Впечатлена съм от тоалета на Поли, не знам дали някога съм виждала по-сполучлив сценичен костюм от нейния.
Комплименти за дизайнера, създал това чудо на чудесата, доколкото помня името беше Антония Петрова. Не бях чувала досега за нея, но тя има искреното ми възхищение.
Песента от Малта не ми хареса толкова, колкото първите две, но изпълнителката имаше много приятен глас.Двете песни, около които забъркаха пак някакъв политически горчив коктейл ми оставиха смесени чувства. Украинската песен ми хареса и то доста, но емоционалната татарка ми беше откровено неприятна като излъчване и поведение и то дотолкова, че наистина не исках да спечели. Руската песен пък никак не ми хареса, но ми стана мъчно, защото все пак победата трябваше да е за Русия. Новият начин на гласуване, който изглеждаше специално нагласен за пореден политически спектакъл, ми се видя доста странен и несполучлив - резултатите от зрителския вот бяха смотани на финала, а тези на журито се радваха на многократно по-голямо внимание. Твърде нелогично изглеждаше това. Другото ми разочарование беше изборът на нашето жури - 12 точки за Армения...
То е ясно, че и зрители, и жури в по-голямата си част гласуват не по съвест, но след вчера това лъсна още по-смущаващо.

