ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 344
  • 2 101
# 1 635
Аз харесах френската песен, на момчето с белите кецове. Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 636
Бижу, смешно е да, но реално са на границата и си се определят европейци.  Laughing
Сигурно, ама твърде надълбоко влязоха нещата така.  Crazy Адско става. Twisted Evil

Нали да сме обективни  Twisted Evil Twisted Evil

МГ, както се писа Австралия са гости, техен държавен глава, ако не се лъжа, е още баба ти Елизабет
Виж целия пост
# 1 637
Пу, пу, лоши руснаци, Тинче. Simple Smile В интерес на истината на мен ми харесаха ефектите, самата песен не е чак толкова зле, но не бих гласувала за тях по политически причини. А за белгийската песен - та-та-та ...анадър уан байтс да даст.
А така. Whistling Hug

Белгийката е 10-та в общото класиране, което ме радва. Heart Eyes

Аз да казвам ли защо обичам Сергей или..? Whistling Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 638
Браво на Поли и екипа й  smile3501 Направиха максимално добре всичко, което зависеше от тях!
Харесаха ми песните тази година. Като се сетя какви виещи кучета е имало предишни години.
Полякът ми хареса. Гласът му наистина е впечатляващ.
Руската песен ме грабна с мултимедията си.
Украинската песен е хубава, но не е за първо място.
Австралийката не разбрах какво дири на Евровизия и защо толкова я тикаха.
Направи ми впечатление, че двама от участниците /не помня кои/ бяха победители от Х фактор.
Саня беше в "Събуди се" да коментира участието на Поли. На приказки е силна, ама защо не е така силна в продуцирането на победителите?
Другата година пращаме Михаела Филева с дългите бедра /арменката пасти да яде/  и печелим!

Виж целия пост
# 1 639
Че  со песента на македонката от предната вечер беше по готина от това украйнско дране.
Унгареца,французина,бяха супер.
Повече няма да гледам подобни изпълнения тип Ален мак
Виж целия пост
# 1 640

Унгареца,французина,бяха супер.

Че и руснака. Peace
Виж целия пост
# 1 641
Е той на първо място. Поли, па той.
Виж целия пост
# 1 642
Аме Верка Сердючка вчера как се появи Joy Joy Joy,с шампанско Joy Joy
С нетърпение ще чакам следващата евровизия,живот и здраве,да видим какво ще покаже Украина. Sunglasses

p.s .
Тананикам си белгиийката песничка,много хубаво танцуваше,приятно момиченце Party Party
Виж целия пост
# 1 643
Ако има въобще следващата година, Германия може да се откаже, Русия няма да иде сигурно
Виж целия пост
# 1 644
Бижу, смешно е да, но реално са на границата и си се определят европейци.  Laughing
Сигурно, ама твърде надълбоко влязоха нещата така.  Crazy Адско става. Twisted Evil


Честно казано, както вървят нещата напоследък май- май не е голям банан да си ЕВРОПЕЕЦ
Виж целия пост
# 1 645
Ако има въобще следващата година, Германия може да се откаже, Русия няма да иде сигурно
Как е по регламент, задължително ли тазгодишния победил става домакин? Казаха ако Австралия спечели, конкурса остава пак в Европа...
за Украйна как ще го организират... newsm78
Виж целия пост
# 1 646
МИсля, че е задължително , освен ако не се откажат, както италианците на джуниър и вторите да го правят, демек Австралия
Виж целия пост
# 1 647
МИсля, че е задължително , освен ако не се откажат, както италианците на джуниър и вторите да го правят, демек Австралия
Австралия не може. Peace
Отива в Русия тогава?
Виж целия пост
# 1 648
 Нали руската песен е с помоща на Филип КИркоров?Това не я ли прави и частично нащенска? Wink
Виж целия пост
# 1 649
В Австралия е абсурд да се проведе конкурса  с тази часова разлика и ще е трудно да се напаснат живите излъчвани - близо 50 европейски държави няма да спят по нощите, за да гледат и гласуват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия