ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 365
  • 2 101
# 1 605
dyvaromi,
спечелих си още една риза. Twisted Evil Не съм Танче. 12 точки за този, който познае името ми. hahaha hahaha

Значи, тогава и Индия в конкурса. Я всички колонии на Великобритания, Франция, Испания, Португалия, и сие. Whistling Whistling
Виж целия пост
# 1 606
Австралия е гост, защото има много европейци там, които следят Евровизията. По тази логика и Щатите трябва да участват догодина - там също има много европейци?

Отдавна има участници които не са в географската територия на Европа.
Само Израел, реално границата на континента Европа е по на изток от Черно море

Хайде сега да не се учим на география. Моля проверете в интернет в кой континент например се намират Грузия и Армения.
Виж целия пост
# 1 607
12 точки за мен - Тинче Simple Smile
Виж целия пост
# 1 608
Не разбирам какво толкова ви впечатлява руската песен! newsm78 И мултимедията също.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 609
Някои хора са обсебени от гей-тематиката.... ooooh!
Всеки да си интерпретира както иска, но много моля да не налага на останалите "какво е искал да каже авторът"!
Абсолютно. Нищо хомо не намирам аз в песента. Тя е свързана/инспирирана със/от сериала "Под Прикритие".

Това го писах в предишните теми и дори на предната страница но явно хората предпочитат да разсъждават ... Mr. Green
Виж целия пост
# 1 610
В Ютуб нашата песен има повече преглеждания от украинската.
Колкото повече я слушам, толкова повече ми харесва.
Виж целия пост
# 1 611
Браво на Поли! Абсолютна победителка, готина песен, страхотен костюм, много харесвам авангардни костюми на концерти. Нея по принцип си я харесвам защото пее хубаво, сладка е, има индивидуалност и е екстравагантна. Т.е. всичко необходимо за една звезда и тя вече е такава.

А радвам се, че надмина и онези Елица и Стунджи, които не разбрах откъде се появиха, как бяха избрани за Евровизия и музиката им въобще не ми харесва.
Виж целия пост
# 1 612
Австралия е гост, защото има много европейци там, които следят Евровизията. По тази логика и Щатите трябва да участват догодина - там също има много европейци?

Отдавна има участници които не са в географската територия на Европа.
Само Израел, реално границата на континента Европа е по на изток от Черно море

Хайде сега да не се учим на география. Моля проверете в интернет в кой континент например се намират Грузия и Армения.
Континентална ПЛОЧА , иначе са в Задкавказието да,което реално се явява границата, А самите те се определят европейци
Виж целия пост
# 1 613
dyvaromi,
спечелих си още една риза. Twisted Evil Не съм Танче. 12 точки за този, който познае името ми. hahaha hahaha

Значи, тогава и Индия в конкурса. Я всички колонии на Великобритания, Франция, Испания, Португалия, и сие. Whistling Whistling
Скрит текст:
Нощница- става ли?  Joy

Все пак ,нека не забравяме, че Евровизия е конкурс на телевизии - ние примерно представяме БНТ, така че, който членува - той може да участва!!! Не е на географски принцип!
Виж целия пост
# 1 614
Този път съм съгласна с това, Бум, да ме извиняваш  Hug
Какво мислим ние, и какво мислят други хора, както мъдро отбеляза Бижу са различни неща.
Сложих ти Мирър, прави си сама изводите. Както казах конкретното тълкуване на песента беше тренд снощи,
чужденците Под прикритие не гледат   Laughing

Австралия е асоцииран член на European Broadcasting Union и участва като такава на конкурса.
Скоро можем да видим много други странни страни стига да имат желание.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 615
Joy Joy
Виж целия пост
# 1 616
Аз пък наистина искам да попитам тия професионалисти, какво толкова харесаха на тази австралийска песен. А така се молех точно па Австралия да победи и догодина Евровизия да е там. Даже си представях и европейското по футбол да е в ... Конго ... що пък не.
ХА ха още още  след журито на първите няколко държави стана ясно какво става..Европа няма пари и желание да прави евровизия другата година и реши да прехвърли топката на богатата и екзотична австралия Joy Joy Joy Mr. Green...после за да покажат какви са алтруист гласуваха за бедната украйна (имам предвид всеки  от членовете на журито как е искал да се покаже по-хуманен и социално обвързан от колегите си #2gunfire Mr. Green...нали е много модерно да раздаваме помощи, говорим за малцинства и обясняваме на всички други колко е важен мира,но всъщност само да говорим за това...и да докарваме бели пиана в лагер за бежанци вместо храна и вода)..и хоп изненада..гаф
Виж целия пост
# 1 617
Някои хора са обсебени от гей-тематиката.... ooooh!
Всеки да си интерпретира както иска, но много моля да не налага на останалите "какво е искал да каже авторът"!
Абсолютно. Нищо хомо не намирам аз в песента. Тя е свързана/инспирирана със/от сериала "Под Прикритие".

Това го писах в предишните теми и дори на предната страница но явно хората предпочитат да разсъждават ... Mr. Green
Това че не знаят е показател за това, че не са гледали клипа никога, защото той е само със сцени от сериала и въобще е правен по сериала. Вътре в сериала звучи песента също така. Там хомо няма, но крими любови колкото щеш. Whistling
Виж целия пост
# 1 618
Не разбирам какво толкова ви впечатлява руската песен! newsm78 И мултимедията също.  Rolling Eyes
Макар че въпросът ти не е към мен, аз ще ти отговоря. Ами сравнена с песента на Украйна на мен повече ми харесва. Намирам, че при представянето на песента на Русия мултимедията беше запомняща се. Представям си го Сергей да я пееше песента без тази мултимедия, ами нямаше да е същото усещане, щеше да изглежда мн по-посредствено. И ако трябва да сравня песента на Сергей с песента на Поли, са ми на едно ниво като всяка си има своите плюсове и минуси, но категорично, поне за мен, песента на Украйна не става за този конкурс и затова съм "изненадана" (ясен е политическият мотив), че спечели.
Виж целия пост
# 1 619
Бум, сори , ама не си правя такива изводи.

Бижу, смешно е да, но реално са на границата и си се определят европейци.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия