива работи. И то точно така излезе.  Twisted Evil Политкоректен избор за победител на Евровизията. И извод, който се налага под сурдинка - руснаците са лоши, лоши, лоши...
Виж целия пост
# 1 497
Не успях да догледам снощи класирането, но тази сутрин се учудих/и..май не чак толкова/, че Украйна е спечелила Confused Хем очаквано, по политически причини, хем не - в сравнение с Русия и Австралия, е доста посредствена и незапомняща се за мен песен. Предпочитах някоя от горните две държави да спечели, а ние щяхме да заемем почетното 3-то място bowuu

П.П. "Австралийката" е от Южна Корея - дадоха още в началото, че заминала като малка с родителите в Австралия Peace
Виж целия пост
# 1 498
Ние да си правим все така готини парчета и да промотираме млади изпълнители, които да се харесват и въртят из чартовете в чужбинско, ... пък разни политически бливочи ...   Hands Fist



Браво, Поли  bouquet, направо чутовна победа, предвид мащаба ни   Mr. Green  Благодарско на сънародниците в чужбинско за подкрепата  Hug и ... на всички чужденци, ... гласували честно  Laughing
Виж целия пост
# 1 499
 При такова наличие на руснаци и украинци  не се учудвам навота от България.Ако Поли бе с бурка европейските журЕта щяха да се притеснят да не ги помислят за лошички и нетолерантни и другояче щяха да гласуват.И песните за турското робство биха били абсолютна загуба-я,как се мазнят на Турция..заедно и на смени.Печеливш би бил Азис ,зачохлен пее на шумерски и се бори на сцената със зомбита(да спечелим младите зрители).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия