ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 345
  • 2 101
# 1 590
Аз пък наистина искам да попитам тия професионалисти, какво толкова харесаха на тази австралийска песен. А така се молех точно па Австралия да победи и догодина Евровизия да е там. Даже си представях и европейското по футбол да е в ... Конго ... що пък не.
Виж целия пост
# 1 591
И аз не разбирам какво му е на поляка, на мен си ми хареса като визия, и песента му никак не беше лоша.
Само дето от един определен ъгъл имах чувството, че ме гледа кокер шпаньол, ма нищо, пак ме кефи  Laughing
Виж целия пост
# 1 592
И според мен текстът е общочовешки  Peace
Всеки го интерпретира както му харесва.
Но да се пускат мухи, че е само и единствено за хомо, е много тъпо  Sick
Този път съм съгласна с това, Бум, да ме извиняваш  Hug

И да се порадваме на този момент

Виж целия пост
# 1 593
Украйна - 12 точки за Русия
Русия - 10 точки за Украйна  Laughing

Поли за мен е истинският победител. Радвам се за 4-тото място.
Единствената страна в ЕС сред първите места  Laughing
A Русия на кого е дала 12?

На Армения и жури, и публика.
Мерси  Hug
Виж целия пост
# 1 594
Браво, Поли! Гордеем се с теб! Hug

Аз съм много критична към българските песни и изпълнители, но тази песен ме грабна още първия път. Изпипана точно като за този конкурс - динамична, дискотечна, на английски. Хореографията също ми хареса. Обаче никога няма да ни дадат първото място. Крисия също беше превъзходна - всеки път като чуя нейната песен и настръхвам.
Виж целия пост
# 1 595
Австралия е гост, защото има много европейци там, които следят Евровизията. По тази логика и Щатите трябва да участват догодина - там също има много европейци?
Виж целия пост
# 1 596
Австралия е гост, защото има много европейци там, които следят Евровизията. По тази логика и Щатите трябва да участват догодина - там също има много европейци?
Благодаря за отговора bouquet
Но все пак....много дръпнати очички имат тези европейци Laughing
Виж целия пост
# 1 597
Австралия е гост, защото има много европейци там, които следят Евровизията. По тази логика и Щатите трябва да участват догодина - там също има много европейци?

Отдавна има участници които не са в географската територия на Европа.
Виж целия пост
# 1 598
Австралия е гост, защото има много европейци там, които следят Евровизията. По тази логика и Щатите трябва да участват догодина - там също има много европейци?
Аз искам и Китай догодина - нали там също излъчват Евровизия вече. Whistling Whistling

Аз реших да си живея в балон - просто зачерквам първите две места. И съм доволна и щастлива. Joy Joy
Виж целия пост
# 1 599
Някои хора са обсебени от гей-тематиката.... ooooh!
Всеки да си интерпретира както иска, но много моля да не налага на останалите "какво е искал да каже авторът"!
Абсолютно. Нищо хомо не намирам аз в песента. Тя е свързана/инспирирана със/от сериала "Под Прикритие".
Виж целия пост
# 1 600
Австралия е гост, защото е част от Британската общност и кралицата им е главна, но по тази логика искам и Канада и те са така
Виж целия пост
# 1 601
Цитат
When strangers are coming...
They come to your house,
They kill you all
and say,
We’re not guilty
not guilty.

Where is your mind?
Humanity cries.
You think you are gods.
But everyone dies.
Don't swallow my soul.
Our souls

Yaşlığıma toyalmadım
Men bu yerde yaşalmadım
Yaşlığıma toyalmadım
Men bu yerde yaşalmadım

We could build a future
Where people are free
to live and love.
The happiest time.

Where is your heart?
Humanity rise.
You think you are gods
But everyone dies.
Don't swallow my soul.
Our souls

Yaşlığıma toyalmadım
Men bu yerde yaşalmadım
Yaşlığıma toyalmadım
Men bu yerde yaşalmadım


ето го текста на украинската песен...прочетох го в една статия...ето и статията
http://m.offnews.bg/news/Kultura_33/Ukrajna-specheli-Evroviziia- … a-4-t_629358.html
Колкото и да напъвам слуха съм сигурна 4е  вместо стренджър пееше доста пъти солджър ....за мен си е чисто политическо виене....многото ми познати украинци са супер горди как са натрилиона носа на Русия  и навсякъде разпространяват кадър от евровизия с точките-двамата -отгоре ликуващата, а отдолу руснака гледа (нагоре-уж към нея Joy #2gunfire,но всъщност към таблото с резултата) с на влажни очи....и какво...какво спечелиха не разбрах...полемика,разочарование от конкурса, омраза към украйна.....
...относно това дали другата година ще има руска песен..мога да се обзаложа че да и че ще е някои много,много известен.... #Crazy :mrgreen..
Аз очаквах много повече гласове за Франция. .,но явно арабите в Европа не са се мобилизирали  Joy...а песента освен това си беше и хубава.....
Останах много приятно изненадана от 12 точки за Поли от Испания. ..защото макар и да ги нямаше румънците..украинците са с хиляди в повече от нас в Испания. ..
Виж целия пост
# 1 602
Сега, като се замисля ,Украина спечели с ОБЩ брой точки, но реално - победител според журЕто беше Австралия, а според телевота Русия - т. е......  newsm78 !!!!

Иначе- на Евровизия никога няма да спечели ПЕСЕНТА !!!! В някакъв друг свят, в някаква друга галактика ...може би   - това е нещо като мулти- култи моделa, като расизма може би - всички говорят, всички развяват плакати, но на практика нито "сме плеснали с ръце и сме се прегърнали" , нито пък всички сме се омешали и сме станали мулати.... защо ли.... Mr. Green
Гледам и в Мароко обсъждат представянето на ТЯХНОТО момче- Амир .....  

Скрит текст:
Танче, имам планина от чинии за миене !!!
Виж целия пост
# 1 603
Австралия е гост, защото има много европейци там, които следят Евровизията. По тази логика и Щатите трябва да участват догодина - там също има много европейци?

Отдавна има участници които не са в географската територия на Европа.
Само Израел, реално границата на континента Европа е по на изток от Черно море
Виж целия пост
# 1 604
След като вчера успях да гласувам за Поли, сега изгледах песните на Украйна и Русия. Ами може нищо да не разбирам, но представянето на Русия е на светлинни години от това на Украйна. Руската песен е страхотна: динамична, запомняща се, ОК текста е малко постен, но какво от това. За представянето да не говорим: впечатляваща мултимедия. На мястото на Украйна аз бих се срамувала от подарената им победа- песента им не ме трогна. Трябва ли да познавам политическия контекст, за да оценя една песен на конкурс за песни?! Мн измислена победа за Украйна и ако си мислят, че са натрили носа на Русия са в жестока самозаблуда защото песента на Русия е в пъти по-добра и подходяща за масовия зрител, според мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия