ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 343
  • 2 101
# 1 545
Какво му е на текста?

Наистина ли не виждаш, че също е политически в градинката на Русия  Mr. Green
http://tekstove.info/browse.php?id=59894
Виж целия пост
# 1 546
Абе 3 пъти го прочетох и пак явно ми убягва нещо Laughing
Виж целия пост
# 1 547
Слушам е преслушвам песента на Поли , четох и текста, да съм сигурна, че не пропускам нещо и не мога да рабера защо милите, че текстът е с хомосексуална тематика?!?  newsm78
Виж целия пост
# 1 548
Защото е
целия Туитър снощи го разбра, а тук си го обясняваме  Mr. Green

Never mind
Wrong or right
Our love ain't got no pride
So we change for better
Виж целия пост
# 1 549
Както им изнася. В статията, която четох, злобата е към всички спечелили.
Дори към сценичното оформление. Било такова, че на човек му се виело свят и му се повръщало.
Е то бива бива, ама прекалиха.


Точно за сценичното оформление да не се обаждат, че немската им гордост OSRAM е официален партньор по осветлението  Laughing

https://esc2016.osram.com/eurovision-song-contest-2016/
Виж целия пост
# 1 550
Еми обясняваме си го,защото се търси под вола теле. И тато се завърти нещо, иди доказвай, че нямаш сестра... Ако се разровим в текстовете на която и да е песен, сигурно ще открием строфи, които може да си ги интерпретираме по хиляди начини. На мен не ми носи хомо-послание, въпреки цитираните куплет.
Виж целия пост
# 1 551
Ахааа Peace Единствено думата pride подсказва тази тематика. Щото "грешни" любови си има от всякакво естество, не само хомо.
Виж целия пост
# 1 552
А, те сега хомосексуалистите ще си присвоят песента, така ли?! Пълни глупости са това, текстът си е общочовешки и доста смислен при това. Характерно за силните текстове е, че всеки открива себе си в тях. И в хетеро-любовта  можеш да потъпчеш гордостта си ...
Виж целия пост
# 1 553
Те и хомосексуалните са хора, ако не си чувала де  Joy

Нищо, че в Русия не мислят така  Tired
Виж целия пост
# 1 554
Устата докара ли я до баш финал, че нещо google не ми помага?
Виж целия пост
# 1 555
Еее, де що е гей иска всичко да се върти около него.
То по тази логика "Pride & Prejudice" трябва да е книга за гейове... ooooh!
Докато самите автори не потвърдят, не приемам свободни интерпретации на хомо-тематика.
Виж целия пост
# 1 556
Коя Уста? РапЕра ли... че и той ли е участвал, тъкмо преглеждах нашите участия на Евровизията, че аз не го следя конкурса, а ми стана интересно (освен с Вода, защото песента много ми харесваше и тогава гледах) и открих за себе си някакви веселости. Ама за Уста нищо не пишеше (може би само на БГ селекцията да е участвал, аз четох за полуфинали/финали).
Виж целия пост
# 1 557
Устата участва със Всички дрехи ми пречат. Ама може би не баш до финала.

За вчера:
- "Bulgaria was my personal favourite, but fourth place is a freaking amazing result for Poli!..."
- "+1 Bulgaria. I like France's studio version too, but not the live...."

- туй е before the event статия (май) http://www.theguardian.com/tv-and-radio/2016/may/13/eurovision-2 … or-crimean-ballad
Виж целия пост
# 1 558
...... уж разбирающи от песни би трябвало в журитата да има  Mr. Green. Да бе да.


Бе какви ти разбирающи с една, примерно, Теди Кацарова вътре  Rolling Eyes
Т.е. съгласна съм с теб. И все още бясна.  #Cussing out
Виж целия пост
# 1 559
1-во огромно браво на Поли! Феноменална  Hug
2-ро  защо винаги сме 4-ти ...на футбол, на волейбол, на Евровизия... Close
3-то що за тъпа песен спечели???  Не знам какво й е посланието и не ме интересува, аз искам да чуя хубава песен с мелодия...
5-то някой ако може да ме светне как така Полша от последни в класацията на журито със 7 точки, се оказа в топ 5 на зрителите  Thinking Shocked???
6-то моят топ 3 беше:  1-БГ,  2-КИПЪР, 3-РУСИЯ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия