ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 343
  • 2 101
# 1 755
Второто неприемливо е, че в състезание за евро-песен се допускат страни от други континенти. Всички те трябва да бъдат изключени или конкурсът да се преформатира в друг вид.
Като цяло целият конкурс е за закриване.
Защо не? Така конкурсът се разнообразява. Не съм сигурна, но мисля, че има няколко не-европейски държави, които се състезават отпреди България.
В интерес на истината, очаквам скоро и САЩ да се включат - тази година Евровизия за първи път бе излъчена там, наблюдава се сериозен интерес в социалните мрежи, а и Джъстин Тимбърлейк пя.
На мен много ми допада това, че конкурсът се разраства извън континента.
Между другото - страхотно шоу вчера! Доста забавни водещи, а The Ultimate Eurovision Song много ми допадна, слушам я няколко пъти вече.  Laughing
Виж целия пост
# 1 756
Е тоя изрод, ако отиде с това... чудо, като нищо ще спечели! Sick Sick Sick ooooh! ooooh! ooooh!
https://www.youtube.com/watch?v=KD8CVWM3rNw#t=93
Липсата на превенция на психичните заболявания, води до това! Боже, не ми го побира ума... Tired
Виж целия пост
# 1 757
Еее, де що е гей иска всичко да се върти около него.
То по тази логика "Pride & Prejudice" трябва да е книга за гейове... ooooh!
Докато самите автори не потвърдят, не приемам свободни интерпретации на хомо-тематика.

Цялата работа с текста я направи водещия. Още първата вечер той каза дословно, че някои любови са обявени за престъпни...Оставям на вас да се досетите защо. Явно доста хора така са изтълкували нещата - хомосексуалните любови на някои места са престъпни. Та така, оттам тръгна "хомо" нюансът на песента. Аз затова търсех целия текст, защото исках да си отговоря точно на този въпрос, защо, аджеба, тази песен е на път да се присвои от хомосиксуалистите.
Виж целия пост
# 1 758
Много ми хареса песента на Кипър. Някой може ли да даде линк с крайното гласуване, нещо не се оправям със сайта, за да видя на кое място остана.
Виж целия пост
# 1 759
Е тоя изрод, ако отиде с това... чудо, като нищо ще спечели! Sick Sick Sick ooooh! ooooh! ooooh!
https://www.youtube.com/watch?v=KD8CVWM3rNw#t=93
Ужас, но петата секунда изключих.
Много ми хареса песента на Израел, но тоя гримиран педал ми дойде в повече.
Виж целия пост
# 1 760
Виждам че се коригират периодично а и се запълват пропуски в информираност та от последните постове да поправя изявлението че "не са ни дали точки съседите".
Сърбия - зрители 8 жури 4 - 12 т общо
Гърция - "само" от зрители 7- 7 т общо
Черна гора - зрители 5 жури 2 - 7т общо
 Peace някак си на изуст да се говори/пише е некоректно.
А Македония ни е дала 10+10 точки. Общо 20 точки. Това ни е и рекорда от една държава този път.
Румъния и Турция не участват. И да искат не могат да ни дадат  Laughing.
И като така и така сме на балканска тематика, макар че всеки разбира по различен начин кои са ни съседи и кои не  Wink, та
Хърватия -1т от зрители, Грузия - отсреща и махаме на Черно море  Simple Smile - 3 точки от зрители, Босна и Херцеговина 3+2 точки, Албания 4+8 точки, Словения 10+2 точки.
Виж целия пост
# 1 761
А, и за фенките на Лазарев - в същия сайт има негови голи снимки. Айде тичайте!  newsm68
Фенките на Лазарев може да са фенки на Лазарев-певеца, Лазарев-актьора и Лазарев-човека, а не на голия Лазарев??? Grinning Grinning Grinning Това е само плюс. Mr. Green Като бях на 13, може и да е било обратното, ама остарях и помъдрях, и смених приоритетите. Whistling Whistling hahaha
Виж целия пост
# 1 762
Еее, де що е гей иска всичко да се върти около него.
То по тази логика "Pride & Prejudice" трябва да е книга за гейове... ooooh!
Докато самите автори не потвърдят, не приемам свободни интерпретации на хомо-тематика.

Цялата работа с текста я направи водещия. Още първата вечер той каза дословно, че някои любови са обявени за престъпни...Оставям на вас да се досетите защо. Явно доста хора така са изтълкували нещата - хомосексуалните любови на някои места са престъпни. Та така, оттам тръгна "хомо" нюансът на песента. Аз затова търсех целия текст, защото исках да си отговоря точно на този въпрос, защо, аджеба, тази песен е на път да се присвои от хомосиксуалистите.

Глупости,
виж датите на статиите
в Хъфпост е от април, статията в Мирър отпреди полуфинала

Стратегията на нашите да я "продадат" като гей-песен сработи перфектно, не са гласували само българските диаспори.
Евровизията е голяма работа за цялото западно гей-съсловие.
Затова и Туитър беше толкова важен в рекламната стратегия на Поли и сработи доста добре.
Един поглед на хаштага е достатъчен, ама дай да го ударим на патриотизъм.
Виж целия пост
# 1 763
Шошулчо, гръцкото жури ни даде 0т. Може би тези 7т са от зрителския вот.

Деян Неделчев е пълно куку. Не ща и да го виждам повече.
Виж целия пост
# 1 764
Да ,  Мецани , мерси че ми обърна внимание  Hug. Коригирах. Ама то от толкоз точки и то съседски се обърках  Laughing.
За PR-а и търсените максимално възможни  таргети на целия проект - нашето участие на евровизия 2016- не виждам голям мегдан за спор. За това и казвам , че умело е работено. Много таргетирани, даже някои не са се усетили за другите и така  Mr. Green. Направо оценка 6 давам.
Виж целия пост
# 1 765
За почитателите на Джамиле.
Реве като че я дерат жива.  Joy
Крясък си е това. На светлинни години от пеенето.

https://www.youtube.com/watch?v=7SbsWNBSTk4&app=desktop
Виж целия пост
# 1 766
Поли  bouquet  пристига тази вечер от Стокхолм и ще даде  пресконференция  във VIP салона на Летище София, Терминал 1.  http://news.bnt.bg/bg/a/poli-genova-se-sreshcha-s-blgarskite-medii-tazi-vecher
 БНТ, "По света и у нас" от 22 ч. ще предава събитието.  
Виж целия пост
# 1 767
Второто неприемливо е, че в състезание за евро-песен се допускат страни от други континенти. Всички те трябва да бъдат изключени или конкурсът да се преформатира в друг вид.
Като цяло целият конкурс е за закриване.
Защо не? Така конкурсът се разнообразява. Не съм сигурна, но мисля, че има няколко не-европейски държави, които се състезават отпреди България.

Защото конкурсът е ЕВРО-визия - най-добра песен на Европа. Иначе нека се разраства, просто да си смени името и концепцията за европейски конкурс.
Виж целия пост
# 1 768
Поли  bouquet  пристига тази вечер от Стокхолм и ще даде  пресконференция  във VIP салона на Летище София, Терминал 1.  http://news.bnt.bg/bg/a/poli-genova-se-sreshcha-s-blgarskite-medii-tazi-vecher
 БНТ, "По света и у нас" от 22 ч. ще предава събитието.  

Айде и тази нощ няма да се спи.
Виж целия пост
# 1 769

Много ми хареса песента на Израел, но тоя гримиран педал ми дойде в повече.
Аз очаквах да спечелят даже с тази песен. Допадна ми.
За мен това момче е израелският Бой Джордж. Уважавам индивидуалността му!  PeaceХареса ми- гримче, нокти всичко Simple Smile. Така харесвам аз. Естетика имаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия